Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy jól fizető állása van szolgálati autója is. Nekem nincs autóm de ő el szokott vinni amikor csak tud. Most kitalálta hogy mivel szeret vitorlázni vesz egy vitorlás hajót. Kb 2 millió plusz egyéb fenntartási költségek. Én azt mondtam miért nem inkább vesz egy kocsit több értelme lenne. Erre nekem támad hogy neki van autója ( ugye a szolgálati de az nem saját.) És hogy ő nem vesz nekem autót vegyek magamnak. Én nem magamnak gondoltam hanem közös használatra meg az ő nevére nyílván. Mit gondoltok?
2016. szept. 5. 19:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%
Párod helyébe vettem volna már Neked rég autót, a Te nevedre.
2016. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
A szolgálati autó sokszor sokkal jobb, mint egy saját, nem kell fizetni a költségeit, szervízelik, és ha kap benzin kártyát akkor még a benzin is ingyen van, szóval teljesen felesleges mellé egy másik autó is, főleg ha ő azzal jár. Akkor mégis csak arra gondoltál, hogy te járnál a közössel nem? Hisz ő a cégessel járna. Szerintem mindenki költse arra a pénzét amire akarja, ha vitorlást akar akkor vegyen vitorlást.
2016. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék. Szerintetek normális hogy vitorlás hajót akar venni 2 millióért csak mert megteheti meg ez az új hobbija a párja meg nyomorogjon tömegközelekedésen néha méltóztat elvinni kocsivelal.
2016. szept. 5. 19:27
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szerintem normális. Én biztosan nem vennék vitorlást, de ha ő azt akarja akkor nem szólhatsz bele, hogy mire költi a pénzét. Amúgy mióta vagytok együtt?
2016. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Beszarok... vitorlás hajót. Dehogy normális, először a család érdeke, utána a szórakozás és a pénzkidobás az ablakon. Sokkal nagyobb szüksége lenne autóra... Kicsit önző a gyermek.
2016. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
9 éve
2016. szept. 5. 19:30
 7/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a helyzetben se autóra, se vitorlásra nem érdemes költeni, de ez csak magánvéleményem. 2 millából tíz éven keresztül nyaralhattok egy vitorlás hajón úgy, hogy az összes nyűgje a tulajé, ti csak élvezitek. A vitorláson nem a megvétel a drága, hanem a fenntartás.


Ettől függetlenül ha van rá pénze, nem nagyon tilthatod meg neki azért, mert kocsit szeretnél. Te nem dolgozol? Miért nem veszel magadnak?

2016. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Dolgozok de nincs havi milliós fizetésem mint neki. Én 140ezer körül keresek.
2016. szept. 5. 19:44
 9/32 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy látom, nem a párja, inkább a cselédje vagy. Gondolom, azért elvárja, hogy dobjál össze kaját, takarítsál, mossál, stb. Na meg rakd szét a lábad.
2016. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
A vitorlás ráadásul elég szezonális szórakozás, még bérléssel is jobban járnátok, ha már annyira szeret vitorlázni.
2016. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!