Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Ma megkértem a barátomat, hogy jöjjön be értem a városba, mert nagyon hideg van, vettem is pár dolgot, és ő úgyis autóval jön haza a melóból. Azt mondta oké. Aztán felhívott kicsivel azelőtt, hogy jönnie kellett volna, hogy mégse, várjak egy kicsit, mert elugrik munkatársához. Én pont összefutottam az egyik ismerősömmel, így elnézelődtünk még. Ekkor mondta, hogy lassan indul, 1 óra múlva ott lesz értem. Letelt az 1 óra, ismerősöm elindult haza, meg én is. Másfél órája beszéltük, hogy 1 óra múlva jön értem, amikor felhívtam, hogy nyitva hagyjam-e a garázst, ha esetleg épp jön. Erre rámförmedt, hogy ő még mindig a kocsmában van, fél óra alatt hazaérek gyalog, meg esetleg vigyek egy 24-es sört, hogy ne fázzak... Mondtam neki, hogy én már itthon vagyok, csak a garázs miatt hívtam, hátha most jönne. De ő még nem, 3 órán belül jön, és egy bunkó helló-val rámrakta a telefont. Most nem nekem kéne inkább neheztelni rá hogy konkrétan ott felejtett a városban a haverjai miatt? Mondta volna azt, hogy nem jön el, oké, de így, hogy várjak és még órákig marad az teljesen jó így?
2016. dec. 5. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"R*b*ncnak nevezett, felpofozott, megalázott mások előtt, szemközt köpött, majd részegen a földre lökött... érzem, hogy ő az igazi."

Kb ez jut ilyenkor eszembe. :D

De most komolyan, az ilyen buta emberekre van kereslet? Ezt sosem fogom megérteni. De sokat nem tehetsz, menj el sörért.


Őszintén, te boldog vagy ebben a kapcsolatban? Ha igen, akkor légyszi írj pár pozitívumot, hogy mi is megértsük, hogy miért.

2016. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Most épp nagyon nem, de általában nem szar a helyzet (legalábbis ennyire).
2016. dec. 5. 21:25
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
De szar a helyzet, csak te is azok táborát erősíted, akik képtelenek egyedülállóként élni, mert mindig kell valaki melléjük, hogy ne kelljen szembenézniük magukkal.
2016. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tényleg te vagy a hülye (ha ez még kérdés számodra). Látod, hogy nem kellesz neki!
2016. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Idiota vagy, de azert mert ilyenekkel vagy egyutt. A baratom kb azonnal ertem jonne, akkor is, ha epp a haverjaival log, ha megkernem, nekem ez az alap.
2016. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mostmár én is azok mellé állok, akik szerint manapság ez kell a nőknek. Pedig én is nő vagyok, de velem egyszer beszélne így valaki és ha egy bunkó helloval köszönne el, páros lábbal rúgnám ki a r.hadékot.
2016. dec. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

magadat minősíted egy ilyen pasival, és még te aggódsz, hogy haza tud-e menni

remélem felcsavarodik az első fára az ilyen idióta

2016. dec. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2016. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen hülye vagy. Van még kérdésed? Valaki pisztolyt tart a fejedhez hogy vele maradj? Gratulálok a párválasztásodhoz. Nagyon gáz mikor itt mártírkodik valaki....
2016. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Azért az is a másik véglet, hogy azonnal ugrik hogy hazavigyen... Nem azzal volt a bajom, hogy nem jött, mert ha dolga van maradjon csak, hanem az, hogy azt mondta, hogy jönni fog, de mégse... Nem ivott, csak alkoholmentes sört. Nem azon aggódtam, hogy haza tud-e érni, hanem hogy mennyire kapta fel a szart a semmin és egyáltalán haza akar-e jönni. De fél 10 körül hazaért, mintha mi sem történt volna. Meg talán megkérdezte, hogy minek hívogatom, amikor nem mondta hogy jön (de igen). Utolsó, ha neked ez mártírkodás, akkor sajnállak.
2016. dec. 7. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!