Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy 40 éves, okos, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 40 éves, okos, jól kinéző férfinak soha nem volt tartós párkapcsolata, csak pár hetes viszonyai, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem akar kapcsolatot. A màsik verzió az, hogy nem alkalmas rà, hogy komoly kapcsolatban éljen mert agyilag nem érett meg rà./ Olyan elviselhetetlen a személyisége, hogy senkinek nem is kell hosszútàvon, de dugni jó.
2016. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
lol a sok idióta önjelölt pszichológus akik ezen az oldalon összegyűlnek :D
2016. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt érzem én is, csak éppen 20 évesen. Alig-alig létezik olyan szitu, ahol el tudom hinni, hogy tényleg párkapcsolatra kell a nő, éppezért a randijaim nagy része elég rossz, a maradék meg annyira akar engem, hogy már az lesz taszító számomra. Tudom, hogy mi az oka: önbizalomhiány, és sok rossz élmény 14-18 éves korom között. Lehet, hogy ebben a szituban is ugyanez dolgozik, csak még erősebben, még mélyebbről.
2016. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Van olyan, h valaki egyszerűen képtelen elköteleződni. Senkit se talál erre alkalmasnak, egy nő se lehet elég tökéletes ahhoz, h ő elkötelezze magát mellette.


Kérdező, ha te csaj vagy: én futnék, míg nem késő.

2016. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kommentet, az 5-ös válaszban ráismertem az emberre. Erősen egybe esik a két eset. Sőt szinte ő is lehetne.

Azért tettem fel a kérdést, mert hosszú ideje csapja a szelet nekem, de csak barátok vagyunk és mindig segít mindenben. De nem tudok bele vágni vele semmi komolyba.

2016. júl. 1. 20:28
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor legalább te felpontozhatnád, ha már a sok IQ nullás "hölgytől" szépen megkapta a 0%-át a jó válaszra.
2016. júl. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!