Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mivel próbálkozott/próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mivel próbálkozott/próbálkozna még, hogy kinevelje a párját abból, amit az anyja elrontott?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy 33 éves koráig otthon lakott, azon kívül, hogy eljárt a munkába, semmmit nem kellett otthon csinálnia. Se 'férfias' házimunkát, mert azt megcsinálta az apja, se háztartási munkákat.

Előző terhességem alatt is végig hisztizte a dolgokat, de akkor a babát a végén elveszítettük, ami mindkettőnket nagyon megviselt. Most újra várandós vagyok, és nem tudok mindent egyedül megcsinálni. Nemrég kültöztünk, és fel kéne szerelni ezt-azt, ami nekem amúgy menne, de most nem emelhetek stb... Ő azzal jön, hogy munkaidő után ő már pihenni akar (8 órás irodai munkát végez), és nem ilyenekkel 'szenvedni'. És hogy majd, majd, majd... Amiből mindig csak veszekedés árán lesz vmi. Ugyanez van a bevásárlásoknál vagy ha bármit el kell intézni, mert neki soha nem kellett semmi ilyet sem...

Egyéb téren érzem, hogy szeret, de mintha itt megragadt volna egy 5 éves makacs gyerek szintjén...

Azt hittem már nem lehet több babánk, mégis lett.

És most olyan boldognak kéne lennem... Ehelyett magányos vagyok és félek, hogy hogy lesz így egy gyerek mellett...

Köszönöm az értelmes válaszokat előre is.



2016. dec. 18. 14:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ha én is felelős vagyok, akkor abban, hogy én min változtassak, ha ő akkor neki hogy segítsek. Ha mindkettő, akkor akként."


Nem csak abban, hanem abban is, hogy ilyen partnerrel gyereket vállalsz.

2016. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
65%
Gratulálok, hogy ilyen embernek szülsz gyereket. Az emberek alapjában véve nem igazán változnak. Láthatóan nem vagy fontos neki se te se a baba. De úgy kell neked.
2016. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
90%
Ez azért fel kellett, hogy tűnjön még az elején. Nem hinném, hogy nagyon ki lehet nevelni valakiből ezt a fajta nemtörődömséget, világ életében el volt kényeztetve és láthatóan még az sem hatja meg, hogy úton a gyereke, plusz az előző terhesség elvesztése miatt azért te most veszélyeztetett vagy. Innentől kezdve én inkább magamra haragudnék, hogy egy ilyen alakkal álltam le családot alapítani. Bocs, de ez az igazság.
2016. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
28%

Hát, ha szerinted van felesleges 33 éved, hogy egy felnőtt gyereket is átnevelj, akkor sok kitartást, jó kudarctűrést.


Igazán sem azt nem értem, hogy miért hozzá mentél, sem azt, hogy miért a gyermek vállalása?


Nincs baj azzal, hogy magányos vagy és félsz, a leírtak alapján akkor lenne baj, ha boldognak éreznéd magadat.


Esetleg árajánlatokat kéne kérni ezekre a munkákra, aztán odatenni, hogy ember, ez ennyibe kerül, úgyhogy megrendelném, ha tényleg olyan drága az időd és energiád... Csak leesik neki, ha pl. 5x annyi ideig kell gürcölnie az összegért, mint a szaki/mekkmester fog, hogy fél óra belefér meló után, ha már valami igent is elrebegett anno..

2016. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!