Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg en vagyok a hazisarkany, hogy ezekert szolok?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, hogy a kapcsolatba en fektetek sokkal tobb energiat minden teren(en 25/N, o 29/F). Sokat dolgozik, de en is, mindketten ledolgozzuk hetkozben a magunk 40-50 orajat, a munkakor is hasonlo, sot az enyem az o bevallasa szerint is stresszesebb, tehat nem az van, hogy amig en eltelefonalgatok egy irodaban, o addig kemeny fizikai munkat vegez vagy ilyesmi. Annyi, hogy en 1-2 oraval elobb erek haza, viszont ennyivel korabban is kezdek, neki eleg kesobb mennie. Ennek ellenere minden teren tolem varja a plusz energiabefektetest. Fozest en csinalom, sokszor meg a bevasarlast is, pedig o autoval van, en busszal, szoval neki konnyebb lenne. Takaritani akkor takarit,ha raszolok, hogy igenis vegye ki a reszet, de akkor megint en vagyok a harpia,mert a finom celzasokra,kedves megkeresekre nem reagal,tehat muszaj vagyok erosebben szolni. A szexben is o elvarja az oralis szexet, ami nekem nem is problema, szeretek oromet szerezni neki, de igenis jolesne, ha o is csinalna nekem,mert nagyon szeretem. Ez kb. 2-3 honapja volt utoljara, en eleinte sokkal gyakrabban csinaltam neki, aztan amikor rajottem, hogy nala a kolcsonosseg nem jatszik, leszoktam rola, pont par napja volt, hogy mindenfele korites nelkul egymas mellett voltunk az agyban es mondta, hogy akkor csinaljam neki szepen(az erotikus ravezetesrol mar nem is almodom),mondtam, hogy nagyon szivesen, de jol esne, ha utana viszonozna. Mondta, hogy aaa, o olyan faradt, majd hetvegen,hm, ne legyek mar ilyen rideg. Mondtam, hogy en is hulla vagyok, vagy van kolcsonosseg vagy nincs.Nyitott vagyok a valtozatossagra, uj pozokra,barmire, ha o akar valamit azt ki is probaljuk, ha en akkor nem igazan foglalkozik vele, jon az igergetes, hogy jo,majd legkozelebb az lesz. Meg sok hasonlo peldat tudnek mondani nem csak a szexxel kapcsolatban. Masnap beszeltunk errol fogadkozott, hogy valtoztat, de semmi. Tegnap megmasziroztam munka utan, hiaba voltam hulla faradt es meg egy olelest vagy puszit se kaptam erte, megkoszonte es atfordult a masik oldalara, majd aludni akart. Ja es nem 20 eve vagyunk hazasok, mindossze 1 eve vagyunk egyutt(fel eve egyutt is elunk). En szakitanek mostmar ott tartok, ti mit gondoltok, mit csinalnatok ebben a helyzetben? Finoman megbeszelni probaltam, jott az igergetes, ha durvabban szolok,akkor megsertodik, hogy minek vagyok ilyen tulerzekeny.

2016. okt. 7. 15:16
1 2 3
 21/27 omba ***** válasza:
100%

Az elején mindenki "viselkedik", aztán visszatér a saját tempójához. Ő ilyen , vagy még ilyenebb.

" de jol esne, ha utana viszonozna. Mondta, hogy aaa, o olyan faradt, "- én még sose voltam ennyire fáradt, nem is leszek.

2016. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Sunshinedoll ***** válasza:
Kukába vele mielőbb. Lesz jobb, fel a fejjel.
2016. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#14, azért az se valami top dolog, a heti 1-2 szex... már ne haragudj, de azt gondolja, hogy átalakít egy univerzális főző-mosó-szopógéppé. Ez folyik éppen.

Ez is botrányos, meg a házimunka is, hosszú életem alatt szerintem többször főztem és takarítottam, mint a velem volt nők - bár szerencsére ezt sohasem számolgattuk.

2016. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Utolso nem azt irtam, hogy heti 1-2x van szex, hanem hogy az oralt en csinaltam neki ennyiszer. Eleinte gyakrabban akartam,de mivel lattam, hogy o nekem nem, ezert leszoktam rola. Amugy elkoltoztem, szoval mar mindegy, de koszonom mindenkinek a valaszokat.
2016. okt. 8. 19:36
 25/27 anonim ***** válasza:
Egy jó döntés!
2016. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
sok szerencsét, kitartás :)
2016. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na és azóta mi a helyzet? :)
2016. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!