Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan hisztizett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan hisztizett a barátnőm a pénz miatt?

Figyelt kérdés

Mostanában picit lapossá vált a kapcsolatunk. Ő így vélekedik. Konkrétan szóvá tette, hogy miért nem megyünk moziba, miért nem megyünk el vacsorázni, mint mások.


Erre azt feleltem, hogy mehetünk, persze. Fizeted?


És ezen felkapta a vizet, de csúnyán. Korábban mindig én fizettem. Azzal vágott vissza, hogy ő nő meg, hogy ez mennyire nem férfias, nem gáláns stb.


Tehát, ha fizetek férfias vagyok, ha pedig neki kellene akkor bunkó vagyok. Lett is belőle vita, a végén le ostoba libáztam, aztán már két napja nem kerestük egymás társaságát.


Nyilván nem kellett volna ezt a fejéhez vágnom, de ne ő akarjon rendelkezni a pénzem felett. Nem értem ő miért nem vihetne el engem vacsorázni ebben a fene nagy egyenlőség tudatában?


27 éves, férfi



2016. nov. 12. 18:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
68%
Ezek mind kifogások. :D Nem is a feleségem, nem is igénylik a bókokat, nem igénylik az érzelmeket, nem igénylik a törődést. Meg merem kockáztatni, hogy te csak a lyukat látod benne és nem a barátnőt, akit szeretsz. Ez nem szerelem. Könyveld el pénzéhes dögnek és tegyél jót vele azzal, hogy békén hagyod.
2016. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
20%

"Konkrétan szóvá tette, hogy miért nem megyünk moziba, miért nem megyünk el vacsorázni, mint mások."


Az a baj ezzel a nővel, hogy nem neked akart megfelelni, hanem másoknak és saját magának, ez azért gáz, önző dolog. Ha neked akart volna megfelelni akkor megérti azt, hogy te most nem tudod ezt megengedni anyagilag, de jelezni kell, hogy te is vágysz vele ezekre programokra és minden erőfeszítéseddel próbálsz tenni érte, de most meg kell húzd magad picit, és nem kellet volna a pofájába vágni, hogy jó fizeted.

Ha megértő feléd és te vagy a fontos akkor az is elég lett volna neki akkor per pillanat, ha otthonra rendeltek egy pizzát és megnéztek egy filmet a tv-be közben.

Persze egy férfi legyen úriember a barátnőjével, és fizessen a barátnőnek, ha teheti, de azért a nők se játszanak rá erre és használják ki a férfi úriemberségét.

2016. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Tehát csak és kizárólag velem van a gond.


Viszont nem egyszer olvasni ezen az oldalon is nők által írt véleményt, hogy a pasi ne húzza le anyagilag, olyannal szóba sem állnék stb.


Ha ő teszi, teljesen elfogadott, ha én egyszer megkérem akkor a világ szemete vagyok.

2016. nov. 12. 19:05
 24/36 anonim ***** válasza:
81%
Eleg paraszt vagy. Nyilvan nem kell az egvilagon mindent neked fizetned, de lehetett volna erre ugy is reagalni, hogy mehetunk, de most nincs sok elszorni valo penzem, fizessuk felesbe a mozit akkor. Ha erre is kicsapja a hisztit, az mas.
2016. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
31%
A nemi egyenlőség a pénztárnál, és amikor nehéz dolgokat kell cipelni, szünetel. Nem tudtad? Egyébként igazad van, viszont szerencsére nem minden nő gondolkodik így.
2016. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
67%

"Erre azt feleltem, hogy mehetünk, persze. Fizeted?"


Ha most az egyszer ezt nem tudod neki őszintén úriember módra elmagyarázni neki, hogy megértse, hogy most meg vagy szorulva és nem tudsz fizetni neki sajnos, akkor azt kell, hogy mondjam veled van a gond.

Ha viszont ő ezt nem, hajlandó elfogadni, hogy most az egyszer nem tudsz neki fizetni akkor meg vele van a gond és ez a nő kihasznál téged anyagilag és rájátszik az úriemberégedre.

Úgy gondolom ebben a vitában mind kettőtökkel gond van. Egy kapcsolatban kettőn álla vásár, hogy meglegyen a boldogság és a békesség és harmónikusan működjön a kapcsolat.

2016. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
35%

Igazi béta viselkedés amit csinàlsz.

Képes vagy egy nôtôl pénzt elfogadni,ultra brutál csicskaság.

Nem értesz a nôkhöz ez az igazsàg,totál férfiatlan vagy,szerintem jobb lesz ha szakítottok de úgyis ô fog dobni.

Amit nem kap meg tôled majd megadja neki màs,akinek nem teher,hanem ez ALAP.


29F

2016. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy te egy alfa vagy...
2016. nov. 12. 19:39
 29/36 anonim ***** válasza:
76%
Azt irod, regebben mindig te fizettel.Ha ez zavart volna, nyilvan szova tetted volna.De a cel erdekeben, bejutni a no bugyijaba,adtad a galans lovagot. Te is elismered, hogy mostanaban ellaposodott a kapcsolatotok, de nem te vagy az, aki probalja valamivel felrazni, hanem a baratnod, te meg ilyen bunko modon lesz*rod ezt az egesz kapcsolatnak csufolt egyuttelest.Ha meg mindig tepernel a dugasert,biztos, hogy "nagyvonalubb" lennel.Az meg egyenesen nevetseges, hogy ezert a lanyt goldddiggernek nevezitek.Egy penzehes no nem olyan macskajancsival kavar, akinel egy fagyiert is pitizni kell.Amugy igen,meg kell beszelni,hogy ezutan felesben fizetitek a programokat is, mert ha ez eddig nem igy volt csak most hirtelen meggondoltad magad,azt a baratnod honnan talalja ki?Kommunikacio,de nem ugy, ahogy te teszed!
2016. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
70%
Hát közölhetted volna finomabban is vele. Amúgy nem értem az ilyen férfiakat. Eddig megvettél neki mindent ezek szerint, és nem zavart. Most meg hirtelen flegmázol és hozzávágod hogy fizessen. Jól írta itt valaki előttem olyat szagolsz amilyet szakítottál...
2016. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!