Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza! Miért?

Figyelt kérdés

Barátom több mint egy órája nem reagál az üzenetemre. Miért csinálja? Pasik ti milyen ok miatt nem reagáltok a barátnőtök üzenetére?

Úgy gondolom nem keresem várok míg ő keressen mert sok helyen olvastam, hogy ez zavarhatja a pasikat ha a nőjük gyakran írogat. Ez valóban igaz? Mi a sok?


2016. jún. 24. 08:54
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%
Percre pontosan méred az időt legalább,hogy mióta nem írt vissza? Neked legalább van aki visszaír, én évekig bámulhatom a telefonom, senki nem ír rokonokon kívül.
2016. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
Ugye ezzel nem rontok el mindent? nem akarom, hogy bármi rossz legyen. Nagyon szeretem őt. 8igaz, hogy a pasik megérzik az ilyent ha nem is mondják?
2016. jún. 24. 09:59
 23/60 Szergej55 ***** válasza:
89%
Te valami pióca vagy.
2016. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

Nem akarom őt elveszíteni. hogyan változzak akkor? nem akarok pióca lenni :'(

Rettenetesen félek, hogy elveszítem, kiszeret belőlem. stb.

2016. jún. 24. 10:03
 25/60 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, kesz, vege. En szakitok veled. Par valasz alapjan annyira irritalo vagy, hogy leborulok a baratod elott.

Kerlek mindenkepp ird meg, ha vegre visszairt az a szerencsetlen, hogy mindnyajan fellelegezhessunk. Ezt a viselkedest meg hagyd abba.

2016. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
84%

Hát te egy hisztis pitsa vagy! (megsértődhetsz, de ez így van) ... A pióca nem tapad ennyire, mint te.

Nem ír vissza? Nyilván dolga van, majd ír ha ráér.

Egy normális kapcsolatban a felek hagynak teret a másiknak, nem lógnak folyton egymás nyakán és nem fojtják meg egymást. Ezt fel kéne fognod és nem azon rinyálni, hogy 2 órája nem reagál.

Bár látva ezt a kérdést nem is csodálkoznék rajta, hogyha kicsit szarna a fejedre...

2016. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 Inessential ***** válasza:
#25, egyetértek.
2016. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen igazam, de nem sok jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak, persze azt mondanom sem kell,hogy a te hülyeségeid miatt lesz vége, vagy a barátod unja meg ezeket a dolgaidat, vagy te saját magadat fogod összezavarni, és szakítani fogsz valami ilyesmi indokkal, hogy nem tudsz benne bízni. Gondolom te az a fajta lány vagy, akitől a barátja 10 percre nem ugorhat le a sarki kis boltba egy 1kg kenyérért anélkül,hogy ne hívogatnád percenként,hogy hol van. Hagyj már annak a szerencsétlennek legalább annyi teret,hogy levegőt kapjon, hát megfullad!
2016. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

9 hónapja vagyunk együtt.

Rendben próbálok változtatni mert nem bírnám ki ha szakítana és tönkre menne a kapcsolatunk. Bízok benne nem erről van szó, de szeretem a kontaktot.


Igen megírom, ha ír de eddig semmi.

2016. jún. 24. 10:20
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Már 9 hónapja bírja, le a kalappal előtte :) Ez aztán a tűrő képesség! :) Most nem tud visszaírni, mert nagyon elfoglalt, most olvastam ki a gondolataiból. Na megnyugodtunk végre? :)
2016. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!