Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg en vagyok a hazisarkany, hogy ezekert szolok?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, hogy a kapcsolatba en fektetek sokkal tobb energiat minden teren(en 25/N, o 29/F). Sokat dolgozik, de en is, mindketten ledolgozzuk hetkozben a magunk 40-50 orajat, a munkakor is hasonlo, sot az enyem az o bevallasa szerint is stresszesebb, tehat nem az van, hogy amig en eltelefonalgatok egy irodaban, o addig kemeny fizikai munkat vegez vagy ilyesmi. Annyi, hogy en 1-2 oraval elobb erek haza, viszont ennyivel korabban is kezdek, neki eleg kesobb mennie. Ennek ellenere minden teren tolem varja a plusz energiabefektetest. Fozest en csinalom, sokszor meg a bevasarlast is, pedig o autoval van, en busszal, szoval neki konnyebb lenne. Takaritani akkor takarit,ha raszolok, hogy igenis vegye ki a reszet, de akkor megint en vagyok a harpia,mert a finom celzasokra,kedves megkeresekre nem reagal,tehat muszaj vagyok erosebben szolni. A szexben is o elvarja az oralis szexet, ami nekem nem is problema, szeretek oromet szerezni neki, de igenis jolesne, ha o is csinalna nekem,mert nagyon szeretem. Ez kb. 2-3 honapja volt utoljara, en eleinte sokkal gyakrabban csinaltam neki, aztan amikor rajottem, hogy nala a kolcsonosseg nem jatszik, leszoktam rola, pont par napja volt, hogy mindenfele korites nelkul egymas mellett voltunk az agyban es mondta, hogy akkor csinaljam neki szepen(az erotikus ravezetesrol mar nem is almodom),mondtam, hogy nagyon szivesen, de jol esne, ha utana viszonozna. Mondta, hogy aaa, o olyan faradt, majd hetvegen,hm, ne legyek mar ilyen rideg. Mondtam, hogy en is hulla vagyok, vagy van kolcsonosseg vagy nincs.Nyitott vagyok a valtozatossagra, uj pozokra,barmire, ha o akar valamit azt ki is probaljuk, ha en akkor nem igazan foglalkozik vele, jon az igergetes, hogy jo,majd legkozelebb az lesz. Meg sok hasonlo peldat tudnek mondani nem csak a szexxel kapcsolatban. Masnap beszeltunk errol fogadkozott, hogy valtoztat, de semmi. Tegnap megmasziroztam munka utan, hiaba voltam hulla faradt es meg egy olelest vagy puszit se kaptam erte, megkoszonte es atfordult a masik oldalara, majd aludni akart. Ja es nem 20 eve vagyunk hazasok, mindossze 1 eve vagyunk egyutt(fel eve egyutt is elunk). En szakitanek mostmar ott tartok, ti mit gondoltok, mit csinalnatok ebben a helyzetben? Finoman megbeszelni probaltam, jott az igergetes, ha durvabban szolok,akkor megsertodik, hogy minek vagyok ilyen tulerzekeny.

2016. okt. 7. 15:16
1 2 3
 11/27 Girgoy ***** válasza:
72%
10: Köszi. Én se azt írtam, hoyg sok időt vesztegessen el, de az együttélés még az ideálisnak vélt pasival is elő fog hozni mindig hasonló problémákat. Ha ezek elől mindig menekül, akkor sosem lesz jó a kapcsolata. Ha viszont elkezd próbálkozni hatásosabb módszerekkel hasonló szituban, akkor még ha nem is váltja meg velük az első pasit, mégiscsak tapasztalatot szerez, amit majd kamatoztathat később is.
2016. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Girgoy ***** válasza:
11%
Ami meg a szex részét illeti: bocs, hogy ilyet mondok, de az orális szex azért mindig önző. A normális szeretkezés pedig mindig kölcsönös. Szóval én nem feltétlenül ezt a "szopjuk egymást" vonalat erőltetném méricskéléssel, hanem csináljátok rendesek "hagyományosan" :), azért az csak jobb egyszerre mindkettőtöknek. ;)
2016. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha elvárja a szopást, de cserébe nem nyal, akkor az kuka. A többi miatt is, de emiatt főleg. A férfiak döntő része nem rajong a porszívózásért, felmosásért, mosogatásért stb., de azért az ágyban odateszi magát, ha szeret egy nőt. Aki erre sem képes, azzal nincs értelme folytatni.
2016. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
12-es van rendes szex is, ami jo(bar ott is mindig azt a pozt erolteti, amit o eppen akar), de azert az, hogy mondjuk en heti 1-2x, van hogy gyakrabban, de csinaltam neki az oralt, o meg a felev egyutteles alatt kb. 2-3x, azert az igenis gaz. Apolt vagyok, egeszsegesen elek, beteg sem vagyok, nemreg voltam altalanos kivizsgalason, az egeszsegem ilyen teren is rendben van. Volt olyan, hogy szinten kert oralt, en annyit kertem kedves hangnemben, hogy szivem azert 10 ora munka utan ugy,hogy kint 25-30 fok volt legyszi zuhanyozz kicsit elotte, de utana nagyon szivesen. Erre megsertodott, hogy szerinte en undorodom tole, mondtam errol szo sincs. Majd visszakerdeztem, hogy okes, en is egesz nap dolgoztam,akkor szivesen csinalna nekem a nyalast, anelkul, hogy elotte lezuhanyoznek, vagy legalabb kicsit megmosakodnek ott lent? Mondta, hogy dehogy is, tisztalkodjak elotte. Visszakerdeztem, hogy na es akkor tolem milyen alapon varja ugyanennek a forditottjat,ha o sem tenne meg ertem. Na erre mar nem valaszolt semmit.
2016. okt. 7. 16:23
 15/27 anonim ***** válasza:
97%
Rúgd ki, ez egy barom. Jobbat érdemelesz.
2016. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%

Hát, engem kinyalna a pasim munka után, annyira nem lehet ott drámai a helyzet, ha fürdesz minden nap :)

Szóval ez tényleg gáz. A porszívót meg a felmosót még érti az ember, hogy nem fűlik hozzá a foga, de a szexben, amit csinál, az botrány.

2016. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak 20 éves vagyok, de ugyanebben a szituációban voltam párommal (a szex részt kivéve). Nemrég szakítottunk (leginkább ő velem.) 2,5 évig voltunk együtt, 2 hónapot laktunk együtt, de mivel otthon is el volt kényeztetve, ugyanez volt amit te is leírtál. Én dolgoztam, főztem, mostam, takarítottam, egyedül a mosogatást csinálta meg ő. A szex résszel nem volt gond, de a többi dolog miatt mindig sok volt a veszekedés, szerinte én mindig hisztiztem. És erre mivel szakított velem? Azzal, hogy ő már a sok veszekedés miatt nem szeret úgy :DDDDDdddd

Na mindegy. Pedig én azt hittem, komolyan azt hittem, hogy ez őszinte szerelem/szeretet, de ha a problémákat nem is akarjuk megoldani akkor jóhogy nem működik... Márpedig ha valaki igazán szeret, akkor szeretné hogy neked is jó legyen, nem csak önzőzik! És akkor figyel arra, hogy ne érezd magad szarul ilyenek miatt..én is már azt hiszem értem mi történt, tényleg nem szeretett úgy mint én őt. Sajnos ezt nehéz elfogadni, de ha így van akkor te nem veszítesz semmit egy esetleges szakítással! :)

Szerintem hozd fel te is ezt, hogy "igenis vannak problémáink, mégpedig ez és ez. Nekem így nem jó, és vagy megpróbáljuk megoldani és akkor olyan jól elleszünk mint régen, vagy ha úgy érzed, hogy te erre nem vagy képes értem (nem szeretsz eléggé?), akkor szakítani akarok."

Persze a fenyegetőzés a szkítással elsőre nem célszerű, csak mondd meg őszintén, hogy ha látszik rajta hogy nem akaródzik, hogy akkor te nem szenvedsz tovább miatta.. :) :/

2016. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo!teljesen ertelmes nonek tunsz realis elvarasokkal,ez a pasi nem illik hozzad,ennyi.


(Nalunk sincs oral zuhanyzas nelkul.)

2016. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16%
túl sokat melóztok... lejjebb kell adni az elvárásokat vagy kevesebbet melózni.... ha egyik sem megy akkor nem lesznek a dolgaitok rendben.
2016. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%
Magamra főznék-takarítanék, az ágyban előre kérném a viszonzást.
2016. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!