Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza! Miért?

Figyelt kérdés

Barátom több mint egy órája nem reagál az üzenetemre. Miért csinálja? Pasik ti milyen ok miatt nem reagáltok a barátnőtök üzenetére?

Úgy gondolom nem keresem várok míg ő keressen mert sok helyen olvastam, hogy ez zavarhatja a pasikat ha a nőjük gyakran írogat. Ez valóban igaz? Mi a sok?


2016. jún. 24. 08:54
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

9 hónap? És még azt mondják puhányok a mai fiatalok?

Komolyan le a kalappal előtte!!!

2016. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Mondjuk le szándékosan nem ír vagy húzza az agyamat mert látom , hogy fent van,
2016. jún. 24. 10:34
 33/60 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem vagy normális.

Megértelek, mert én is ilyen voltam az elején, most már nem érdekel. 1 fix időpont van a napomban, amikor felhívom, az pedig az ebédszünetem végén van. Beszélünk egy kicsit, aztán délutánig semmi. Ha nagyon fontosat akar mondani, akkor meg felhív vagy Viberen beszélünk, de ott sem világmegváltó gondolatokat.

Én is csomót kattogtam, hogy miért nem írhat vissza, mit csinál, kivel van, de ez szimplán annak a jele, hogy nem bízol meg benne.

És ha valamivel elveszítheted, az pont ez a túlzott rátelepedés. Engem egyszer helyretett a barátom, azóta nincs nálam ilyen probléma. Mérlegelni kell, mi a fontosabb. Az hogy egy jól működő és boldog párkapcsolatod legyen vagy az, hogy elveszítsd.

2016. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Én azt szeretném hogy ez egy hosszú boldog párkapcsolat legyen amiben mindketten boldogok vagyunk.


Akkor lehet, hogy már besokallt rám és azért várat úgymond.

Mert őszinte leszek amire várom, hogy reagáljon az egy semmit mondó nyálas kis üzi volt smilekkal stb. Szóval fontos kérdést nem tartalmazott. Azért is zavar mert eddig többnyire még ezekre is rögtön írt valami hasonlót most meg semmi.

2016. jún. 24. 10:53
 35/60 anonim ***** válasza:
na ? :D
2016. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
semmi :(
2016. jún. 24. 10:56
 37/60 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom te írtad ki ma azt a kérdést, hogy a barátod miért nem reagál a nyálas kis üzikre.

Mégis ezekre mit lehetne reagálni? Ha meg nem küld vissza, csak egy szívecskét, akkor meg az lenne a bajod. Ne traktáld ilyenekkel, tudasd inkább úgy, hogy szereted, hogy mellette állsz, nem cseszteted, megleped néha.

2016. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
az nem én voltam olvastam én is :)Sorstárs.
2016. jún. 24. 11:00
 39/60 anonim ***** válasza:
Tudodmit, ha lesz végre barátnőm, ez legyen az egész kapcsolatban a legnagyobb bajom hogy nem ír vissza rögtön, hát komolyan beszarok:D
2016. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:
Annyira félek, hogy elrontottam ezekkel a hülyeségeimmel az egészet. Nem akarom, hogy piócának tartson. Most lehet besokallt, remélem azért fog még jelentkezni..... nem bírnám ki ha elveszíteném. Ha ezzel úgymond megúszom és tényleg csak a sok munka miatt nem reagál nem azért mert már nem akar, megunt, kiszeretett belőlem stb. Meg akarok változni ezen a téren.
2016. jún. 24. 11:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!