Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kocsmázni ment, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kocsmázni ment, nem szólt előre, nálatok ez gondot szokott jelenteni?

Figyelt kérdés
24L
2016. dec. 17. 17:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha sza rni megy, azt is jelentse be előre, vagy elég ha sms-t ír a WC-ből?
2016. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Abban az esetben lenne gond számomra, ha:

- egyutt elnenk

- gyakran jarna

- semmiről nem szólna es állandóan igy is a haverokkal logna.

Egyéb esetben felesleges tulbonyolitani.

Azok fényében amit írtál sztem nem teljesen jogos a reakciod.

2016. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

Igen, gond lenne. Nem a kocsmázás, meg a pasis este, azzal semmi gond nincsen, mindenkinek szüksége van olyan kikapcsolódásra, ami nem a párjával történik.

Az viszont baj lenne, hogy nem mondta

2016. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

"nem élünk együtt,de azért jó lett volna tudni"


Ha 1.) nem éltek együtt, 2.) nem vagytok összeházasodva, 3.) nem volt ma estére megbeszélve közös programotok,

...akkor semmilyen elszámolással nem tartozik neked.

2016. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Nálunk nem :D Én is megyek engedély nélkül meg ő is. Nem vagyunk egymás szülője, és mindketten nagykorúak vagyunk :D
2016. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 icu75 ***** válasza:
77%
Hát figyelj most hogy együtt élünk és kisgyerek van megbeszéljük ki mikor megy,de van hogy spontán jön valami akkor sincs gond,meg lehet beszélni. De viszont,amikor még nem is laktunk együtt, akkor miért is kellett volna bejelentenie? Az hogy együtt vagytok még nem jelenti azt hogy nulla személyes tér,nulla magánélet! Az ilyen mértékű kontrollra törekvő emberektől menekülni kell(ha férfi,ha nő) de ha még fiatal vagy akkor módszeresen leszokhatsz róla! Te is tarts igényt magadnak privát szférára.
2016. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hiszem, hogy egy "később jövök" annyira belemászna a privát szférába. Vagy az ember csak azt a pasit várhatja aggódva, akivel együtt él? Nálunk ez oda-vissza úgy ment, hogy ha tudtuk, hogy a másik mikor végez melóban/suliban/orvosnál vagy tudja fene, hol, és akkor pont otthon voltunk, akkor vártuk egymást msn-en vagy fészbúk chaten. Nem volt előre megbeszélve, egyszerűen csak ezt szoktuk meg, mert egy nehéz nap után jól esett végre leülni és egymással foglalkozni. Ha tudtam volna, hogy 5-kor ér haza, és 7-ig nem jött volna, biztosan kerestem volna, mert aggódtam volna, hogy esetleg történt vele valami, és ő is így tett volna. Aztán megbeszéltük volna, hogy legközelebb szólunk. Ettől még nem érzem úgy, hogy kontrollmániás lennék, vagy ő lenne az velem szemben, de biztos én élek más dimenzióban.
2016. dec. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17. Semmi ilyet nem írt a kérdező, hogy találkoztak volna, és helyette ment el kocsmázni a pasi, szóval minek is írt volna olyat, hogy "később jövök."???
2016. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

Ha úgy elmegy inni ,hogy nem is szól róla,max utólag, számomra nem fér bele.

Gondolom van okostelefon a zsebében internettel, csak tudott volna fél percet szakítani arra,hogy dob egy üzit,hogy elment és ne aggódj.

De kíváncsi vagyok,hogy ő mit csinálna,ha elmennél inni a barátnőkkel és nem is szólnál,max utólag

2016. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18-as: Én sem írtam semmi olyat a példámban, hogy bármikor is megbeszélt találkozónk lett volna. Sőt, ki is emeltem, hogy nem volt megbeszélve. Olvasd el újra.
2016. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!