Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetem vagy párkapcsolat? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem vagy párkapcsolat? Ti melyiket választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnek menni (4ev) egy nagyon távoli városba,most van párom akivel nem szeretnénk távkapcsolatot,de nem tud velem jönni a munkája miatt.Az út kb 6 óra hozzá az egyetemtől es nagyon drága (közelebb nem találtam olyan ami jo lenne)

Nagyon szeretem őt,attól felek hogy nem találok meg egy ilyen rendes fiút.De felek hogy megbanom ha nem tanulok tovább.Ti mit tennének?


2016. aug. 24. 21:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha választani kell, akkor egyetem!!!

Emellett meg lehet próbálni a kapcsolatot is folytatni, vagy a fiú is oda tud költözni, ott is biztos találna munkát.

2016. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
És ha a héten csak 1x találkoztok vagy 2 hetente? Oké, nehéz, aláírom. De ha szeret akkor kibírja! Ha nem és ez miatt szakít, akkor nem ő volt az igazi!
2016. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó, kifogásokat mindig tudsz találni, csak keresni kell :D
2016. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%

Kislány, leírtam pl. (egyébként nem tudom, hogy ki volt az a nagyon okos, aki lepontozott) hogy félúton találkozzatok! Nem kell neki a teljes utat megtennie, csak a felét! Így fele idő, fele pénz!


Párom 3 és fél év óta utazik majdnem heti szinten oda-vissza 110 km-t (összesen 220 km-t), hogy velem találkozzon!


Tudod, ha ennyit nem értek meg egymásnak, hogy utazzatok, hogy találkozzatok egymással, akkor szakítsatok. Erőbefektetés nélkül nincs jutalom.

2016. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a 9000-et diákkal számoltad? Mert 90% kedezményt kapsz a hazaútra.
2016. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Tehát Záhonyból.Sopronba fogsz járni??

Hát akkor inkább egyetem! Ha.már ilyen messze mész!

2016. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
én az egyetemet választottam és nem bántam meg a mai napig, mert nekem ez volt az álmom, hiába volt egy olyan párom, aki mellett szívesen megöregedtem volna, egy idő után nem bírta a heti találkozást, pedig én kitartottam mellette akkor is,de ő mellettem nem, szerencsére pár hónap után kiderült..rosszul érintett nagyon, viszont így és utólag azt gondolom, hogy a lehető legjobb dolog egyetemistának lenni és követni az álmaid még ha nehéz is...emellett amíg lehet és szeretitek egymást próbáljátok tartani a kapcsolatot, találkozni, de ha nem megy nem kell erőltetni.. ezt majd érezni fogod, sok sikert!
2016. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyetem, párkapcsolatod még lehet és lesz is kismillió, de ha elcseszed az egyetemedet, az életed is rá mehet.
2016. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyetem. Ez pedig nem távolság, köztünk 1000 km van. Már egy éve együtt vagyunk, nemsokára kiköltözök hozzá.
2016. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mindkettő. 9000 ezer forint nem létezik, hogy annyi a diákjegy. Egyébként meg elmész egyetem mellett diákmunkázni és máris megvan a rávaló. Ha kifogást keresel továbbra is, hogy nem bírod stb akkor jobb lesz a srácnak nélküled. Ha fontosak vagytok egymásnak ennyit kibírtok. Ott vannak a szünetek, egyetemre különben se kell bejárni minden nap (nekem pl péntekenként nincsenek óráim) szóval... Hány éves is barátod? Tanul? Dolgozik?
2016. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!