Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ok nélkül féltékeny....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ok nélkül féltékeny. Mit tegyek? (tortenet lent)

Figyelt kérdés
Feltekenykedni kezdezz parom, de eleg durvan. Sosem adtam neki ra okot. Ot szeretem es nem mast. Ezt el is mondtam neki. Meg baratnomre is feltekeny. Emiatt megrontotta a koztunk levo kapcsolatot is. Most kezdenek feloldodni a dolgok, de a legutobbi talalkozasunknal is felhivott telon, hogy mondjam el hol vagyunk mert ide jon hozzank. Nem ertem miert akart oda jonni, mikor kaveztunk es beszelgettunk es ha ö ott van sosem kapcsolodik be a beszelgetesbe. Kinosan csendben van. Valamint tudtomra adta, hogy nem szeretne, ha egy ferfival is tarsalognek. Mar szinte mindenkit elűzött mellolem. Olyan emberek is, akivel tobb eve ismerosok vagyunk. Tobbszor tartottam neki hegyibeszedet, hogy nem igy kell banni a masik fellel, valamint nem igy kell megtartani valakit, mert mar teljesen elvadit magatol. Nem tarhat burokban.En tenyleg szeretem es meg akarom oldani ezt, ezen kivul semmi gondunk nincs, de epp eleg ez. Egyik legrosszabb, mikor folyamatosan a sajat becsuletessegemert kell kiallnom. Mondtam neki, ha nem bizik bennem az regen rossz. De folyton hajtogatja, hogy semmi ilyesmi nincs. De mondom neki, hogy akkor mi? Es nem tudja vagy nem akarja megvalaszolni. Ha kettesben vagyunk, akkor nincs gondunk.

2016. aug. 10. 15:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
Mi lett a vége kedves kérdező?
2019. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha járnátok/együtt élnétek, akkot azért kicsit más lenne a helyzet. Biztos nem jarna el minden nap, mert ő is igényelné,hogy összebújjatok este. Az azért más, ha van párod, mintha nincs.
2020. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!