Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságkötés hosszabb együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés hosszabb együttélés nélkül elképzelhető manapság?

Figyelt kérdés

2 éve ismertem meg a barátomat, azóta vagyunk együtt egy kissé viharos távkapcsolatban. Sok mindent túléltünk már együtt, és töretlen a szerelem, viszont vannak problémáink, ő amúgy nem magyar, külföldön él. A terv az, hogy kimegyek én is végleg, nem itthon tervezek, de egyelőre maradnom kell még. Ő viszont eljött hozzám azzal, hogy legyek a felesége, házasodjunk össze, ekkor érezné biztonságban magát. Mindezt úgy, hogy nem is éltünk még hosszabb ideig együtt. (Fél év után már nekem is oké.) Nem tudom, hova siet ennyire, hogy kb. holnap házasság. Utána "megengedi", hogy lezárjak mindent itthon, tart amíg tart. Nem hiszem, hogy ekkora dologra képes lennék, hogy hozzámenjek csak így, az elég felelõtlen lenne, szóval visszautasítottam.

Mit gondoltok errõl?

Elõre is köszönöm.


2016. dec. 19. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Akit szeretek, azt elfogadom feltétel nélkül,"


Oké, és ha az első konfliktusnál felpofoz? Vagy ha elkezd együttélés (házasság) után zsarolni? Vagy ha megszabja, mikor mehetsz kivel és hova? Szép szép, amit írsz, de ez is csak azt mutatja, hogy nincs tapasztalatod és nincs realitásérzéked.


"Utána "megengedi", hogy lezárjak mindent itthon"


Mi van? Látod, már kezdődik. Még szinte együtt se vagytok, már ő az, aki megenged dolgokat. Nem a gyámod vagy az apád, és te nem kiskorú vagy. Milyen engedélyek kellenek neked ahhoz, hogy döntéseket hozz???

2016. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. Franciaországról van szó.
2016. dec. 19. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!