Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok, ha mások a jövőbel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok, ha mások a jövőbeli terveink?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, de az utóbbi időkben egyre több a probléma a kapcsolatunkkal. Talán a legjelentősebb, ami már régebb óta bosszant, hogy teljesen máshogy képzeljük el a jövőnket. Ő nem szeretne elköltözni otthonról, én meg nem szeretnék elköltözni a falumból - és ez később is így lesz. (Saját házra még egy darabig nem is lenne pénz egyébként.) Ha odaköltöznék hozzá, nem tudnék boldog lenni ott, a nagyvárosban. Ő pedig itt nem lenne boldog, a nyugis kis falumban, távol az otthonától - mivel 100 km-re lakik, nem ugorhat haza akármikor. Egyikünk sem enged, és megelégeltem már azzal, hogy folyton utazgatunk egymáshoz 2 éve, hetente 1-2-szer... A baj az, hogy kilátásban sincs, hogy ez valaha is változhatna.

23/L


2016. szept. 21. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Próbáltad már a budapesti életet? Kétlem. Beszippant pillanatok alatt és a jó dolgok felülírják a negatívumokat. Adj neki egy esélyt.
2016. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen szakítóok szerintem, hisz egyikőtök sem hajlandó alkalmazkodni. Viszont jótanácsként mondom, hogy lehetnél kicsit kevésbé korlátolt. Én is vidékről költöztem fel suli és munka miatt, és itt sem mindenki csúnya gonosz. Egy faluban nem sok lehetőség van, a végén még egyedül maradsz.
2016. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"mivel 100 km-re lakik, nem ugorhat haza akármikor"

??? Kevesebb, mint 1 óra utazás... Naponta kétszer ennyit ingázok, már miért ne mehetne haza akármikor? Gyalog tervez utazni? o.O

Ha egyikőtök se hajlandó engedni, akkor nem is értem, hogy mi a kérdés, nyilván nem fogtok tudni megegyezni.

2016. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerinted az milyen közös élet, hogy negyed napot dolgozik, fél napot otthon van, és csak pár órát velem? Nem olyan, amilyenre vágynánk...

Valaki kérdezte, próbáltam-e a budapesti életet. Igen. Párszor feljártam Bp.-re, és megtetszett, ezért oda jelentkeztem egyetemre, felvettek, koleszos voltam fél évig, ezután 1 évig a páromnál "laktam" félig, most már gyűlölöm a pesti életet.

2016. szept. 21. 20:49
 15/16 anonim ***** válasza:
De miért kéne minden áldott nap hazamászkálnia? 13 éves a pasid?
2016. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod, amit írtál, akkor egyértelmű, hogy így nem lehettek boldogok. Ha te nem lennél boldog a nagyvárosban, ő meg nem tudna az lenni a faludban, akkor miről beszélünk? Akkor érdemes együtt maradni valakivel, ha boldog vagy mellette és ő is az melletted. Vagy lehet egymás álláspontjához közeledni és egy köztes megoldást választani, ami mindkettőtöknek megfelel, de ha már az egyiknek nem jó valami, akkor megette a fene.
2016. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!