Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki elmenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki elmenne hazugsag vizsgalatra, ha a felesége kéri?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok ,és van egy 2 éves kisfiunk is.

A feleségem azt álítja, hogy megcsalom őt, egy masik nővel...

Azaz,hogy van nekem egy hamis facebookom,amin felszedtem egy csajt és tartom vele a kapcsolatottttt.

Na,de ezen a facebookon,nem az èn never szerepel,és nem is az én képet, de ő szerinte akor is èn vagyok az.

Először azzal jött, hogy esküdjek meg fiamra,hogy nem vagyok bűnös. Meg esküdtem,mert ugye nincs mitol félnem.

Aztan, jött azzal, hogy esküdjek meg templomban. .. ezt is meg tettem.

Ekkor azt hittem,minden rendben jött,de nem.

Ezek után jött a hazugság vizsgalat.

Belementem,de vizsgalat előt, minden hamis dologra, amit ő talált ki rám, azt feleltem, hogy igen,igazad van, én vok az, bla bla bla.

Azt tartotam, ha már elmegyek vizsgalatra,akor legyen ertelme. Azt akartam, hogy ha at megyek vizsgalaton, jobban kelemesebet csalodjon.

Ami Ekkor kovetkezet, hmmm.

Azzal jött ,hogy lefizetem a pasit, aki csinalta a vizsgalatott.

Most ott tartunk, hogy egy

Masodik vizsgalat lesz...

Kegyetlen helyzetben vok.

Bűntelenül vádol, és még olyanokat is mond ,hogy ha 50 évesen meghalnák, akkor ő ferjhez menne, mert kell aki gondoskodik ròla.

Ezt az anyosomal beszelte, neki mondta, én pedig,meghalottam.

Elnezest a rosz fogalmazásért, de feszult vok, és telorol irtam.

Vélemény?


2016. dec. 30. 19:30
1 2
 11/20 szókimondóNyurga válasza:
Nem lett volna egyszerűbb ráírni a "kamu" facebook fiók tulajdonosára és szépen megvárni amíg válaszol? Azért 60 ezer forintot így megspóroltatok volna.
2016. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Elmebeteg! Gumiszobába vele :D

Te meg állj már a sarkadra,legyél férfi nem papucs!!!! N

2016. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Mindenki menjen a pcsába.
2016. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy féltékeny k u r v a a feleséged. Már elnézést.
2016. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

60 rugóért elmentem volna qrvázni ilyen feleség mellett..


csak hogy legyen oka féltékenykedni, meg agyalni.

2016. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szergej55 ***** válasza:
47%
Ennek a gondolata is nevetséges.
2016. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A kérdés címét olvasva azt gondoltam, hogy persze, miért ne.... bár nem kérne tőlem ilyet, miért is?

A sztori... ennek nem lesz vége... majd még az is eszébe jut, hogy tartsd tűzbe a kezed, ah ártatlan vagy.

Vessél ennek valahogy véget!

2016. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

10 es,nem hivatalosan is lehet.

A többiek, nem kamu.

Kisvárosban élő, kispénzű ismerőseink szintén ezt tették.De ott a férj vette a fejébe,hogy megcsalja a felesége.Felutaztak pestre,200 km.re, és valami 120000 ft ért (de 60 e től biztos többért)csinálták meg a hazugságvizsgálatot,98% os lett, de a férj a 2% on rugózik még mindig..


Ha nem kerülne ilyen sokba, szerintem sok házaspár elvégeztetné,bármilyen ciki...


Ha tiszta az ember lelkiismerete,szerintem bevállalja,ha ettől megnyugszik a párja.

2016. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az én feleségem persze nem ment bele, igaz ő hazudott is...

Persze nem biztos hogy elvittem volna, mert csak az vállalja, aki igazat mond. Aki meg nem vállalja azt még a bíróság sem kényszerítheti.

Jól le van írva az oldalukon, de azért érdekelne a személyes tapasztalatod is róla.

Csak az féltékeny, aki szereti a párját. Ebből indulj ki. Szerintem nem meggyőznöd kéne, hanem úgy viselkedni, hogy ne legyenek kételyei. Tudja, hogy hova mész, soha ne menj el mellette érintés nélkül, elalvás előtt mindig húzd magadhoz, szóval érezze, hogy csak őt szereted, ne is legyen alkalma kételkedni. Idővel elérheted, hogy bízzon benned. De lehet hogy azért nem bízik benned, mert te sem bízol őnenne.

2017. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
El akar válni, és téged akar hibáztatni. A ház kié?
2017. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!