Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy jól fizető állása van szolgálati autója is. Nekem nincs autóm de ő el szokott vinni amikor csak tud. Most kitalálta hogy mivel szeret vitorlázni vesz egy vitorlás hajót. Kb 2 millió plusz egyéb fenntartási költségek. Én azt mondtam miért nem inkább vesz egy kocsit több értelme lenne. Erre nekem támad hogy neki van autója ( ugye a szolgálati de az nem saját.) És hogy ő nem vesz nekem autót vegyek magamnak. Én nem magamnak gondoltam hanem közös használatra meg az ő nevére nyílván. Mit gondoltok?
2016. szept. 5. 19:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Én kilenc év után csak megvennem az asszonynak azt a kocsit, ha már milliós a fizum. Mondjuk én vitorlást sem vennék. De tökmindegy...
2016. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Felajánlotta hogy a rezsibe ne fizessek semmit. És tegyek félre a saját pénzemből autóra. De nem érti hogy csak egy példának hoztam az autó vásárlást hogy pl az hasznosabb lenne mint egy vitorlás és felesleges rongyrázásnak tartom.
2016. szept. 5. 22:27
 23/32 anonim ***** válasza:
36%

Miért akarod más f..zával verni a csalánt?

Megkereste megérdemli hogy el is költse... ráadásul még úgy ,,rinyálsz'' mintha kikövetelné hogy 50-50 fizessetek... ja hogy a rezsibe se kell adnod és gyűjthetsz kocsira ami a vágyad? Micsoda felesleges férj...

2016. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Semmi jogod nincs beleszólni abba, hogy mire költi a keresetét. Ennyire egyszerű a dolog. De szerintem a pasid is így gondolja.
2016. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Na még jó hogy nem várja el hogy fizessek a rezsibe amikor a többszörösét keresi annak amit én.
2016. szept. 5. 22:43
 26/32 anonim ***** válasza:
47%

Fú, de egy pénzhajhász kis p..icsa vagy. Nem illetek össze, remélem kidob a fenébe!


Nőként írtam ezt.

2016. szept. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy többszörösét keresi, hanem hogy többször annyi munkát is végez, tehát megérdemli. Igazságos esetben a rezsibe is ugyanúgy kéne beszállnod (mivel te is ugyanúgy égeted a villanyt meg nem eszel sokkal kevesebbet), nemhogy az autó. Így is egy nagy gesztus, hogy nem kell költened semmire, és csodálkozom azon, hogy nem tettél még félre kocsira.
2016. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Figyelj, azért nem mindegy, hogy azzal állsz elő neki, hogy ne vegyen vitorlást, hanem vegyen egy másik autót "közös használatra" (vagyis neked ugye, mert neki nem kell), vagy pedig szépen elmondod neki, hogy szerinted felesleges pénzköltés a vitorlás. Teljesen más a kettő. Az elsőhöz nincs jogod, a másikhoz 9 év után van jogod. Elmondhatod a véleményed, hisz együtt vagytok, de nem úgy, hogy követelőzöl. Egyébként valóban érdemes lenne átgondolni ezt a kapcsolatot, hogy hol tartotok és van e közös jövőtök.
2016. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Franc tudja. HA 9 évet lehúzok valaki mellett, akkor nem az az első gondolatom, hogy "én kerestem a lét, én vitorlázom el", hanem hogy közösen mit lehetne kihozni a dologból.

Ti inkább ilyen baráti-jófejségi albérlői viszonyban éltek az én szemléletem szerint, akik néha azért dugnak is. Ha neked ez így jó már 9 éve, a te dolgod, én biztos nem bírnám. Mondjuk én azt se, hogy eljussak odáig, hogy rosszul essen a párom hobbija, míg én tömegközlekedek. 9 év alatt nem sikerült be egy használt autó? Hát az is érdekes..

2016. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Most mit kertelsz akkor h egyszer neked kell az autó? Gondolom külön kasszán vagytok, akkor meg arra költ amire akar.
2016. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!