Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök barátnője tenné tönkre a kapcsolatotokat, ti mit csinálnátok ezzel a nőszeméllyel?

Figyelt kérdés
Voltatok már hasonló helyzetben?
2016. aug. 4. 14:01
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

20


És minek kellett befolyásolnod? Miért nem hagytad rá? Nem a kettőjük dolga? Úgy sincs teljes belelátásod egy kapcsoaltba, hiszen kívülálló vagy, részleges információk állnak rendelkezésedre, erősen szubjektív véleményét hallod a lánynak stb. És általában arról beszélnek, ha meg vannak bántódva, amikor olyan jó arról kevesebbet. Én nem dobálóznék véleménnyel sosem barátaimnak a kapcsolatukról, hiszen semmi közöm, az csakis 2 személy dolga. Semmi másé. Pláne ha egy olyan nőszemély adja akinek "beleférnek" az egyéjszakások. Szégyentelen szajha!

2016. aug. 4. 15:43
 22/35 anonim ***** válasza:
Milyen jogon jössz ahhoz, hogy engem bármilyen jelzővel illess, úgy, hogy közben meg segíteni akarok neked? Ha ekkora bunkó vagy, nem is csodálkozom egy rohadt percig sem hogy elhagyott a barátnőd.
2016. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

22


Barátnőmmel nem voltak bunkó, hiszen nem volt ő szajha :)

Most egy ribivel szemben milyen tisztelettel legyek?

2016. aug. 4. 16:17
 24/35 anonim ***** válasza:

Mi van, irigykedsz, mert neked életedben egy pinä jutott, az is elhagyott?! :D Vicc vagy öregem.

És jól tennéd, ha elgondolkodnál azon, amit írtunk a legtöbben: egy olyan kapcsolatot, amit egy harmadik fél, legyen az férfi vagy nő, szét tud szedni, az sosem volt erős. Csak te hitted annak.

2016. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

24


Az hiszed én pinaszámban mérem az életem minőségét? :)) Hát nagyon nagyon el vagy tévedve és nagyon alacsony szinten van az érzelmi világod. Az olyan ribikhez mint te bottal sem nyúlnék, totál megbízhatatlanok.

2016. aug. 4. 17:44
 26/35 anonim ***** válasza:
Én meg az ilyen beszűkült látókörű pasikhoz, mint amilyen te vagy. Akik elvárják a párjuktól, hogy teljesen szüzek legyenek első alkalommal, mert az milyen undorító már, hogy egy másik is pasas is hozzáért! Meg olyannal se kezdenék, akinek fogalma sincs, mi az a szexuális kultúra. Képzelem milyen élvezet lehetett veled a szex a barátnődnek.
2016. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

26


A szexel tökéletesen meg volt elégedve :) Sok mindent kipróbáltunk és tökéletesen ki volt elégítve minden alkalommal. Volt már más pasival előttem, de kizárólag kapcsolatban. Miért baj ez? Szexuális kultúra? Ha te lettél volna ott a hálószobában (meg más helyeken) helyette, akkor megtapasztaltad volna, hogy mennyire ismerem a szexuális kultúrát :) Így maradsz a feltételezéseknél.

2016. aug. 4. 18:41
 28/35 anonim ***** válasza:
Csak azt a kapcsolatot lehet tönkretenni, ami már alapjaiban sem volt soha stabil.Egy erős, kölcsönös kapcsolatot senki nem tud szétbarmolni, Max.ha hagyják neki.
2016. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha ilyen bunkó, ítélkező, fakocka egyszerűségű ember vagy, mint ami olvasva megállapítható rólad, akkor csoda, hogy eddig bírta veled akár egy nő is. Nem kell barátnői befolyás, elintézted te magad szerintem, hogy otthagyjanak.

Most erre biztos azt mondod, hogy a pároddal nem ilyen voltál. De azt hiszed, azt nem látja, hogyan viselkedsz és nyilvánulsz meg alapvetően és másokkal?

Lám, bunkó vagy, mert olyanokat sértegetsz, akik segíteni próbálnak rajtad. Most is, és gyanítom ez nem először fordul elő.

Egyszerű és mondhatom, éretlen vagy, mert a világ legegyszerűbb dolga ujjal mutogatni és mindenki mást hibáztatni a saját kudarcaidért. Megfordult akár egyszer is a fejedben, hogy talán te is elrontottál valamit? Nem pedig mindenki hülye és csak te vagy helikopter?

Sokat kell még tanulnod magadról és a többi emberről, azt hiszem. Első körben kezdhetnéd azzal, hogy leszállsz a magas lóról. Most már te is tapasztalhatod, hogy onnan a legkönnyebb leesni.

2016. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ennyi a véleményem: [link]
2016. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!