Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem inkább fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem inkább fiúnak kellett volna születnem, így olyan rossz, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

19 vagyok és sajnos lány.

Van most egy fiú,akiről azt hiszem szeretem. Eddig mindig írt nekem, állandóan, aztán találkoztunk,másodszorra lefeküdtünk. Nagyon jó volt,sose éreztem ilyet... ő is ezt mondta, és ötször ment el, nagyon odáig volt. Kérte h legyek a barátnője, de mondtam, ez nem lesz jó, mert ő elutazik sok időre. Nade erre jött azzal, hogy addig élvezzük ki stb. Oké, rendben, még akartam próbálni, de azóta olyan ritkán ír... szinte soha. Mondtam neki h így nehéz élvezni bmit is, azt mondja erre h dolgozik. Érdekes,eddig vhogy megoldotta...😞 azt mondta menjünk el wellnessbe mert kb egyszerre van a szülinapunk. Nem szólt semmit,elment a haverjaival. Annyit mondott h milyen nehéz megszereznie még h vkinek a csaja jön v nem stb nem az h megkérdezte volna megyek e?...

Nekem elegem van. Ha fiú lennék nem lenne ilyen. Ha nem írok vkinek majd észreveszi magát, mert megtehetem. Ha éhes vagyok eszem, mert megtehetem. Ha b,,zni akarok b,,zok, mert megtehetem.

Komolyan mondom, nincs SEMMI ami miatt megéri nőként élni. És nehogy vki azzal jöjjön h a szülés de jó,mert azt beültetés egy órára, még eljön szépen velem gyakorlati órára, és ha napi 10-20 ilyet lát akkor majd meggondolja magát.



2016. szept. 18. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szuper punci voltál neki - ezt nőként írom! -, ami addig jó volt, míg itthon van.


Mellesleg ha a második randin lefekszel valakivel, az 95%-ban könnyűvérűnek könyvel el, akit csak dugásra fog használni.


Ne várj rá, és legközelebb ne tedd szét egyből, legyen már egy kis tartásod!

2016. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11 válaszához hozzáfűzném, hogy ha valaki ilyen s...ggtetü lesz csak attól, hogy a 2. randin lefeküdtél vele, azzal nem akarsz te közös jövőt, mert ott nincs minden rendben agyilag.


#8 Elintézitek ti a beégetést saját magatoknak, ahogy elnézem azt a napi 9999+ hasonló nyivákoló kérdést, amit a társaid kiírnak.... ikszdé


Vissza a témára: mondjuk mást tényleg nem tudsz tenni, mint hogy szakítasz vele, aztán ja, kicsit húzós lesz egy ideig, de legalább abbamarad a dráma. Azt meg garantálom, hogy ez a pasi sem olyan hú de nagyon helyettesíthetetlen, szóval jön majd más, aki még tisztel is valamennyire.

Sok sikert!

2016. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
pedig a 9-es megmondta a tutit...te meg majd elfelejted ezt a srácot kérdező
2016. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azelőtt kérte hogy legyél a barátnője mielőtt lefeküdtetek vagy az után? Mert ha utána, és te először még el is utasítottad, szerintem elbizonytalanodott, és ha úgyis el kell utaznia, akkor egyszerűen nem akar belédszererni. Egyszerűen nem áll össze a kép, mert nyilvánvalóan nem azért igérgetett hogy lefeküdjél vele.


Orvosira jársz vagy hogy érted ezt gyakorlati óra dolgot?

2016. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A szules reszhez: szulni borzalmas, de terhesnek es kisbabas anyukanak lenni szuper! En sajnáltam a ferjemet, hogy csak kívülről nezheti ezt, akkora elmeny volt. Igaz, nem voltam szuleszet oran ;) Orvostanhallagato vagy? De teny, hogy a szulesnek minden formaja horror.

A fiuk meg folyton azzal jonnek, hogy a lanyoknak milyen konnyu. Szerintem part talalni egyforman nehez, vagy talan a fiuknak nehezebb. Talan mert altalaban jobban dolgoznak bennuk a hormonok, raadasul szerintem nagyon sok lanynak irrealis elvarasai vannak. Fiuknal is elofordul persze, de azert ritkabban. A felnott csaladban (klasszikus felallasban) fizikailag az anyan tobb a teher altalaban, de orom is tobb jut neki, mert a gyerekek elsosorban hozza kotodnek. Anyagi felelosseg meg tobbnyire az apan van, mert gyerekezes mellett a nonek nem olyan egyszeru a karrierjet epiteni. Egy no viszont lehet gyenge, esendo, ezt a ferfiaktol nemigen fogadja el a tarsadalom. Mindent osszevetve en mar felnottkent visszatekintve nem gondolom, hogy barmelyik felnek konnyebb lenne. Nekem ugy tunik, hogy te inkabb el vagy most keseredve, de ha ez elmulik, remelem, megbekelsz majd :)

2016. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kihasznált, lefeküdtél vele nagyon hamar. Tényleg nem látott benned csak egy hülye p*cs@t akit megdughatott.

Azért akarta, hogy a barátnője legyél, hogy legyen kit dugni. Hiszen mivel már úgy is megvoltál neki, akár hányszor lefeküdtél volna vele később is.

Szerintem már rég talált magának mást, akivel el legyen.

Felejtsd el. Az emberek nem rosszat akarnak neked, csak vedd már észre, hogy 19 évesen elég bután és felelőtlenül cselekszel jelenleg.

2016. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!