Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Ma megkértem a barátomat, hogy jöjjön be értem a városba, mert nagyon hideg van, vettem is pár dolgot, és ő úgyis autóval jön haza a melóból. Azt mondta oké. Aztán felhívott kicsivel azelőtt, hogy jönnie kellett volna, hogy mégse, várjak egy kicsit, mert elugrik munkatársához. Én pont összefutottam az egyik ismerősömmel, így elnézelődtünk még. Ekkor mondta, hogy lassan indul, 1 óra múlva ott lesz értem. Letelt az 1 óra, ismerősöm elindult haza, meg én is. Másfél órája beszéltük, hogy 1 óra múlva jön értem, amikor felhívtam, hogy nyitva hagyjam-e a garázst, ha esetleg épp jön. Erre rámförmedt, hogy ő még mindig a kocsmában van, fél óra alatt hazaérek gyalog, meg esetleg vigyek egy 24-es sört, hogy ne fázzak... Mondtam neki, hogy én már itthon vagyok, csak a garázs miatt hívtam, hátha most jönne. De ő még nem, 3 órán belül jön, és egy bunkó helló-val rámrakta a telefont. Most nem nekem kéne inkább neheztelni rá hogy konkrétan ott felejtett a városban a haverjai miatt? Mondta volna azt, hogy nem jön el, oké, de így, hogy várjak és még órákig marad az teljesen jó így?
2016. dec. 5. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
menjek én utánad cuncibéka?hagyd a pi csába azt a hülyegyereket.
2016. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez nem kamu csak annyit kérdeznék, miért nem a barátoddal beszéled meg ezt?
2016. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert rámrakta a telefont, meg gondolom ciki a barátnőjével beszélni. Ez 1 órája volt, és azóta sincs itthon. Arról ne is beszéljünk, hogy nyilván felháborodottan fog hazaérni, hogy miért nem tudtam gyalog hazajönni.
2016. dec. 5. 20:48
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Ezeket a parasztokat honnan szerzitek? Mar komolyan kezd erdekelni.
2016. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha te fél óra alatt hazaértél gyalog, neki meg egy óra az út kocsival, akkor valóban fura ez a fuvarozósdi...

Viszont ennek ellenére nyilvánvaló, hogy a párod volt a tapló, hiszen megbeszéltétek, b...szik szólni, hogy "bocs, mégse", és még háborog is, ha felhívod. Ez a "vigyél egy karton sört, hogy ne fázzál", nekem nagyon "menőzök a haverok előtt"-szagú, és aki azzal mutogatja a dominanciáját a többi hímnek, hogy velem bunkózik, azzal nagyon sürgősen és komolyan elbeszélgetnék, hogy ez volt az első és utolsó ilyen alkalom.


Amúgy ivott is? És hogy megy haza, kocsival...?

2016. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
A gömböm nem lát itt sem aranylakodalmat. :(
2016. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Melóhelye kb. 10 perc, onnan jött volna, csak haverjához fontosabb volt menni. Onnan fél óra az út. Igen, nekem is borzasztóan jött le ez a "hú de kemény vagyok meg vicces" beszólás, de inkább nem mondtam rá semmit. Amikor beszéltem vele, alkoholmentest ivott, meg bízom benne, hogy nem vezetne úgy, hogy mást is ivott. De szerintem amennyire most megharagudott (a semmire) képes lenne valakinél ott aludni, csak azért, hogy ne kelljen hazajönnie. De még csak 1 óra telt el azóta, 2 órán belül még jöhet...
2016. dec. 5. 20:54
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy is fogalmazzak szépen. A barátokhoz képest, a fasorba sem vagy. Azért, az nem mindegy, egyedi eset, vagy ez gyakori. Egyedi, csak rosszul esne. Gyakori, akkor miért is vagyok vele együtt még.
2016. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szerencsére egyedi, ilyen még nem fordult elő. Alig várom, hogy hazaérjen, mert addig meg azon idegeskedhetek, hogy most berágott-e annyira, hogy képes nem hazajönni...
2016. dec. 5. 21:03
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
#4: Nem nehéz kitalálni. Minden nő erre a fajtára gerjed. De vannak olyan hülyék, hogy másodjára, harmadjára is beválasztanak maguknak egy ilyen tapló parasztot. Hatalmasakat szoktam röhögni, amikor meg akarják itt magyarázni, hogy ők ugyan nem rokonszenveznek a bunkókkal.
2016. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!