Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek abban az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek abban az ha a feleségetek nem szexelne?

Figyelt kérdés

Természetesen már kiolvastam a netet ebben a témában, de hátha mégsem. Mindent megpróbáltam már amit csak lehet, de semmi változást nem értem el, már csak a pszhiológus segíthetne de nem tudom rávenni hogy menjünk el, pedig már egyszer megígérte hogy megyünk. Tudom hogy az a baj hogy megváltozott a teste, felszedett pár kilót, és nincs megelégedve magával de ez engem nem érdekel, és ezt meg is beszéltük. Mindenben segítek neki ahol csak tudok, mosok főzök takarítok, de már én is kezdek belefáradni ebbe az egészbe! Másfelé meg persze nem merek lépni mert, félek hogy elveszítem a feleségem és a kisfiam!

Nyolc éve mióta megszületett a kisfiúnk nincs szex és hát jó lenne ha változtatni tudnék rajta.



2016. dec. 12. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. Sajnállak, kérdező. Kitartó vagy nagyon. Nagy baj lehet a feleségeddel. Vagy csak úgy van vele, hogy már 8 éve megfogott téged, addig szexelt veled.
2016. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha te úgy érzed mindent megtettél, akkor válj el. Ez van. Nem hiszem, hogy ami 8 év alatt nem oldódott meg, az majd most hirtelen varázsütésre.

Egy dolog ami még eszembe jutott, el kéne vinni endokrinológushoz. Ha nem bír fogyni, nem kívánja a szexet, az lehet hormonális gond is. Egy próbát megér.

De ha nem, akkor keress egy ügyvédet.

2016. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy a hiba nem a te készülékedben van, hanem a feleségednél, ő viszont egyáltalán nem akar semmin változtatni.

Kezdve azzal, hogy itt ba.ssza meg a ku.rva élet, ha 8 év alatt nem lehet leadni pár kiló felesleget, ha tényleg zavarja!!!

Az a helyzet aranyapám, hogy téged itt erősen hül.yének néznek. Meg az is, hogy ha őt ez a helyzet zavarná, akkor már lépett volna.


Ritkán szoktam ilyet mondani, de ez tényleg az a pillanat, amikor felesleges több időt elpazarolni erre a rakás sza.rra, amit te még házasságnak nevezel, és el kell válni. Nem csak az a baj, hogy nincs szex, az csak a tünet! Beleértve azt, hogy ha nagyon akarja, a kedvedre tehetne pl. kéthetente egyszerre, több módja is van. De őt valahogy a te igényeid egyáltalán nem érdeklik.


Te már nyolc éve elveszetted a feleséged, csak még nem tudtad tudomásul venni. Sajnálom. :(

2016. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de ezt Te is tudod.

Türelmes vagy az tuti. Szerintem elég nagy már az a fiú a váláshoz.

2016. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járttam és feladtam !

Elváltunk.

2016. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
A szex megtagadása házasságon belül, válóok!
2016. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
5# a férfiak döntő többsége ebben a cipőben jár, ugyanis a nők rendre olyan férfiakkal házasodnak, akiket egy csöppet sem kívánnak szexuálisan. Ha egyszer megvan a gyerek, meg már magához láncolta a férfit, minek vegye rá magát a szexre, ami számára egy tortúra.
2016. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

kezdésnek vele kellene ezt megbeszélni.


Bár már az is érdekes, hogy ez 8 évig nem volt probléma, most meg az?

2016. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Ne bassz már hogy 8 éve nincs szex, én ezt nem vagyok képes elhinni bocsi. De ha tényleg így van nagyon gyorsan válj el!
2016. dec. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Le a kalappal előtted,de 8 év már több mint sok.Ha eddig nem tudtad a pároddal ezt megoldani,tartok tőle,hogy már nem is fogod.

Vagy legalábbis ő biztos nem akarja.

De a legborzasztóbb,hogy ezek szerint nem is érdekli,hogy mi van veled.

F40+

2016. dec. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!