Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gannicus23 kérdése:

Jogosan haragszik a barátnőm és jogos amiket ezért csinál?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán megnéztem egy másik lány fenekét ezt észrevette a barátnőm megsértődött. aztán végig csak a telefonját nyomkodta barátnőjével beszélt telefonon nem szólt hozzám ha probáltam hozzá közeledni akkor eltolt és mondta hogy hagyjam. Ezek után nekem is rosszul esett ez tőle aztán felszállva a buszra nem ült le mellém csakugy.

majd szóltam neki hogy ez elég megalázó számomra ugye, elült de nem szólt semmi akármit mondtam csak aha ok jól van menjek a másik csajhoz akkor. Én a barátnőmet szeretem, de most megnéztem egy csajt nem hiszem hogy akkor a bűn. azóta bocsánatot kértem tőle folyamatosan flegmázik, leráz nem foglalkozik velem. Ekkora nagy gondot kell ebből csinálni?



2016. júl. 12. 21:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg nem illik barátnő jelenlétében más nőket nézegetni, mondhatni bunkóság a javából, de amit levág az már hiszti.
2016. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
40%

Hisztikirálynő, te meg becsicskultál neki.

Hangsúlyozottan utoljára megkérdezed tőle, hogy befejezi-e a cirkuszt, ha nem, akkor ráhagyod és akkor állsz szóba vele újra, ha tud normálisan kommunikálni.

2016. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
65%

Hibaztal. Ezt te is tudod.

Bocsanat nincs.... a vonat elment.

Viszont az allomasra csak "koran" lehet erkezni.

A lany igazi hiszterika. Messze tuljatsza az esetet. Na most jon az erdekes. Hagyd ra! O addig "turaztat" teged, mig hagyod. Engedd el, es kozold vele, hogy eleg volt ebbol. Keszulj fel ra hogy kirug. Ha kirug, szerencsed van es megmenekultel. Ha nem, akkor lehet kezdeni beszelni vele es letenni a hatarokat.

Mit var, hogy terden csuszkalsz elotte es boccs hogy elek? De ez mar megtortent! Meddig kell ezt csinalni?! Eleted vegeig?

Egyebkent ha o nezett volna meg egy ferfit ugyanugy ahogy te a masik segget....neked hogy esett volna? :)

2016. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, nem értem egy kapcsolatot most eldobni emiatt...azóta már most lecserélte a profilképét is amin velem volt nem ir rám semmi.
2016. júl. 12. 22:25
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak múló hiszti (profilképcsere..), hamar meg fog nyugodni.
2016. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
41%
Most gondolj bele, hogyha elmegy melletetek egy nagyon helyes pasi és ő utánafordul. Rosszul esne nem? Hogy lehet, hogy épp küzd azzal, hogy leadjon pár kilót stb., erre a saját párja, akinek a véleményére a legjobban ad és érte teszi, inkább megnéz egy dögös csajt. És ráadásul úgy, hogy ő is ott van. Tudod milyen megalázó ez egy lány számára? Én s megsértődnék ezen, pedig nem vagyok az a típus, de ha nem csinálnánk semmit, akkor legközelebb is megnéznétek. Így próbál rávenni téged, hogy gondolkodj el azon, mit csináltál és térj észhez és kérj bocsánatot
2016. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

vagy rossz élménye van ezzel kapcsolatban, vagy nem ez volt az első ilyen húzásod...


23F

2016. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nem csináltam ilyet eddig, először nem is hittem el hogy ez annyira komolyan megbánotta.
2016. júl. 12. 22:30
 19/35 anonim ***** válasza:
69%
pedig hidd el, nem lehet a legkellemesebb. neked hogy esne, ha nézegetne valakit melletted?
2016. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
59%
A párod mennyire tetszik neked? Milyen alkat/kg?
2016. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!