Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Férjem szerint örüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férjem szerint örüljek annak, hogy még velem van, mert más már rég elhagyott vona ennek a töredékéért is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja annak,hogy megszületett a kisfiúnk. Sajnos rossz alvó,így az éjszakáink ébren telnek. Napközben pedig az étel sem főzi meg saját magát és a Kisfiam is igényli a törődést. A Férjem nem dolgozik,de nem is nagyon van türelme a fiúnkhoz. Inkább a gép előtt tölti az ideje nagy részét. A terhességem alatt nem volt szexuális kapcsolatunk,de akkor is megtettem mindent,csak hogy boldog legyen. Most pedig amiatt,mert mindenre egyedül vagyok, este már zombiként kerülök az ágyba ( de hogy boldog legyen,most is kielégítem ). Igényem lenne a szexualitásra,de egyszerűen a fáradtság miatt már a migrént is el kell viselnem. Tegnap este leültem a férjemmel beszélni. Hogy ha segítene idehaza, akkor nekem is mennyi mindenre lenne időm. Erre higgadtan közölte,hogy a fáradtság csak kifogás, minden az én hibám és más már rég elvált volna tőlem. Nagyon elkeseredtem.
2016. okt. 6. 09:28
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Nos,amennyiben a pénzügyi hátterem érdekel, elmondanám, hogy van biztos jövedelmem. A családom régóta foglalkozik földekkel és állatokkal, így a megélhetés is biztosítva van. Sőt. A kisfiúnk mindent megkap amire szüksége van. És ez a továbbiakban is így lesz.
2016. okt. 6. 10:01
 12/42 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan a k_rva anyját az ilyen embernek, hogy gyereket csinál...
2016. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mindezt, mert el szeretnék válni. Tudom,hogy sok mindent rosszul csináltam. De azt soha és semmiképp nem fogom hagyni,hogy a Kisfiam sérüljön! Megoldást keresek arra, hogy jobb legyen. Mert nem az a tipus vagyok, aki csak úgy kilép.
2016. okt. 6. 10:06
 14/42 Költőnő? ***** válasza:
94%
Nem kap meg mindent. Nincs normális, szerető családja, apja pláne. Tudod egy gyermek felnevelése nem ott kezdődik, hogy materiálisan minden megadható neki. És te vagy a sokadik ostoba nő, aki saját karán tanulja meg, hogy egy gyermek sem embert, sem kapcsolatot meg nem javít.
2016. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
98%

#13

Pedig ez már elkerülhetetlen az életképtelen apa miatt. Hidd el, tapasztalatból beszélek. Lassacskán elkezdtek majd veszekedni a gyerek előtt, és max 5 év múlva dühöngve elváltok, és a gyerek mindezt végignézi, soha be nem gyógyuló lelki sebeket okozva benne.

2016. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Értem, rendben, rossz ember vagyok. Könnyű ítélkezni úgy,hogy csak pár szeletet tudtok az életemből. Sajnálom,hogy az időtöket és a sajátomat vesztegettem. Hiszek abban,hogy minden megoldódik.
2016. okt. 6. 10:14
 17/42 anonim ***** válasza:
68%

#16

Én nem mondtam, hogy rossz ember vagy. Rossz ember amúgy se létezik, csak tudatlan.

2016. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
96%

Istenem,mindig is tudtam,hogy a férfiak önző d. Miért nem mondtad neki,hogy hajrá akkor mehetsz és kirakod egyszál semmibe. Lehet ,hogy szereted,de jobban jársz ,ő viszont nem szeret téged. Jobban jársz nélküle,dobd ki még nem késő. M egy alak. Csak saját magára gondol. Miért nem osztoztok a házi munkán? Gondolom ő nem csinál semmi,csak várja a kaját és este az adagját. Add át neki a lehetőséget,mondd meg neki főzzön,mosson,takarítson,nevelje a gyereket ő ,te ne segíts neki semmibe se és most te ülj le a gép elé egész nap aztán este nyaggasd a szexxel!

Én a helyedben nem hagynám ezt. Sajna az lehet a vége könnyen,hogy meg is csal majd! Ja és a helyedben eltűnnék valahova pár hétre a szülőkhöz vagy valahova és magára marad csinálja egyedül.

2016. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
91%

Tudod, ez már hivatalosan is kimeríti a bántalmazó kapcsolat fogalmát.

Nem csak fizikai agresszió létezik... a bántalmazók tipikus viselkedése, hogy:

-azt sulykolja, és idővel már el is hiszed, hogy mindenért te vagy a hibás, ami rosszul működik a kapcsolatban

-igyekszik elhitetni veled, hogy csak és kizárólag ő az, aki elvisel téged, ha ő elhagyna, a kutyának nem kellenél

-ha problémát jelzel vele kapcsolatban, akkor ő nem vesz róla tudomást, vagy esetleg megígéri, hogy változtat, de nem történik semmi


Mivel a kapcsolatotok ezeket a tipikus mintázatokat mutatja, sok jóra ne számíts... jobb nem lesz, csak rosszabb.

2016. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
97%

"A Férjem szerint örüljek annak, hogy még velem van, mert más már rég elhagyott vona ennek a töredékéért is. Mit tegyek?"



Ezt a mondatot szóról szóra a párom szájából hallottam, pedig még gyerek sincs.


Ez egy zsarolás, leszar téged, te pedig tegyél meg érte mindent, de ha még neked áll feljebb, előhúzza ezt a lapot.

2016. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!