Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék bosszút?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szemét dolog, tudom...de mostanában a párom megkeseríti az életem.

Jelenleg én dolgozom csak, ő már egy éve nem....nem kap semmilyen segélyt, pénzt sehonnan, én tartom el, az én házamban lakunk, rezsit én fizetem, én főzök, mosok, takarítok, szóval ő semmit sem csinál. Csak ül a gép előtt, pókerezik, vagy a tabon játszik, alszik, csavarog.

Odáig fajult a dolog, hogy folyton eltűnik pénz, néha csak 500ft, de van, hogy 20 ezer, folyton piál, eltűnik és éjjel jön haza. 3 hónapja ez megy. Beszéltem vele, de nem változik semmi. Így arra jutottam, kellene valami, amitől észhez tér. Nem durva dologra gondoltam, csak amiből észreveszi, hogy rossz úton jár.

Pl nem veszi fel a telefont, szóval én sem venném. Iszonyatosan féltékeny ( 6 éve vagyunk együtt, sosem volt rá oka ), szóval ha kicsit kihívóbban öltöznék, sminkelnék, kilakkoznám a körmöm, hátha rádöbbenne, mit veszíthet. 29 éves vagyok nem akarom egy olyan ember mellett leélni az életem, akinek nincsenek céljai.

Nem megcsalni akarom, csak rádöbbenteni, hogy változnia kell.

Nem is durva dolgokat akarok tenni, csak olyat, amitől észhez tér.

Tudnátok tippeket adni?

És kérlek, ne mondjátok, hogy ez nem vezet sehová...alapból igaz, de ő más. Rá a szavak nem hatnak. Ő csak a tettekből ért. Ha nem változik, még utoljára beszélek vele, de ha nem tesz semmit, vége.

Kérlek adjatok tippeket!


2016. aug. 29. 22:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt az exemmel, csak mi 5 évig voltunk együtt. Számítógép előtt ült, én dolgoztam, ő meg meresztette a fenekét, mindent megpróbáltam, semmi nem hatott rá. Segélyt kapott egy ideig, azt elitta, eldohányozta, majd alkalmi munkákat vállalt, abból finanszírozta a cigit/piát (ezek ilyen havi 1-2 napos melók voltak), kaját, ruhát, szórakozást, rezsit én fizettem.

Ő egy kicsit több pénzt tett el tőlem, mint 20 ezer ft (konkrétan a hatszorosát), és ez volt az utolsó csepp a pohárban, ami ráébresztett, hogy nem fog változni. Ne rabold az idődet, én is bánom, hogy nem hamarabb léptem. Azt a pénzt visszakaptam, de a sok évnyi kaja, ruha, rezsi árát nem, és az időt sem kapom vissza sosem.

25L

2016. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!