Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan van ertelme leirni a velemenyemet egy levelben a serelmeimmel kapcsolatban, vagy hagyni kell a fenebe? Rakerdezzek nala?

Figyelt kérdés

1 hete egy szamomra igazsagtalan indokkal ugy gondolom szakitott a baratom. Konkretan nem ez hangzott el,csak erre utalo kijelentest tett, de amikor en igy ertelmeztem es megirtam neki, nem cafolt ra. En leirtam, hogy nem akarom, hogy igy legyen, de elfogadom, ha ragaszkodik hozza. Azota nem hallottam rola, egyedul a szanalmas kozossegi oldalbol tudok informalodni, mert nem vett le semmit a dolgainkbol,feljar,pedig azt mondta, hogy ha vege lesz, letorol mindenhonnan,es eltunik, mert neki konnyebb a felejtes ugy. Nem, nem vagyunk tinedzserek mar,es nem is ez hatarozza meg a kapcsolatot, de most csak ez az egy remenyfoltom maradt az indoklasa miatt.


Szerintetek erdemes lenne rakerdezni, hogy miert nem valtja be a korabbi igeretet? Nem akarok nevetseges lenni,de nekem nagyon rossz ez a varakozas, hogy mivan "ha" van esely meg, aztan kiderul kesobb, hogy megsem.


A masik kerdesem, hogy ha megis vege, akkor a sajat igazsagerzetem miatt, van ertelme leirni levelben, hogy en mit gondolok errol az egeszrol,miert nem tartom korrektnek a donteset? Sokan le tudjak tojni, es elengedni, ha a masik hazugsaggal vadolja, de ugy erzem, ha vege, akkor magamnak tartozom annyival, hogy bucsuzoul beolvasok.


Koszonom a valaszokat!



2016. nov. 29. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a saját bajaid csak rád tartoznak, másnak nincs köze hozzá!

Örülj neki, hogy végre elhagyta az életedet, most már koncentrálj magadra! :)

2016. nov. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!