Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan hisztizett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan hisztizett a barátnőm a pénz miatt?

Figyelt kérdés

Mostanában picit lapossá vált a kapcsolatunk. Ő így vélekedik. Konkrétan szóvá tette, hogy miért nem megyünk moziba, miért nem megyünk el vacsorázni, mint mások.


Erre azt feleltem, hogy mehetünk, persze. Fizeted?


És ezen felkapta a vizet, de csúnyán. Korábban mindig én fizettem. Azzal vágott vissza, hogy ő nő meg, hogy ez mennyire nem férfias, nem gáláns stb.


Tehát, ha fizetek férfias vagyok, ha pedig neki kellene akkor bunkó vagyok. Lett is belőle vita, a végén le ostoba libáztam, aztán már két napja nem kerestük egymás társaságát.


Nyilván nem kellett volna ezt a fejéhez vágnom, de ne ő akarjon rendelkezni a pénzem felett. Nem értem ő miért nem vihetne el engem vacsorázni ebben a fene nagy egyenlőség tudatában?


27 éves, férfi



2016. nov. 12. 18:08
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Szerintem szakítani fogok vele.


Bármit is teszel, úgy látom itt csak én leszek a hibás és a vállalhatatlan személy.

2016. nov. 12. 19:58
 32/36 omba ***** válasza:
65%

Az vagy, kétségtelen, de ne küld el az ő számát se.

Szánalmas, amikor ilyen pár ezer forintos tételek múlik egy kapcsolat - olyan nagy szerelem nem jellemezte sohase, ugye?

Az első alkalommal miért nem kérdezted?


Azért, kispajtás, mert az elején mindenki viselkedik, aztán, amikor úgy érzi révbe ért, visszakopik a saját silány, sóher világába.

Ellaposodott a kapcsolat, ezt mondta a barátnő - ja, elmegy hozzád megdugod, és ennyi - ha nem tévedek.

esetlen néztek valami filmet - az tényleg nem sok.


A te viselkedésed változott nagyon, szóval te tartoznál magyarázattal.

2016. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
60%

Te se "rendelkezni" akarsz a puncija felett, de azért szívesen igénybe veszed.

Én se értem, miért változott meg a kapcsolatotok, úgy tűnik régebben rendben voltatok.

2016. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ezt az egész ,,Fizeted?" dolgot nem így kellett volna közölni vele. Egy kiegyensúlyozott párkapcsolat egyik fontos alapja a kommunikáció, ha ez ennyire dühít téged, akkor miért nem voltál képes a barátnőddel hamarabb beszélni erről a témáról? Igazából normális esetben ezt nem is kéne mondani, egy normális nő nem igényli azt, és nem várja el, hogy mindig mindent a fiúja fizessen. Egy bizonyos szintig ez nekünk nőknek imponál, de aztán van egy határ. Nekem is jól esik ha egy férfi elhív kávézni, vagy elmegyünk pizzázni és felajánlja hogy ő fizet, de aztán én is mondom, hogy következő talinál én hívlak meg téged. Ez így korrekt szerintem. Ha mindezeket egy nő nem látja magától át, akkor szerintem ott gondok vannak. De mindezek ellenére ha nagyon szeretsz egy nőt akkor is le tudsz vele ülni és ezt megbeszélni.

Csak tudod senki nem ismeri a kapcsolatodat. Egyébként meg én igazat adok neked abban, hogy nem vagy köteles mindig az ő részét fizetni.


(Egyébként meg sok férfi is csak addig úriember, amíg nem kapja meg azt a bizonyos lyukat ott lent.)


22L

2016. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

A 29-essel és a 32-essel értek egyet. Abban igazad van, hogy nem állapot az, hogy mindent te fizetsz, de egyrészt ezt nem most kellett volna megbeszélni, hanem amikor zavarni kezdett, másrészt nem ilyen stílusban. Amíg tepertél, addig megkapott tőled mindent, most ne csodálkozz, hogy nem tetszik neki a változás.

Ha mi megyünk moziba, egyikünk a jegyet fizeti, másikunk a rágcsát meg az üdítőt, és maximum azon vitázunk, hogy melyiket ki. Néha meghívom egy sörre, vagy ha kaját rendelünk, kifizetem az övét is. De ha te lennél a pasim, és ezt a "Fizeted?" kérdést így hozzám vágtad volna, bizony isten, hogy üvölteni kezdek, és ha még le is ostoba libáznál, az lenne a szakítás pillanata.

A csaj megpróbálja feldobni a kapcsolatotokat, te meg így semmibe veszed, és bunkón leszúrod, mintha egyáltalán nem is érdekelne, hogy mi lesz veletek. Gondold végig, hogy képes vagy-e vele normálisan kommunikálni, és akarsz-e egyáltalán tenni a kapcsolatotokért, vagy nem is bánod, ha lelép. Valamint, azt is jó lenne tudni, hogy ő hajlandó-e változni bizonyos dolgokban, amik téged zavarnak, pl belefizetne-e a programokba. Ha bármelyikre "nem" a válasz, akkor jobb nektek külön.

2016. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
48%

Te vagy a balek, amiért rászoktattad, hogy ő ingyen kap mindent. Én első randitól kezdve felesben szoktam fizetni mindent a férfival, így ebből soha nincs vita. Én sem fizetek neki semmi extrát, ő sem fizet nekem semmi extrát. Mindenki boldog.


30/N

2016. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!