Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértettem és most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértettem és most mégis segít. Hogy van ez? 19/L

Figyelt kérdés

Az történt, hogy úgy 1 éve nagyon belém volt zúgva egy srác. Igazából szimpatikus is volt nekem és találkoztunk is párszor de akkoriban több jelöltem is volt mind idősebb srácok és őket jobban is ismertem és inkább letereltem a fiút pedig helyes is volt és tényleg értelmesnek tűnt de valahogy túl kisfiús volt még nekem pedig idősebb volt mint én és egyetemre járt még akkor szóval nem lett semmi a dologból amit kicsit bántam is.

Szeptembertől én is egyetemre járok már és a barátomnál laktam egészen múlt hétig ugyanis úgy döntött szakít velem és ki is dob a lakásból. Már többször is szakítottunk, egy féreg volt nem lepett meg a dolog de így a vizsgaidőszak előtt nagyon nem jött jól ,hogy nincs hol laknom. Egyik ismerősömnél aludtam pár napot de onnan is mennem kellett és egyszerűen hirtelen egyik barátom sem tud segíteni. Erre pár napja rám írt facebookon az a srác ,hogy egyik közös barátunktól hallotta mi történt velem és hogy neki van egy három szobás(!) lakása a xy kerületben ami tök új és üres és ha tényleg nincs hova mennem akkor oda beköltözhetek amíg rendeződnek a dolgok, lakbért és rezsit sem kér.


Nem tudtam viccel-e aztán ma találkoztunk és elmondta ,hogy ezt ne vegyem semmiféle félreérthető ajánlatnak ezt a lakást ő jövő évtől tervezte kiadni de addig amúgy is üres lett volna szóval nyugodtan ellehetek ott nem gond. Teljesen más lett mióta legutóbb beszéltünk, jobban néz ki sokkal izmosabb is ahogy láttam és kiderült, hogy neki már az egyetem alatt is volt egy félkész vállalkozása és mellette még az apjáéba is benne volt , ezeket nekem egy szóval sem említette pedig már akkor is volt pénze. Én pedig pont azért küldtem el annó mert nem láttam még benne túl sok potenciált a jövőre nézve, míg az ex barátom már akkor is kocsival járt és ez NEM azt jelenti, hogy én a pénzre mennék. Azóta nagyon sokat gondolok rá és már nagyon bánom, hogy elküldtem régen mert hülye voltam és a "barátnőimre" hallgattam. Neki ha jól tudom most van barátnője és egyáltalán nem tűnt úgy mintha akarna tőlem valamit. Pedig annyira megfogott azzal ,hogy segít rajtam mindazok ellenére is hogy a múltban kissé megalázóan elküldtem őt. Teljesen más mint régen, az egész kisugárzása, jól is öltözködik, drága autóval jött és hát pont olyan amilyet gondoltam hogy majd pár év múlva biztos jó pasi lesz belőle és az is lett. Mostmár rájöttem ,hogy Őt kellet volna választanom de nemtudom hogyan adjam a tudtára hogy már van esélye nálam?! Holnap mutatja meg a lakást és utána együtt is ebédelünk, remélem hogy történni fog majd valami köztünk elvégre ha nem jelentenék neki semmit miért segített volna csak úgy?


2016. dec. 15. 01:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez után a kérdés után kicsit megértem a fiúkat/férfiakat, akik nem akarnak maguknak nőt, pedig nő vagyok.

Te undorító szemét perszóna vagy, egy utolsó kis.... Egyetem, mintha ez mondana bármit is, vagy hozzátenne az ember értékéhez, mint látod bármilyen jött-mentett felvesznek oda, mint téged is.

Hülye ki barátnője, na csak lennék én annak a fiúnak a barátnője, lehet, hogy meggondolnád egy életre, hogy kivel kezdtél ki!

2016. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Beleszerettêl !Am sztem ne bízd el magad kérdező gondolj csak bele ha összejöttök és majd téged is megun akkor majd nyugodt lehetsz majd veled is így fog bànni neaggodj !Sok jóképű pasi szaladgàl a vilàgban aki tehetős de ez csak egy dolog ha szerelemven ilyen közvetlen màs csajokkal akkor mit vársz majd tőle !?
2016. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A csajt sajnàlom hogy miattad idegesekedik meg a kedves pàrja miatt aki olyannal àll szóba akibe szerelmes volt !Szàmomra ez màr félre érthető am meg ne légy naív nem akar tőled semmit persze akkor minek segitene neked te neki nem csak egy haver vagy vagy egy jelentéktelen ismerős !1.csak meg akar fektetni de ennyi te tartod a szàdat vagy pedig szerelmes beléd amit kétlek sztem akkor legyél biztos ebben ha magàtol kidobja a csajàt akkor elhiszam addig én nem élném bele magam!Még ha nem komoly a kapcsolatuk a ragaszkodás ott van közöttük ami erősebb lehet annàl hogy tik annak idején ismerkedtetek !
2016. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Te csak egy agyatlan liba vagy kérdező.

Nem sorolom az olyan alap dolgokat neked mint a "nem szivatunk egyszerre több srácot", vagy, ha "egy férfi vinni akarja valamire nem egy cicácskát akar komoly kapcsolatra aki csak eltapsolja a pénzét hanem egy ambiciózus nőt aki önmaga is munkával előtudja teremteni az önmagának jó életszînvonalat..."


Egyszerűen ha van benned jóérzés csendben légy hálás a srácnak és ne dugasd meg magad vele, hogy szart kavarsz a kapcsolatában.

2016. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Azota tortent egy ket dolog. Bekoltoztem es le is jarattam magam. Segitett koltozni ahogy megigerte minden rendben volt nagyon kedves volt es sokat beszelgettunk. Elkoszoneskor megoleltem es adtam neki puszit, eloszor meglepodott de aztan mosolygott es elpirult majd elment.


Tegnap este athivtam mert nem tudtam bezarni a lakast (nem en vagyok a hulye kiderult hogy rossz a kulcs amit adott) es eleg ideges volt de atjott vegul. Aztan mikor kiderult mi volt a baj bocsanatot kert es csak nezett ram csondbe, latszott hogy nincs jo kedve. Majd elkezdte hogy figyelj mondanom kell valamit neked de ne sertodj meg...Nem mondom meg mit mondott de nem esett jol es el is kezdtem pityeregni utana. Aztan mondta hogy pont ez az amit nem kene hogy csinaljak mert meg fog sajnalni megint. Azt akarta hogy lakjak ott ameddig akarok de inkabb ne talalkozgassunk ilyen surun.

En mondtam neki hogy beleszerettem es hogy sajnalom ami a multban tortent es ha nem akar latni akkor inkabb elkoltozok mert nekem ez nem fog menni. Aztan vigasztalt es olelgetett, hogy milyen szep vagyok es nem lesz nehez talalnom valakit, en pedig raneztem es megcsokoltam. Viszonozta. De aztan arrebb lokte a derekam es mondta hogy meg ne probaljam megegyszer atb*szni es utalja az olyanokat mint en. Fogjam fel hogy baratnoje van es nem kell neki egy ilyen lany. Ordibalt velem. Majdnem elsullyedtem.


Ma mar irt nekem egy bocsanatkero levelet hogy eszembe ne jusson emiatt elkoltozni mert tenyleg lakhatok itt. De en maris elcuccoltam, igy nem gondolta komolyan hogy maradni fogok. Majd januartol vizsgazok akkorra intezek valami normalis szallast, ezt a csalodast meg megorobalom elfeljteni orokre es a sracot is. Igy szerintem nem banhat senki egy lannyal, raadasul aki bevallotta hogy szereti es azok utan meg lehordja a sarga foldig? Meg is ertem de megsem. Nagyon kinos ez nekem. Meg mindig szeretem de tudom hogy semmi eselyem mar nala...Azt mondta szereti a baratnojet. Ennyi a sztori vege oruljetek hogy nem sikerult...

2016. dec. 18. 15:30
 26/29 anonim ***** válasza:
Pedig drága az ilyen aranyásó tipusú csajoknak ez a sora, ha a pasi nem hülye. Ja nem, először meg vannak fektetve, és utána dobva.
2016. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Krukutyán Levente ***** válasza:
Hát keserű öröm ez. Örülök, hogy nem qrtad szét egy másik ember kapcsolatát, akit anno eldobtál, de mivel már megüti a színvonalat most már kelendő és úgy érezted kvázi jogod van ahhoz, hogy letámadd még ha barátnője is van. Keserű is, mert bármily hihetetlen az ember nem akar neked rosszat, csak rávilágít az elég torz értékrendedre. Tudod az lenne az igazi öröm, ha egy kicsit magadba tekintenél és átértékelnéd magad és a világnézeted, mert per pillanat elég groteszk.
2016. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Áh, ő nem a pénzre hajt. Nem a faszt nem.
2016. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"ez NEM azt jelenti, hogy én a pénzre mennék."

Függetlenül attól, hogy egyetlen olyan értékét, erényét nem jegyezted meg itt, ami nem pénz, vagy külsőség.


Tehát jó lenne egy pasi, aki lakással, autóval jó testtel bír, cserébe kap egy "hajléktalan" csajt pucéron. Minden vásári árus (a kettőn áll a vásár mondás értelmére célozva) álma, hogy a szinte semmiért ilyen csereárut szerezzen...


Picit nagyon üres vagy, de, ha szerencséd van, akkor egy kellően hosszú idő alatt szétmenő házassággal egy saját lakással szállhatsz ki.

2016. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!