Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :, ( esküszöm, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :, ( esküszöm, h ebbe beledöglöm.

Figyelt kérdés

van egy fiú, akit nagyon nagyon szeretek:(...de ez sajna viszonzatlan:(....egyik barátnőm az egyik barátnője mobiljában talált egy csomó sms-t tőle:(és ők már majdnem összejöttek:(...eddig nem volt barátnője, így nem kellett mással látnom...de most:( nem tom, h h fogom kibírni, h más lánnyal van:(és azt se, h kifogom-e egyáltalán:(...volt olyan, h úgy tűnt, h van esélyem..de az csak tűnt:(

én ebbe esküszöm, h beledöglöm:S...annyira szeretem..de ő mást szeret:(

már 3 éve szeretem és nem bírom elfejteni....és tényleg már mindent megpróbáltam, h elfelejtsem, de nem ment:,(állandóan csak rá gondolok, akárhogy is próbáltam elterelni a gondolataimat:(

mit tegyek?:/ köszi a válaszokat


2010. ápr. 16. 17:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nos. ha nem ismersz valakit,csak látásból vagy éppen-hogy nem lehetsz szerelmes.a szerelem ennél bonyolultabb és összetettebb.a megoldás keress egy olyan srácot a ki téged akar,és hagyd hogy az igazi érzések megoldják a problémát:)
2010. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

hjaj, de jó hogy én már túl vagyok ezen

én is szerelmes voltam egykor egy fiúba, láttam midnen nap, álmatlan éjszakáim voltak stb. nekem is kb 2 éven át. aztán szépen lassn elfelejtettem, de köztünk soha nem történt semmi. most már 2 éve boldog kapcsolatban élek. ne szarj be menni fog csak ne sajnáltasd magad, felejtsd el!!!!!


(tudom hogy rossz a helyesírásom kérlek ne javítsátok ki :P )

2010. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én már elfelejtettem egy igazit. Volt egy szerelmem, akiről megtudtam, hogy más tetszik neki, és egy csapásra megszabadultam minden érzelemtől iránta.
2010. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
AVAL :D legjobb.
2010. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez most nem vigasztal, de az ilyen első szerelmes bánatokon mindenkinek túl kell esni. :) Próbálj keresni egy másik pasit, akibe bele eshetsz. Ismerkedj.
2010. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Szinte nekem is úgyan ez volt csak nekem pont fordítva, hogy én a lányt nem bírtam elfelejteni :D hála az istennek nem sokáig tartott 1-2hónapig. Saját osztálytársam még mai napig is :D. Én is látom minden nap a paisjával smárolni aki viszont tőle 4évvel idősebb :D A csajjal nem vok rosszba sőt szoktunk sokat beszélgetni hülyülni és nekem is voltak állmatlan éjszakáim miatta :D és még most is van néha hogy vele állmodok például a minap is vele állmodtam hogy össze jöttem vele stb. :D hát remélem hogy egyszer össze jövök vele azt nem mondom hogy arra várok mikor szakítanak legyeneg boldogok de szerintem abba nem nagy jövővan ha már szakítottak kb 2szer:D na mégis várom egy kicsit hogy mikor szakítanak és lehet meg is próbálok közelebb férközni hozzá és több legyen mint egy jó barátság(lány az illető aki tetszik).

UI.: Sok sikert talán te is felejzsd el egy picit a pasit aztán majd fogod látni h nem smárolt a csávó a csajával aztán azt h már 1hete nem láttad együt utána 2hete és igy tovább utána szedjél egy kis bátorságot és megy oda hozzá és beszélgess vele hívd fe a figyelmét h tetszik neked a pasi. :D égegyszer sok sikert :D

2010. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
3 éve szereted. De gondolom meg se próbáltál közelebb kerülni hozzá. Így nehéz is hogy esélyed legyen nála. Nem bunkósságból, de most így tényleg hogy gondoltad?
2010. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nem vagy belé szerelmes. már bocsi, de a szerelem egy nagyon bonyolult dolog és nem létezik szerelem első látásra. csak azt tudod szeretni, akit elég jól ismersz. egyébként mi az hogy nem tudod elfelejteni? ez marhagáz... hány éves vagy, 13?

barátnőd meg egy pofátlan dög ha elolvassa mások sms-eit.

amúgy mi lenne, ha hagynád szegény srácot azzal a lánnyal, te meg megismernél valakit rendesen és járnál vele?

L/26

2010. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok!

és megpróbáltam közelebb kerülni hozzá, de mint írtam nem sikerült:(..és a barátnőm nem olvasott bele az üzeneteibe, hanem az a lány mutatta neki...

2010. ápr. 18. 19:23
 20/20 anonim ***** válasza:
biztos bejössz valakinek...
2010. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!