Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza! Miért?

Figyelt kérdés

Barátom több mint egy órája nem reagál az üzenetemre. Miért csinálja? Pasik ti milyen ok miatt nem reagáltok a barátnőtök üzenetére?

Úgy gondolom nem keresem várok míg ő keressen mert sok helyen olvastam, hogy ez zavarhatja a pasikat ha a nőjük gyakran írogat. Ez valóban igaz? Mi a sok?


2016. jún. 24. 08:54
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
8# az se egy egészséges állapot, már ne is haragudj, de az pont nem utal arra, hogy szerelmes lenne.
2016. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
11-es. na most már tényleg a gyomrom is megfájdult. Akkor lehet nem is vagyok neki annyira fontos mint nekem ő? Én nagyon nagyon szeretem, és azt ki is mutatom minden lehetséges helyzetben területen
2016. jún. 24. 09:21
 13/60 anonim ***** válasza:
100%

Ria ria Szûzmária! Te nõ állj le szerencsétlen dolgozik. Nekem tanult a párom tegnap aztán gondolom bealudt mert ba$zott elkoszonni mégse kattogok mert nem reagált 8!!! órán keresztül... Adj már annak a szegény embernek teret meg bizalmat ha már szeret téged. Bátor ember amúgy ilyen hisztit utoljára Dzsudzsák gólja után láttam Ronaldotol...

19/L

2016. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó :)

A hisztit nem mutatom előtte, annyi eszem van azért.

2016. jún. 24. 09:30
 15/60 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy zavarja, hogy viszonylag gyakran írok neki? csak nem mondja?
2016. jún. 24. 09:31
 16/60 Inessential ***** válasza:
#15, igen.
2016. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
De mi a jo eget tudsz irogatni neki napkozben "gyakran"? En kapcsolatban elek, de ez valahogy sosem jott at, hogy napkozben mit lehet csakugy ossze irogatni.
2016. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor ha ír jó ötlet, hogy egy ideig nem veszek tudomást róla (bár nem tudom , hogy állom meg) és nem rögtön válaszolok? Mármint keressen ő, hiányozzak neki.
2016. jún. 24. 09:38
 19/60 A kérdező kommentje:
17-es: pl. hogy telik a napja. Ha valami érdekes történik azt megírom,ilyesmik
2016. jún. 24. 09:40
 20/60 anonim ***** válasza:
Hagyjuk mar a jatszmazast... annyira gyerekes. Akkor kell beszelgetni amikor mindkettotoknek van ideje a masikra figyelni. Sok megsertodest megsporolnal vele.
2016. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!