Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gannicus23 kérdése:

Jogosan haragszik a barátnőm és jogos amiket ezért csinál?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán megnéztem egy másik lány fenekét ezt észrevette a barátnőm megsértődött. aztán végig csak a telefonját nyomkodta barátnőjével beszélt telefonon nem szólt hozzám ha probáltam hozzá közeledni akkor eltolt és mondta hogy hagyjam. Ezek után nekem is rosszul esett ez tőle aztán felszállva a buszra nem ült le mellém csakugy.

majd szóltam neki hogy ez elég megalázó számomra ugye, elült de nem szólt semmi akármit mondtam csak aha ok jól van menjek a másik csajhoz akkor. Én a barátnőmet szeretem, de most megnéztem egy csajt nem hiszem hogy akkor a bűn. azóta bocsánatot kértem tőle folyamatosan flegmázik, leráz nem foglalkozik velem. Ekkora nagy gondot kell ebből csinálni?



2016. júl. 12. 21:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Csak szerinted ment minden jol a kapcsolatotokban. A valosag az, ami most kijott belole.

En csak beszelnek vele azert. Nem telefonon, nem uzenetben....szemtol szembe. Mi a legrosszab ami tortenhet? Mondjuk arrol gyozodj meg, hogy se kes, kard, golyoszoro ne legyen nala..... szoval meg nem olhet! Illetve legy resen azert :)

2016. júl. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

#30

Nem az a fontos, hogy mennyire nem tetszik, hanem hogy hogyan reagálsz.

Lehetne az ignorálásnál is jobban kezelni, de ettől a szinttől is messze van a legtöbb válaszadó.

2016. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Költőnő? ***** válasza:

Nyilván nem esik jól, de hát ami szép, azt én is megnézem. Épület, virág, pasi... szal az vesse az első követ, aki nem. Persze, a párunk oldalán nem bámészkodunk látványosan, mert az tahóság, ez tény. De ha jól veszem ki a leírásból, itt nem ez történt. Biztos nekem is szarul esne, ha észrevenném, de hát a hiszti se oldott meg még problémát soha.

Következőképp látom; vagy van vmi baja egyébként és várta a provokációt, a konfliktust, amibe bele tud állni.

Drámatagozatos királynő, aki mindenből halálos problémát gyárt és megbeszélés helyett megbocsát. Az ilyet mondjuk szívlapáttal vágnám tarkón, ha nő, ha férfi.

2016. júl. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Én is azokkal értek egyet aki azt mondja hogy drámázik, lehet azért is van ez mert még fiatal? 18 éves lesz a lány.
2016. júl. 13. 07:38
 35/35 anonim ***** válasza:
55%

29-es válaszolóval értek egyet! Végre valaki, aki nem drámának fogja fel ami történt! :D

Én is nő vagyok, ráadásul elég érzékeny nő. Na de azért ami sok az sok, nem kell bután, gyerekesen viselkedni!

A "megnéztem egy lány fenekét" kijelentést szerintem kicsit eltúlozza itt sok válaszoló, mert nem hiszem, hogy a kérdező látványosan hátrafordulva, elismerően füttyentve tette e cselekedetet, hanem szimplán arra tévedt a szeme, és kicsit tovább ragadt ott egy szempillantásnál :)

A férfiak meg fogják nézni mindig a csinosabb nőket, és fordítva is így van. Amíg ezt nem feltűnően (hátrafordulva, elismerően bólogatva) teszik, addig nem kéne, hogy probléma legyen. (Persze ha mellette minden rendben van a kapcsolatban, és megvan a bizalom:).

2016. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!