Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek abban az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek abban az ha a feleségetek nem szexelne?

Figyelt kérdés

Természetesen már kiolvastam a netet ebben a témában, de hátha mégsem. Mindent megpróbáltam már amit csak lehet, de semmi változást nem értem el, már csak a pszhiológus segíthetne de nem tudom rávenni hogy menjünk el, pedig már egyszer megígérte hogy megyünk. Tudom hogy az a baj hogy megváltozott a teste, felszedett pár kilót, és nincs megelégedve magával de ez engem nem érdekel, és ezt meg is beszéltük. Mindenben segítek neki ahol csak tudok, mosok főzök takarítok, de már én is kezdek belefáradni ebbe az egészbe! Másfelé meg persze nem merek lépni mert, félek hogy elveszítem a feleségem és a kisfiam!

Nyolc éve mióta megszületett a kisfiúnk nincs szex és hát jó lenne ha változtatni tudnék rajta.



2016. dec. 12. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy megkapja mástól. Olyan nincs egyszerűen, hogy valaki 8 évig nem kívánja a szexet. Oké van, hogy 1-2 hétig nekem se hiányzik a hátam közepére különböző okok miatt, de azért basszus. 8 év?


Nézd itt mindenki egyből drasztikusan VÁLJ-párti.

Előtte még próbáld ki ezeket:


1. Állítólag a teste miatt nem akarja. Hát jó. Menjetek kocogjatok együtt, biciklizzetek, túrázzatok, ússzatok. Nem csak formába jöttök, de remek családi program lehet a gyerkőccel.

Vedd át a főzést teljesen: egészséges ételek. Nézz utána neten az alapoknak. Sok zöldség, gyümölcs, teljes kiörlésű cuccok. Oké néha bűnözzetek is, csak ne sokszor :D Jó kombó ahhoz, hogy egészséges legyen a család,formába jöjjetek. Valahol olvastam, hogy egyébként 1 óra szex rengeteg kalóriát éget, vesd be ezt is majd :D


Ha ez nem válna be, jön a második eshetőség.


2. Nyitott házasság.

Alapja: nincs rákényszerítve a szexre, de te se a szexmentességre. Így nem csalod meg suttyomban, ha meg nem tetszik neki, akkor változtathat. Vagy leszarja és akkor tényleg megcsalhat vagy hisztizik hogy neked csak a luk kell, vagy normálisan meg tudjátok beszélni.


Ha egyik se jön be akkor tényleg válás... Sajnos. Kitartás!

20N

2016. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a feleségednek kellene ez ellen tennie. Ha nincs megelégedve magával, akkor el kell kezdeni diétázni és sportolni. Persze nem írtad, hogy esetleg betegség miatt hízott-e meg vagy a szokásos elhízás, de én inkább utóbbira gondolok, ami ellen meg lehet tenni. Főleg hogy őt zavarja igazából, nem is téged. Sajnállak, ha a feleséged nem hajlandó tenni azért, hogy ez az egész megváltozzon, sajnos nem látok más kiutat, mint a válást, ugyanis az sem megoldás, hogy innentől kezdve szex nélkül éld le az életed.
2016. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Eléggé egyöntetű a vélemény ennek ellenére ha nem sikerül változtatnom akkor sajnos marad minden így ahogy van, mert nem ér annyit a szex hogy a kisfiamat elveszítsem!
2016. dec. 14. 16:06
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez a legrosszabb,a mit tehetsz. Azt hiszed, a fiacskád megköszöni majd ezt neked? Frászt! Neked felé kell példaképet mutatnod, és az nem helyes példa, ha férfi létedre egy téged érintő problémát nem tudsz/akarsz megoldani, hanem a szőnyeg alá söpröd azt.

Egyébként párterápián gondolkodtál már? És azon, hogy talán te vagy csapnivaló az ágyban, és asszonykádnak azért nincs kedve veled hancúrozni? Ismered az erogén zónáit? És azok helyes használatát? Ismered az ő szeretetnyelvét? Ismered a nők lelkivilágát?

Egy nő a szülés után elsősorban anya. A nőiséget NEKED kell felébreszteni benne.

2016. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyébként az jó ötlet, amit valaki már írt, hogy beszéld meg vele a nyitott házasságot. Attól félsz amúgy, hogy a kisfiad nem láthatod, ha elváltok?
2016. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk a nyitott házasságról is de szerintem az is még jobban tönkretenné a kapcsolatunkat. A házasságunkban minden tökéletesen működik 99 %-ban egyetértünk mindent meg tudunk beszélni, tényleg semmi más problémám nincs csak a szex. Ha szétmegyünk akkor biztos hogy nem láthatnám a fiamat legalábbis nem úgy ahogy eddig. Minden nap egy élmény vele az élet, És én az életének minden pillanatában szeretnék részese lenni mindaddig amíg tehetem.
2016. dec. 15. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!