Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne, ha nem kapnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha nem kapnál semmit születésnapodra?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam, mert holnap lesz a barátnőm születésnapja és nem tudok neki venni semmit. Tudom, hogy bármilyen kis apróságnak örülne, de még annyira sincs.Próbáltam ilyen "kézműves valamit" csinálni itthon, de nem igazán van hozzá tehetségem. A legjobb barátnőjének szombaton volt és a pasija kb.100 ezer forint értékben vett neki ajándékot, láttam egy ici-pici féltékenységet a barátnőmön, gondolom tudja, hogy tőlem egy "Boldog szülinapot Kicsim"-nél többre nem nagyon számíthat. Egyáltalán nem pénzéhes, de ez ha nem is fogja kimutatni talán kicsit bántani fogja, mert azt is tudja, hogy raktam félre pénzt, hogy meglepjem, de egy hete ki kellett cserélni az aksit a kocsimban és muszáj volt abból fizetnem.

Lányok volt már, hogy nem lepett meg semmivel a barátotok? Mennyire volt rossz érzés?


2016. júl. 4. 11:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19-es, és ebbe csak így "beletörődsz"? Elviseled? Mert ahogy a szavaidból kiveszem, nem vagy túl boldog...
2016. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Igen, nem várom el, hogy ajándékot vegyen.

Azt a pénzt magára költse inkább.


Nem akartam neki megemlíteni, mert akkor megkaptam volna, hogy mit foglalkozok vele, hogy ő kinek mit vesz, meg ne legyek ilyen anyagias.

Valóban nem vagyok boldog, de nem azért mert nem kapok semmit...

2016. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy nincs pár ezer ft-od mondjuk valami kis ékszerre és egy szál rózsára...
2016. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy rosszul esne, szóval kérj kölcsön vagy akármi, de ne az legyen, hogy semmivel nem készültél.
2016. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha végre lenne olyan ismerősöm, aki nem vesz semmit nekem csak azért, mert sikerült x éve aznap kipottyannom anyámból. :D Sose szerettem különösebben, ha ajándékot vesznek nekem, a barátommal már meg is beszéltük, hogy inkább valami közös programmal "lepjük meg" egymást (2 hét van a szülinapjaink között, pont tudunk közös "ajándékot" szervezni), én egy olyan napnak örülnék pl, amikor egész nap együtt vagyunk, elmegyünk mondjuk sétálni vagy bicajozni, akár piknikezünk egyet, vagy otthon összebújunk és csak egymással foglalkozunk, este főzőcskézünk közösen, aztán fürdenénk együtt, egy hátmasszázs az egyik legjobb ajándék bármilyen alkalomra :D

Az pont nem szokott érdekelni, hogy a barátnőim pasijai mit vesznek.

2016. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha együtt éltek,akkor biztos megérti, hogy nincs most rá keret. Amúgy meg egy csomó tippet adtak a többiek. Letépsz pár szál rózsát, egy szalaggal átkötöd. + vacsi,vagy valami desszert a gyertyafényben, masszázs,hosszan kényezteted. Szerintem ha ezeknek nem örül,akkor baj van vele is.

Én egyébként Sosem kértem a páromtól semmit,egy tortával ünneplünk,Ennyi. Hajrá :)

2016. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!