Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Férjem szerint örüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férjem szerint örüljek annak, hogy még velem van, mert más már rég elhagyott vona ennek a töredékéért is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja annak,hogy megszületett a kisfiúnk. Sajnos rossz alvó,így az éjszakáink ébren telnek. Napközben pedig az étel sem főzi meg saját magát és a Kisfiam is igényli a törődést. A Férjem nem dolgozik,de nem is nagyon van türelme a fiúnkhoz. Inkább a gép előtt tölti az ideje nagy részét. A terhességem alatt nem volt szexuális kapcsolatunk,de akkor is megtettem mindent,csak hogy boldog legyen. Most pedig amiatt,mert mindenre egyedül vagyok, este már zombiként kerülök az ágyba ( de hogy boldog legyen,most is kielégítem ). Igényem lenne a szexualitásra,de egyszerűen a fáradtság miatt már a migrént is el kell viselnem. Tegnap este leültem a férjemmel beszélni. Hogy ha segítene idehaza, akkor nekem is mennyi mindenre lenne időm. Erre higgadtan közölte,hogy a fáradtság csak kifogás, minden az én hibám és más már rég elvált volna tőlem. Nagyon elkeseredtem.
2016. okt. 6. 09:28
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Köszönök minden eddigi választ! Senkire sem sértődtem meg, még akkor sem, ha az úgy is "hangzott".
2016. okt. 6. 11:05
 32/42 anonim ***** válasza:
78%

Anyósod félrebeszél. A férjedet már csak azt tartja melletted, hogy így elélhet munka nélkül, minden a szájába van rakva, és kényelemben melegszik, amíg te megszakadsz a házimunkában.

Dolgozni esze ágban nincs. Azt írod, van családi vállalkozás: kiskezi csókolom, még munkát se kéne keresnie, csak beszél apáddal, hogy "Jani bátyám, hova álljak be reggel". De neeeem, ő inkább otthon gépezik, és fenyegetőzik, hogy eszedbe ne jusson őt munkára fogni, mert akkor beadja a válást.

Pontosan azért viselkedik így veled, mert ő is maximálisan tisztában van vele, hogy olyan szinten belezúgtál, hogy ezt is megteheti veled. TE soha nem fogod beadni a válást, ő meg azt csinál, amit akar. Ha a szádba sz.arik, akkor is megdicséred inkább, milyen finom meleg, minthogy kitedd őt.


Az nem érdekel, hogy bántalmazó-e egy ilyen kapcsolat vagy sem.

De az egészen biztos, hogy megalázó egy ép eszű nő számára. Vagy szerinted nem megalázó olyan férfival együtt élni, aki csak kihasznál téged anyagilag, eltartatja magát, de egyébként már nem is szeret és nem is kíván téged?


Egyébként nyugodj meg, nem kell elválnod. Előbb-utóbb fog találni a férjecskét a neten egy olyan pipit, akivel összejárnak, aztán beeteti, hogy mennyire megromlott a házassága, stb. Még az is a te hibád lesz, hogy nem dolgozik. Aztán szépen odaköltözik a csajhoz, beadja a válást, és neki is csinál egy gyereket, mert akkor köztudott, hogy a nők nehezebben válnak.


TE pedig legyél szíves, és ne dobálózz itt ilyenekkel, hogy a te drága édes kicsi fiad így kincs, meg úgy miatta, meg érte élsz és teszel mindent. Meg a nagy lófa.szt!!!

Ha anyaként gondolkodnál, akkor nem vennéd el tőle a pénzt és az időt, hogy a férjed pátyolgasd, hogy megkaphasd néha a fa.szát. Egy vérbeli anya, akinek a gyereke az első, és nem a luk a lába között, az már kivágott volna egy ilyen hereverő dögöt abban a percben, hogy apaként így viselkedik. Sőt, az a helyzet, hogy nem apa.


Te viszont nem vagy anya attól a perctől, hogy egy ilyen férget pátyolgatsz, és kijelented, hogy márpedig te nem vagy hajlandó tőle elválni, mert csak, és a gyerek nem akarod, hogy sérüljön. Mert miért is?!

Igen, biztos ku.rva jó lesz neki abban felnőni, hogy anya csak egy lábtörlő, a férfiak bármit megtehetnek a családjukkal, a nők alárendeltek és a kiszolgálás a dolguk (az ágyban is), és ha nem akarja, hogy otthagyják, akkor ku.ss van. És mindezt egy olyan apa mellett, aki egy percet nem szentel rá az életéből, azon kívül, hogy egy magömléssel létrehozta.


Ha lenne egy igazán jó barátnőd, már felpofozott volna, mint a sza.rt, az a helyzet. És meg is érdemelnéd!


Azt írod, hogy arra neveltek, hogy meg kell oldanod egyedül a problémákat. Hát tessék!! Az a probléma, hogy a férjed nem szeret, csak kihasznál, nem szereti a gyereket sem, és pokollá fogja tenni az életetek. Mi a megoldás?! Ki kell tenni a fa.szba. Menjen a drága anyóshoz, aki mellett majd talpig férfi lesz, mikor nem tudja kifizetni a számlákat.

TE meg neveled egyedül a gyereket. Semmilyen más változás nem lesz az életedben, csak nem kell kényszerből kielégítened ezt a majmot is, és több pénz marad megélni.


Jelenleg viszont az a helyzet, hogy semmi más nem vagy, csak egy fa.szfüggő hül.ye pi.ca, aki inkább tönkreteszi a gyerekét, csak a napi "betevő" meglegyen a lába között. Hát gratulálok!

2016. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
47%

Ha a férjed nem önéletrajzokat küldözget a gépről és nem állásinterjúkat szervez le, sajnos nincs sok remény. Valószínűleg önértékelési problémái vannak és a frusztrációját rád vetíti ki. Erre utal anyós megjegyzése is (amit rendkívül durvának tartok), hogy te túl sok mindent megcsinálsz.

Igazuk van azoknak, akik a lazítást javasolják. Kérd meg a férjed, hogy takarítson ki, vásároljon be, vigye ki a kicsit sétálni vagy amit rá lehet bízni. Kérd meg, hogy keressen munkát.

Ha ezekre nem hajlandó, mindenkinek jobb ha hagyod elmenni. A fent leírt megjegyzése és, hogy téged vádol mindenért szerintem is kimeríti a verbális bántalmazás fogalmát. Ne hagyd, hogy lenyomjon lelkileg, mert arra tartasz. Értelmes, rendes, jóindulatú nő vagy, de csúnyán kihasznál a férjed. Nem vagyok váláspárti, de itt ez lenne a legjobb lépés tőled, mielőtt tönkre mész.

2016. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
19-s és 20-s elmondta a lényeget.
2016. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
70%
Primitív a férjed, nagyon. Ha lenne benne tisztelet, szeretet irántad, plusz esze is lenne, rájönne, hogy minél több terhet vesz le rólad napközben (főleg, hogy nem dolgozik), annál több mindenre lennél kapható a nap végén, ha csak a szexualitást is nézzük, mert nem fáradnál le teljesen. Saját maga ellensége is, nem csak a tiéd. Sajnálom a helyzetedet, elég gáz embered van. Nem akarlak befolyásolni, de gondold át, így van-e értelme vele együtt maradni.
2016. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Ez így nem házasság, nem élet neked és a kisfiadnak.

Miért nem dolgozik?Oké, biztos megvan az oka, de akkor az a minimum, hogy a terhekből vesz le a válladról, és igenis megcsinál otthon ezt-azt.Teljesen rá fogsz erre menni idegileg, érzelmileg, mentálisan, egyszerűen mindenhogy.

És mi az, hogy te kielégíted?Nem az ágyasa vagy, hanem a gyermeke anyja, a felesége.

Sürgősen beszélj vele ha helyre akarod hozni a házasságodat.Amennyiben nem hajlandó változni, gondolkozz el a jövőn.Boldogan akarod felnevelni a kisfiadat, vagy elnyomva, megalázva, állandó sértegetések között.

Kitartást kívánok, bárhogy is alakul az életetek.

2016. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Ha pénzesek vagytok, miért nem veszel fel segítőt/dadát/bejárónőt magad mellé? Nincs ebben semmi szégyen, egyszerűen ha nincs önkéntes segítséged, muszáj megfizetned egyet, mert így ki fogsz merülni.


A férjedet meg nem írnám le, ahogy az előzőek, sok férfi nem szeret kisbabákkal foglalkozni, esetlennek, ügyetlennek érzi magát velük, lehet, hogy ez most egy ilyen időszak, és mikor nagyobb lesz a gyermek, majd jobban kiveszi a részét. Mindazonáltal, lehetne megértőbb, elvégre az ő fiát szülted meg.

2016. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Te mit kapsz tőle cserébe? Mi ér meg rajta ennyit? Próbáld meg racionálisan mérlegelni.
2016. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Volt az előbb egy beszélgetésünk. Megkérdeztem tőle,hogy miért van akkor velem,ha ezt más férfiak nem viselnék el. Azt válaszolta, hogy azért,mert ő kitartó. Eddig abban bíztam, hogy megoldjuk. De ez a válasz mindent elmondott....
2016. okt. 6. 18:50
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

ha önálló vagy, a megélhetésetek se gond, akkor szerintem felesleges vele lenned. már amiket mond, az felb.szna annyira, hogy azonnal ott hagyjam a p.csába, mert egyszerűen egy fogyatékos, már ne haragudj. elvi kérdés...

nem mindent tud megoldani az ember. főleg akkor nem, ha nem csak rajta múlik...

de mivel mégiscsak egy házasság, leülnék vele, és közölném hogy változtasson mégpedig sürgősen, különben válunk. ha nem változtat, vagy ha azt mondja hogy de, aztán mégse, akkor lépnék azonnal.

de tényleg nincs értelme vele lenned. nem foglalkozik se veled, se a gyerekkel, nem segít be, még aláz is, azt se mondja hogy szeret, valószínűleg nem is szeret, te meg mint egy csicska ugrálsz neki. azt pedig ne gondold, hogy ez bármennyire is jó a gyereknek.

2016. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!