Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmegyek egy randira az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy randira az megcsalás már?

Figyelt kérdés
Megcsalni nem akarom a párom, mert szeretem, de nem foglalkozik velem. Sose visz randira, nem ismeri a romantikát, semmi ilyesmit. Az megcsalás ha én másokkal megyek randira, max flörtölés van, és semmi komolyabb?
2016. júl. 8. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
"úgysem szólna semmit akkor sem ha zavarja" Jó papucs bikád van! Pont összeilletek, az egyik másokkal randizik, a másik meg elvan,mint a befőtt. Jó,hogy ilyen jó kapcsolatok vannak az emberek között. :) Cupido megint ki tett magáért, ezt nevezem! Fel fogom egyszer koncolni azt a pufók kis senkiházit... :)
2016. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem érdekli a párodat, hogy mit csinálsz, akkor azt nem értem, minek vagytok együtt.

Ennyi erővel nem pasikkal kell menni "randizni", hanem a barátnőiddel. :D A romantikát meg addig felejtsd el, amíg ezzel a pasival vagy. :)

Bár az elgondolkodtató, hogy semmi romantika nem fér bele (egy szál virág, vagy gyertyafényes vacsi otthon) a te kedvedért néha? Akkor megint azt tudom mondani, hogy nem szeret, és nincs benne kompromisszum készség.

2016. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy minek címkézed, ha a párod mellett mással randizol, az egy gerinctelen dolog. Nem tisztem megítélni, hogy szereted-e őt, csak nem értem, hogy ha igen, akkor hogy vagy képes mással flörtölgetni egy randi keretén belül. Amúgy csak nekem csípi a szemem, hogy a harmadik fél át vagy cs*szve a palánkon? Feltehetően pénzt és energiát pazarol rád a semmiért.
2016. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te csak én a "fiúmmal" nem igazán járunk ( bonyolult helyzet), ő is olyan, hogy nem visz el randizni meg ilyenek. Nekem ezért van a legjobb barátom akivel ezeket kiélhetem anélkül, hogy akarnánk egymástól bármit is, de jó vele kettesben lenni és kicsit úgy viselkedni, mintha egy randin lennénk. Nekem így sikerül kiélni az ilyen vágyaimat.
2016. júl. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És mi van azokkal akikkel randizol? Az hogy a ti magánéletetek szánalmas a ti dolgotok. De miért kell kihasználni másokat? Menj el egyedül moziba!
2016. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szetmentetek végül?
2023. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!