Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetem vagy párkapcsolat? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem vagy párkapcsolat? Ti melyiket választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnek menni (4ev) egy nagyon távoli városba,most van párom akivel nem szeretnénk távkapcsolatot,de nem tud velem jönni a munkája miatt.Az út kb 6 óra hozzá az egyetemtől es nagyon drága (közelebb nem találtam olyan ami jo lenne)

Nagyon szeretem őt,attól felek hogy nem találok meg egy ilyen rendes fiút.De felek hogy megbanom ha nem tanulok tovább.Ti mit tennének?


2016. aug. 24. 21:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha szeretnetek egymast akkor ilyen valasztas fel sem merulne, ahogy a parod se razna le annyival hogy "neki fontos hogy hetente tobbszor lasson". Az nem fontos hogy lasson egyaltalan, es veled legyen? Nem hiszem hogy sokat vesztesz ezzel a "kapcsolattal". Koztunk 2300 km van, es elhiheted, hogy nem 18.000 ezer forint az utazasunk, megse mondunk ilyeneket, hanem megkeressuk a ravalot es orulunk hogy egyutt vagyunk.
2016. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Persze kérdés, hogy mennyire szeretitek egymást. Azt írod nagyon szereted. Akkor jóban-rosszban, tehát nem mész egyetemre, az neked rossz lesz, viszont a pároddal vagy, az neked jó lesz. Letettétek az életeteket egymásért? Akkor nem kérdés, hogy mit tegyél. Amúgy a szeretet természetes, a tanulás mesterséges dolog. Sok diplomás munkanélküli, nem kapkodnak a friss diplomásért. A 4év alatt sokat stresszelsz majd a tanulás miatt, meg ilyenek.
2016. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egyetem. Megszakad a szívem, amikor egy lány egy fiú miatt dobja el magától a jövőjét.
2016. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!