Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan hisztizett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan hisztizett a barátnőm a pénz miatt?

Figyelt kérdés

Mostanában picit lapossá vált a kapcsolatunk. Ő így vélekedik. Konkrétan szóvá tette, hogy miért nem megyünk moziba, miért nem megyünk el vacsorázni, mint mások.


Erre azt feleltem, hogy mehetünk, persze. Fizeted?


És ezen felkapta a vizet, de csúnyán. Korábban mindig én fizettem. Azzal vágott vissza, hogy ő nő meg, hogy ez mennyire nem férfias, nem gáláns stb.


Tehát, ha fizetek férfias vagyok, ha pedig neki kellene akkor bunkó vagyok. Lett is belőle vita, a végén le ostoba libáztam, aztán már két napja nem kerestük egymás társaságát.


Nyilván nem kellett volna ezt a fejéhez vágnom, de ne ő akarjon rendelkezni a pénzem felett. Nem értem ő miért nem vihetne el engem vacsorázni ebben a fene nagy egyenlőség tudatában?


27 éves, férfi



2016. nov. 12. 18:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem férfiatlan viselkedés...manapság udvarolni se tudnak a férfiak, se egy bók, se egy épkézláb randi ötlet,figyelmesség meg aztán pláne. Nézzél már magadba egy kicsit. A másik dolog meg az, ha most sajnálsz tőle egy mozit vagy egy éttermi vacsit, akkor a jövőben mit várjon tőled ha gyerekeitek lesznek? Apa kérek csokit! Nem fiam, mert spórolok...meg drága lesz a pelenka. :D Na hagyjuk már... és akkor a nő érezze magát biztonságban érzelmi és anyagi téren. Vicc, hogy kijelented, hogy nem is keresel rosszul, de 2000 forint a földhöz vágna. Na az ilyentől mentsen az Isten.
2016. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
22%

Azt kellet volna mondanod, hogy persze drágám, elviszlek mindenhová, moziba, vacsorázni, színházba, csak most az a helyzet, hogy elég rosszul megy és keveset keresek. Én is nagyon szeretnék közös programokat, de most arra kérlek, hogy mindketten járuljunk, hozzá fele-fele arányban és gyűjtsük bele a képzeletbeli malac perselybe fele-fele arányban a mozi, vacsora, színház árát.

Szerinte ezt megértette volna és nem lett volna belőle vita.

2016. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
27%
Ha a nő anyagi biztonságban akarja magát érezni, akkor teremtse meg magának az anyagi biztonságot, senki sem tiltja. A másiktól mindent elvárni gusztustalan dolog. Még jó, hogy én a való életben nem ismerek ilyen parazitákat, mint a kedves előző válaszoló, még én szégyellem magam a nemem miatt, amiért ilyen undorító nők is léteznek.
2016. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
57%

Ne gyertek ezzel az egyenlőséggel. :D Ez annyira rossz duma, ami mögé lehet bújni. Igen is a férfi legyen gáláns, lovagias és nem csak akkor, amikor a lyuk a cél.. Ki mondta, hogy ő nem fog beleadni semmit? Ki mondta, hogy a popcornt vagy nachost nem ő állná? :D

Azért vagy te a férfi, hogy irányíts és hogy eleget tegyél a nő kérésének.

Az meg a másik, hogy úgy vágsz vissza, mint egy töketlen, áthárítom a felelősséget puhap*cs. Szebben is lehetett volna közölni.

De biztos igazad van egy golddigger, mert szerencsétlen meg akart nézni veled egy filmet. Hát komolyan mondom... :D

2016. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%
*az előző alatt továbbra is a 73%-t értem.
2016. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
36%

73% Tanulj meg olvasni még amellé, hogy abromságokat hadoválsz.


"Ki mondta, hogy ő nem fog beleadni semmit? Ki mondta, hogy a popcornt vagy nachost nem ő állná? :D" - A kérdező világosan leírta, hogy kedves barátnő spoha semmibe nem fizetett, szóval ennyit erről. Sokat elmond rólad, hogy azt hiszed, ez rendben van.

2016. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
73%

"Nem vagyok gazdag, de csóró sem. Magyar viszonylatban nem keresek rosszul."


Persze, hogy jól keresel, csak nem találsz semmit. Dehogy keresel te jól, ha egy mozi, egy színház vagy egy vacsora így földhöz vág.

Meg kellet volna mondni az igazat a barátnődnek, hogy sajnálom most nagyon szarul keresek drágám, de én is nagyon vágyon ezekre veled és nagyon igyekszem, hogy összejöjjön. Azt sokkal jobba megértette volna mint az értelmetlen kislányos kirohanásodat.

2016. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Költőnő? ***** válasza:
71%
Azért ez az egész függ a kapcsolat stádiumától is, plusz függ attól is, hogy egyébként a másik fél mit tesz/nem tesz/mit akar, mit nem akar beletenni érzelmileg/pénzügyileg a kapcsolatba. Vannak prioritások, de én hosszútávon az egálban hiszek anyagilag, érzelmileg egyaránt.
2016. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

# 17/18


Tényleg nem vagyok csóró. Eddig mindig fizettem, de egyszer ő miért nem tehetné meg?


Ki vagyok ettől a nő biztonságra vágyik dumától. Szerinted, mi férfiak szeretjük a létbizonytalanságot?


A gyerekemtől nyilván nem sajnálnám, de ő még nem is a feleségem. Ha már most ilyen sárkány, mi lesz majd a továbbiakban?


Tehát, ha fizetek lovagias vagyok, ha nem, akkor nem.

2016. nov. 12. 18:53
 20/36 A kérdező kommentje:
Ami az udvarlást, bókolást illeti: a nők nem igénylik és nyálasnak találják...
2016. nov. 12. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!