Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne, ha nem kapnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha nem kapnál semmit születésnapodra?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam, mert holnap lesz a barátnőm születésnapja és nem tudok neki venni semmit. Tudom, hogy bármilyen kis apróságnak örülne, de még annyira sincs.Próbáltam ilyen "kézműves valamit" csinálni itthon, de nem igazán van hozzá tehetségem. A legjobb barátnőjének szombaton volt és a pasija kb.100 ezer forint értékben vett neki ajándékot, láttam egy ici-pici féltékenységet a barátnőmön, gondolom tudja, hogy tőlem egy "Boldog szülinapot Kicsim"-nél többre nem nagyon számíthat. Egyáltalán nem pénzéhes, de ez ha nem is fogja kimutatni talán kicsit bántani fogja, mert azt is tudja, hogy raktam félre pénzt, hogy meglepjem, de egy hete ki kellett cserélni az aksit a kocsimban és muszáj volt abból fizetnem.

Lányok volt már, hogy nem lepett meg semmivel a barátotok? Mennyire volt rossz érzés?


2016. júl. 4. 11:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, rengeteg olyan ajándék van, amihez nem kell olyan hű de sok pénz. Pl. főzöl neki egy vacsorát, egy romantikus fürdő, sok habfürdővel, gyertyákkal, egy kedves kis piknik valahol... Én ezeknek százszor jobban örülnék / örülök, mint egy bazidrága karkötőnek.

És ha őszintén elmondod neki, hogy szívecském, ez a helyzet, biztos nem fog megharagudni. Van ez így, legfeljebb bepótoljátok, ha lesz jobban pénz.

2016. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
11%

mekkora összeg volt az az akksi?


23F

2016. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%

Akár az is működhet, hogy kérsz kölcsön egy ezrest, veszel egy üveg bort, egy kis sajtot, és kiültök este egy csendes helyre a csillagok alá piknikezni.

Egyetlen dolog tud rettentő sz.arul esni, ha az embert fel se köszöntik. Főleg ha tudja, hogy nem elfelejtették, hanem figyelmen kívül hagyták.


Ha bármilyen módon gondolsz rá, és alkalmat teremtesz hogy felköszöntsd, örülni fog neki.


Persze, tudja az ember irigyelni, ha kap valaki egy tök drága ajándékot, de azért ha a realitások talaján marad, azt is tudja, hogy te ezt nem tudod magadnak megengedni.


Egyszer az akkori barátom lepett meg úgy, hogy otthon kirakott egy hatalmas szívet gyertyákból, annak is nagyon tudtam örülni. Akár ilyen kis apróságokkal is készülhetsz, biztos segítenek (beengednek) a szülei.

Vagy mondjuk virágszirmokból egy nagy szív az ágyán, mikor hazaér, és egy szál rózsa középen (nyílik minden, egy rakás virágszirmot tudsz szedni bárhol.)

2016. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Az #1 jól beszél, otthon is lehet ügyeskedni, kevés pénzből is ki tudod hozni a vacsorát, virágot, ilyesmiket.

Nem volt olyan, hogy nem kaptam tőle születésnapomra semmit, csak esetleg nem volt pénz, nem tudtunk kirándulni menni stb. Ezt elmondta nekem, én megértettem, és éltünk tovább boldogan. Nincs ebben semmi.

2016. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
20%
Én sosem kaptam a barátomtól semmit születésnapomra, de nem is igényeltem. Örültem annak is, hogy reggel azzal keltett, hogy "Boldog Születésnapot!" és egész nap csak velem volt. :) Persze szerencsétlenségemre egybe esik a karácsonnyal..
2016. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#1 Köszi!


#2 19ezer, de ez aligha fontos a kérdés szempontjából.

2016. júl. 4. 11:13
 7/26 anonim válasza:
49%

Nagyon rossz érzés, azt érezteted vele, hogy nem fontos. Ki lehet találni valami meglepetést, ami nem kerül sok pénzbe, vagy ingyen van, de ha nem is próbálsz neki kedveskedni, akkor úgy fogja érezni, hogy nem fontos neked.


Hidd el, ha nem veszel neki semmit, de elhívod valahová például, vagy romantikus hangulatot teremtesz otthon (pár gyertya, egy-két szál virág), akkor azzal örömet tudsz neki okozni.


Normális lánynak nem a pénz számít, és a drága ajándék, hanem hogy veszed a fáradtságot, időt, energiát és rá fordítod, hogy neki jobb és szebb legyen a napja.

2016. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Együttélünk egyébként, ez kimaradt.

2016. júl. 4. 11:16
 9/26 anonim ***** válasza:

Kérdező mit vennél abból a 19e Ft-ból?


23F

2016. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
8%

Szedd ki az akksit a kocsiból, és csomagold be szépen neki. :)

Na jő viccet félretéve, egy gyertyafényes vacsivan meglepheted meg egy csokor virággal, az szinte semmibe sem kerül.

2016. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!