Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szóvá tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szóvá tennétek a helyemben? Nagyon bánt, hogy mondjam el hiszti nélkül?

Figyelt kérdés

Párom a hétvégét a haverjaival tölti, balatoni buli. Van ott jó pár ismerős csaj is.

Alapvetően bízom a páromban, nem nagyon akasztott ki a buli gondolata. Az ismerősi körből egy csaj van, aki rá van kattanva páromra, az alapvető kedvességét flörtnek veszi, neki sírja el, hogy az expasija milyen szemét... Szóval női szemmel látom, hogy próbálkozik, de párom csak legyint rá, őt nem érdekli.

Hát most mit ad isten, ezen a bulin az egyik piás-strandolós képen jócskán intim közelségben sikerült őket lefotózni. Nem látszik, hogy tapi lenne a víz alatt vagy bármi, de a csaj jócskán benne áll párom személyes terében, ami már túllép az illendőségen, ha egy szál bikiniben van, egy "idegen" pasival, szerintem. Mellesleg a képet a csaj töltötte fel netre.

Nem gondolom, hogy bármi több lett volna, párom nem olyan, de frusztrál, hogy mennyire pofátlan a csaj, ő meg mennyire naiv (szándékosan vagy sem, mindegy). És hát az sem utolsó szempont, hogy közösségi oldalon minden ismerős látja, igen jó fényt vet ránk egy ilyen... (tudom, nem mások számítanak, de akkor is).


Nagyon kikívánkoznak a csípős megjegyzések, legszívesebben szóvá tenném páromnak, hogy milyen jól szórakozik. Meg hogy szívesen kikaparnám a csaj szemét ha még egyszer ilyen közel megy páromhoz.

Oké, tudom, hogy ez hárpia viselkedés. De mégis hogy tudnám ezt jelezni úgy, hogy ne csak féltékenységi jelenet legyen?



2016. jún. 25. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*hárpiáskodásnak
2016. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát...gáz. Mondd el neki full higgadtan, ha tudod, mennyire rossz érzés volt ezt neked látni, hogy megbántott vele mégha szerinte semmiség is. Továbbá kérdezd meg tőle, hogy kivenne-e a papucsodból egy ilyen képért egy nagyon jó ismerősöd miatt, akiről tudja, hogy nem vagy számára közömbös. Oké, hogy bíztok egymásban, de ez csak akkor működik, ha figyeltek rá, hogy ne adjatok okot az ellenkezőjére.


Ha szeret, akkor megérti és figyeld meg, ezentúl nem lesz hasonló kép. Ha lesz, akkor nem érdeklik az érzéseid, vagyis gondolkodj el...

2016. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azóta sikerült megbeszélnünk a dolgot. :)

Sajnos azért nekem sem sikerült olyan "szépen" elmondani, mint itt leírtam, kicsit túlgondolkodtam a dolgot, úgyhogy féltékenység lett belőle. Rosszul esett páromnak, mert hétvégén még mondta is, hogy milyen boldog attól, hogy mindenkit ellenőrizgetnek otthonról, hogy ugye nem csinál semmi rosszat???, én meg normálisan viselkedem - hát, ez nem jött be. :D De megbeszéltük, meg megnyugtatott, szóval szent a béke.

Egyébként azóta a kép is lekerült netről, bár nem kértem ilyet tőle. :)

2016. jún. 27. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!