Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök barátnője tenné tönkre a kapcsolatotokat, ti mit csinálnátok ezzel a nőszeméllyel?

Figyelt kérdés
Voltatok már hasonló helyzetben?
2016. aug. 4. 14:01
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

9


Igen, szeret és hiányzom is neki még mindig azt mondja. Csak valamiket felhozott. Mindegy ez teljesen felesleges, valószínű ha nem voltam szimpi a barátnőjének, nem fogja eltűrni, hogy egy szerinte ilyen unszimpatikus alakkal járjon ezért elkezd rosszakat mondani rólam, rávezetni őt, hogy mennyire nem érdemes velem járnia stb. Nem ilyenek vagytok ti nők? Hogy nemcsak a nőnek kell, hogy tetsszen a pasi, hanem a barátnőinek, másként esélytelen a dolog, mert a barátnők úgyis tönkre teszik a kapcsolatot.

2016. aug. 4. 14:25
 12/35 A kérdező kommentje:

10


Felesleges illúziókat ápolnunk, filozofálgatnunk, az embereke hatnak egymásra, és befolyásolják egymást véleményét, gondolkodását. Így működünk, pláne ha egy befolyásolható, szerény nőszemély kerül össze egy karizmatikusabb nővel, mint amilyen az a szajha. Én is szerényebb vagyok, visszahúzódóbb és nem tudok ilyen játszmákat csinálni. Egyedüli esélye a kapcsolatunknak az lett volna, ha kimaradnak a szarkeverők az életünkből, amit el is értünk sikeresen 3 évig, de most ezt nem tudtam megelőzni, nem voltam mellett pont most amikor szükség lett volna rá, hogy megóvjam a boszorkánytól. A távolból, telefonon keresztül pedig az ember nem tud megvédeni senkit.

2016. aug. 4. 14:33
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
A megnyilvánulásod alapján jobb, ha vége. Még nem állsz készen egy felnőtt kapcsolatra, bocs.
2016. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd meg főleg nem, ha ennyire fájdalmasan befolyásolható.
2016. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

13


Ki vagy te? Mesélj magadról. Hány éves vagy stb. Miért érzed magad feljogosítva arra, hogy ezt állítsd?

2016. aug. 4. 14:45
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy épp csak a lényeget kerülöd óvatosan, hogy mit mondott vagy tett, amivel rá tudta venni a nődet, hogy dobjon ki.

Úgyhogy gondolom beletalált a barátnő a tízes körbe, és neked ez fáj, hogy lebuktatott.


És nem, nem ilyenek vagyunk, hogy két köhintésre kirakjuk, akivel minden tökéletes. Lehet, hogy a barátnődnek egyáltalán nem volt már olyan jó, mint neked, csak te ezt sem vetted észre.

Ha valaki egy erős, jól működő kapcsolatot akar szétbarmolni, akkor ráfázik.

De egy ingatag kapcsolatban néha csak egy lökés kell valakinek, hogy kilépjen.


Gondolom pont ez történt nálatok is, hogy voltak gondok bőven, a barátnődben gyűltek a kételyek, hogy mit tegyen, és kapott pár tanácsot, amit ő meg is fogadott.


Te meg kénytelen vagy belenyugodni, hogy a barátnőd kidobott. Mert azért a végső szót mégis csak ő mondta ki, nem más.

2016. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

16


A lényeg az, hogy ő egy nős emberrel kavar és kidobott egy sörösüveg miatt egy embert akit állítólag szeretett.

Aki ilyeneket tesz, azoknak a tanácsát miért kellene megfogadni. Kerülni kellene kilométerekről.


Azt nem tudom, hogy konkrétan mit tett,mivel nem voltam ott, nem tudom milyen hülyeségekkel traktálva, de ismerve a nőt, biztos vagyok benne, hogy köze volt az egészhez. Jól működő kapcsolat...biztos még nem voltál kapcsolatban. Egy kapcsolatban mindig vannak hullámvölgyek. A mienkben is voltak, és mindig átvészeltük és megoldottuk mert alapjában véve szerettük egymást. Most pedig úgy tűnik nem fogja mert valaki "tanácsokkal" halmozza el a barátnőmet. Pedig szeret még mindig, én is szeretem őt. Akkor miért kellene szakítani?

2016. aug. 4. 14:50
 18/35 anonim ***** válasza:

Vannak hullámvölgyek, de azért az a barátnődet is minősíti, hogy az első problémánál ami felmerül, befolyásolható és rábeszélhető a szakításra. Nálunk akármilyen nagy gáz lenne, nincs az a barátnő, anya vagy jóisten, aki meggyőzhetne arról, hogy a szakítás lenne a legmegfelelőbb... amíg én magam úgy nem gondolom.

Arról nem is beszélve, hogy rendben, a barátnőd barátnője olyan, de kétlem, hogy azért, amiért ő olyan életet él, a barátnődet is arra felé próbálná meg terelgetni.

Nekem is voltak hülyeségeim, sokáig másképp vélekedtem a szerelemről, míg a legjobb barátnőm az abszolút romantikus típus volt, még akkor is, ha a kapcsolata csapnivaló volt, de ez nem azt jelenti, hogy nekiálltam furkálni őket, és arra bíztattam volna, hogy dobja ki az amúgy is nyilvánvalóan szemétláda pasiját. Az ő dolga.

2016. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

18


Hogyan vélekedtél a szerelemről? Úgy hogy belefér az is ha csalod a párod és dugsz akivel kedved tartja? Vagy hogyan?


Azt azért leírtam azt hiszem, hogy voltak problémák de mind megoldottuk. Nem értem miért írod azt, hogy az első problémánál történt mindez.


Tény, hogy szándékosan nem mondod ki, hogy dobja ki a pasit, de azért a véleményed elmondod neki, szerelemről, szexről, pasizásról, félrejárásról stb. És lehet, hogy hatással van rá, még akkor is nem direkt te mondod neki azt, hogy kilépjen a kapcsolatból.


Ennyire különböző nők szerintem nem kellene barátkozzanak. Egy kicsapongó, szajha meg egy komoly szerény nő kapcsolata sok jót nem szülhet az utóbbi számára. Én komoly ember vagyok, egyetlen kapcsolatom volt eddig és végig hűséges voltam hozzá és tiszta szívből szerettem. Mi az alapja az egésznek, ha nem ez? Ha még ilyen körülmények között is talál valamit az nő, akkor nagyon gonosz, ártó személyiség aki megérdemelné hogy tönkre tegyék az életet, úgy ahogy az enyémet is tönkretették most.

2016. aug. 4. 15:25
 20/35 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is egy szerény, romantikus lány volt, éppen ezért nem tudtam eltántorítani semmivel a pasitól, hitt abban, hogy ők egymásnak vannak teremtve. Mit tettem? Megvártam, míg rájött magától. Egyszer-kétszer elmondtam a véleményem, de azt sem úgy, hogy kerek-perec, szakítson vele, hanem csak azt, hogy gondolkodjon, ne rendelje magát alá neki teljesen, vigyázzon vele. Ennyi.

És másképp vélekedtem, nekem belefértek az egyéjszakások, neki kevésbé. Azt viszont azóta is tartom, hogyha valami nem kerek egy kapcsolatban, érthető a félrelépés. Akkoriban szeretője voltam egy férfinak, mégsem biztattam senkit erre.

2016. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!