Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mivel próbálkozott/próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mivel próbálkozott/próbálkozna még, hogy kinevelje a párját abból, amit az anyja elrontott?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy 33 éves koráig otthon lakott, azon kívül, hogy eljárt a munkába, semmmit nem kellett otthon csinálnia. Se 'férfias' házimunkát, mert azt megcsinálta az apja, se háztartási munkákat.

Előző terhességem alatt is végig hisztizte a dolgokat, de akkor a babát a végén elveszítettük, ami mindkettőnket nagyon megviselt. Most újra várandós vagyok, és nem tudok mindent egyedül megcsinálni. Nemrég kültöztünk, és fel kéne szerelni ezt-azt, ami nekem amúgy menne, de most nem emelhetek stb... Ő azzal jön, hogy munkaidő után ő már pihenni akar (8 órás irodai munkát végez), és nem ilyenekkel 'szenvedni'. És hogy majd, majd, majd... Amiből mindig csak veszekedés árán lesz vmi. Ugyanez van a bevásárlásoknál vagy ha bármit el kell intézni, mert neki soha nem kellett semmi ilyet sem...

Egyéb téren érzem, hogy szeret, de mintha itt megragadt volna egy 5 éves makacs gyerek szintjén...

Azt hittem már nem lehet több babánk, mégis lett.

És most olyan boldognak kéne lennem... Ehelyett magányos vagyok és félek, hogy hogy lesz így egy gyerek mellett...

Köszönöm az értelmes válaszokat előre is.



2016. dec. 18. 14:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

Érezze, hogy szereted, és lássa, hogy valóban örülsz annak, ha csinál valamit.

A parancsokkal csak ellenkezést váltasz ki, és teljes elhidegülést.

Jó irányú változást csak együtt érhettek el, de egy férj életkedvét elvenni, sokkal könnyebb. Vele is ez történhetett. Ha meg nem műszaki beálítottságú, akkor ez olyan, mintha egy haltól várnád, hogy fára másszon.

Van egy rossz hírem is. Ha bókolgat, és virágot visz, akkor nem "műszaki" ember.

A "macsó", és a kétkezi férfimunka örök ellenségek. Aki mindent megcsinál otthon, az bíz nem fog virágot venni a szülinapodra sem.

Persze lehet mindent, mindenkit okolni, de mire mész vele?

2016. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 RRR ***** válasza:
27%

talán sose dicsérte meg senki,ha megcsinált valamit,nem volt sikerélménye

ez nagyon el tudja venni az ember kedvét,főleg ha hajlamos is az ilyenre


próbálj megcsináltatni vele ezt azt,,kis dolgokat...és dicsérd meg,köszönd meg,,,,,,persze ne ess túlzásokba...hátha

2016. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%

"Ő azzal jön, hogy munkaidő után ő már pihenni akar"


Ne az anyját hibáztasd. Egy darab téglánál egy kicsit is értelmesebb felnőtt ember magától rájön, hogy a dolgok nem csak úgy spontán elrendeződnek, mint tisztaság, kaja, a bpétból sem az ablakon repülnek be a cuccok.


Munka után te is akarj pihenni.

Itt jóval nagyobb a gond, mint hogy a szülei elkényeztették.

Nő vagyok, és nekem sem kellett otthon semmit csinálnom, csak a szobámat rendben tartani és elmosogatni néha.

Érdekes, amikor különköltöztem, fél nap alatt rájöttem, hogy a házi tündér manó nem létezik, magamat kell bevetnem.

2016. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
92%

"lássa, hogy valóban örülsz annak, ha csinál valamit. "

Felnőtt ember, magától kéne részt venni az otthoni munkákban. (És nem, nem segíteni.)

2016. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
65%

Sokkterápia!

Pár hétre költözz a szüleidhezz!

Mondd meg neki, hogy a doki szerint pihenned kell, többet, mint eddig. Mivel rá nem számíthatsz, hogy segít neked, és levesz némi terhet a válladról, így most mész anyádhoz.

Ekkor és ekkor jössz!


Majd rájön ő is egyedül lakva, hogy nincs takarítás tündér! Hogy mennyi munka van otthon, és meg kell csinálni akkor is, ha nincs kedve. Meg hátha eltöpreng azon, milyen férfi az, akire nem számíthat a párja terhesen. Mert őfelsége inkább elnézi, hogy elvetélj, mint hogy megmoccanjon...

De sebaj, majd visz neked utána neked virágot!

2016. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

A férjednek komoly pszichés problémái vannak. Érzéketlen az érzelmeidre, magán kívül nem lát senkit, gyakorlatilag csak érzelmileg zsarolható. Szeretni azt jelenti, hogy azt teszi, ami neked jó. Ő ettől messze áll, a virág és bókok csak érzelgősség, ezzel csak puhítgat, dob egy kis koncot neked, hogy utána tovább élhesse a punnyadt, langyos életét. Ennek köze nincs a szeretethez.


Itt csak szakember segíthet, ha tud. Szerintem a férjed enyhén autista. Ők nem tudnak a mások érzelmeit figyelembe véve kommunikálni. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem csak részeredményekre számíthatsz. Ő valódi férj és apa sose lesz. DE szakember véleményét mindenképp kérdd ki.

2016. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Kettőtöknek (utolsó) lehet igazsága, mert mindig úgy sikerült elérnem valamit, ha kiakadtam.

Ha elköltöztem, vagy tényleg látta, hogy ez komoly, ennek következménye lesz. Kérésre, kérlelésre nem reagál.

Viccelődik max, de nem hat rá. Beszélgetni utál. Meg is mondja. Mármint ilyen problémamegoldó beszélgetéseket...

Hát próbálom átgondolni amiket mondtatok...

2016. dec. 18. 16:26
 28/34 anonim ***** válasza:
44%

A megpróbálom és a csinálom közt különbség van.

Ő is csak megpróbál a dolgokon javítani, ha érzi a lába alatt a fostengert, de nem csinálja.


Egyik kutya, másik eb.

Egyikőtök sem érett meg a gyerekvállaláshoz.

2016. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

A megpróbálom annak szólt, hogy annyi féle vélemény, javaslat volt, hogy megpróbálom ezeket összehozni vhogy, és levonni a tanulságot. De Nálad is komoly próblémák lehetnek, nem csak nálunk, ha így vasárnap délután nincs jobb dolgod, mint másokat fikázni, értelmes mondandó helyett.

A többieknek köszönöm!

2016. dec. 18. 17:59
 30/34 anonim ***** válasza:
12%

Nem fikázlak, csak nem bírlak elhinni...

Miért hagytad hogy egy ekkora gyerek felcsináljon?

2016. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!