Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gannicus23 kérdése:

Jogosan haragszik a barátnőm és jogos amiket ezért csinál?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán megnéztem egy másik lány fenekét ezt észrevette a barátnőm megsértődött. aztán végig csak a telefonját nyomkodta barátnőjével beszélt telefonon nem szólt hozzám ha probáltam hozzá közeledni akkor eltolt és mondta hogy hagyjam. Ezek után nekem is rosszul esett ez tőle aztán felszállva a buszra nem ült le mellém csakugy.

majd szóltam neki hogy ez elég megalázó számomra ugye, elült de nem szólt semmi akármit mondtam csak aha ok jól van menjek a másik csajhoz akkor. Én a barátnőmet szeretem, de most megnéztem egy csajt nem hiszem hogy akkor a bűn. azóta bocsánatot kértem tőle folyamatosan flegmázik, leráz nem foglalkozik velem. Ekkora nagy gondot kell ebből csinálni?



2016. júl. 12. 21:37
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Teljesen rendbe van semmi baj nincs vele, csak hirtelen odavonzotta a tekintetem ez a csaj. a barátnőm 161 cm 50 kg. Semmi gond nincs az alakjával. tehát nem emiatt néztem oda mert nekem nem jön be a párom és másra vágyok, pusztán odanéztem....
2016. júl. 12. 22:36
 22/35 anonim ***** válasza:
42%

Elmondasodbol itelve a holgy hisztizik es durvan tulreagalja a dolgot. A kivalto ok jogos. Az eljaras, lebonyolitas gyerekes kicsinyes. Egyszeruen uralkodik rajtad, es most o alaz meg teged. Magyarul bosszut all.

Ha gyereketek lenne, akkor hasznalna ellened?

Eleted vegeig a kedvet fogod keresni egy ilyen nonek. .....Menekulj!

2016. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
76%
Dobd a francba, mert minden kis piszlicsáré dolog miatt nyilvánosan fog alázni. Kell ez neked ? Nem jó ám napokig csúszni mászni a porban, ő meg majd nagy kegyesen megbocsájt és közöl egy valag betarthatatlan feltételt, hogy azokon is besértődhessen és tovább zsaroljon érzelmileg. Ja! Meg Orbán Viktor monnyon le!
2016. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Az Orbános dolgot adom..haha, ez jó volt a végére. :D
2016. júl. 12. 23:26
 25/35 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem tisztelettel szalj ki ebbol a kapcsolatbol. Ne legy bunko! Ne akarj felulkerekedni! Legy uriember! "Nekem ez mar sok kedvesem. En ezt igy tovabb nem tudom folytatni. Jo szerencset!" Es eljossz.

Barmi mast teszel, valaki meg lesz alazva es az eredmeny tuzijatek lesz. Minek?!

2016. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
50%

Te is megaláztad, ő is megalázott.

Szerintem hagyjátok ezt.

2016. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
De az a legnagyobb baj hogy ennyi miatt? Mikor eddig minden szuperül ment, nem volt semmi gond egy ilyen miatt eldobni egy jó kapcsolatot? Én ezt nem tudom megérteni :(
2016. júl. 13. 00:09
 28/35 anonim ***** válasza:
39%
Értsd azt meg, hogy ami neked "csak ennyi", az neki nagyon fájt.
2016. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
74%

Egy segget néztél meg úgy hogy ő észrevette.

Ennél jóformán csak nagyobb hibákat lehetne csinálni egy kapcsolatban, mégis itt mindenki úgy áll hozzá, mintha a három legjobb barátnőjével csaltad volna meg egyszerre.

Egy intelligens lány erről egyszerűen tudomást sem venne.

2016. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó: aha, szóval én unintelligens vagyok, mivel nem tetszene, ha a drága kis szerelmem mellettem lépkedve más fenekét bámulja?! :D
2016. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!