Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 körüli nők, ti vágytok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli nők, ti vágytok már gyerekre? Párotok hogy áll ezzel?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem, Én egyenlőre úgy néz ki energiabomba örök gyerek típus vagyok, nem tudok mit kezdeni a gyerekekkel, nem is szeretem a társaságukat sem, lehet hogy változni fogok, de valahogy kétlem. 27 leszek jövőre ( de letagadhatok 10 évet, mindenhol elérik a személyimet :D XD )
2016. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem vágyunk rá, nem is akarunk egyáltalán. Úgy gondoljuk, hogy képtelenek vagyunk feladni az egymás iránti önzőségünket. Tökéletesen jó így, hogy ketten vagyunk. :)

24L, párom 26F

2016. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27 vagyok és nem,párom sem pedig ő 33 éves
2016. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem hogy a párom egyre többször hangoztatja hogy mi lesz ha gyereke lesz, majdnem 8 éve vagyunk együtt, de aztán mindig az jön hogy Neki nincs türelme hozzá.Egyébként ő 29.
2016. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én még csak 20 vagyok, de már nagyon vágyok rá, mindig belegondolok, milyen lesz majd, és mintha máris szeretném őt pedig még nincs is:))

Párom is nagyon szeretne, azt mondta azt se bánná ha már most szülnék neki, mert neki van biztos állása, lakhelye, de tudom hogy előtte be kell fejeznem az egyetemet. De remélem nemsokára minden adott lesz hozzá:) 20L párom 25

2016. nov. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én abszolút nem akarok gyereket, párom már szeretne, nem is egyet, ahogy látom belenyugodott, hogy nem lesz, más nőt úgyse fog keresni

25L 39F

2016. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyáltalán nem. A párom se.
2016. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!