Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom többet akarjon fényképezkedni?

Figyelt kérdés

Annyi ismerősöm glfotóját látom nap-mint nap, édes, szerelmes képeket tesznek fel... Elmennek fényképészhez, a fiú fotózza a lányt stb.

Nem vagyok egoista, de nagyon szeretném hercegnőnek látni magam és jól esne, ha ez a barátomat is érdekelné.

Próbáltam őt kérni, én néha fotózom őt, neki viszont sosem jut ez eszébe :(

Mit tehetnék?


2017. jan. 3. 16:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt az ellenségeskedést. Alig van közös képünk.

Nem az volt a kérdésem, hogy miért gondolom rosszul, hogy szeretnék képeket, hanem hogy higyan értethetném meg ezt a barátommal.

Örülnék, ha a kérdésre válaszolnátok :)

2017. jan. 3. 17:15
 12/29 anonim ***** válasza:

Itt nem a kérdésre válaszolnak, hanem az életedet oldják meg :D Ezt már tudhatnád.

És itt nem gyakran szeretik azokat, akik bármilyen szempontból facebook picsänak tűnnek. TŰNNEK. Nem ismerlek, nem tudom milyen vagy.


de ez a mondatod: "édes, szerelmes képeket tesznek fel"

Vagy ez: "Nem vagyok egoista, de nagyon szeretném hercegnőnek látni magam"


Meg az egész hozzáállás. Hogy nem akarod megérteni, hogy itten nem az van, hogy a kapcsolatban az lesz, amit te akarsz. Hanem valójában két embernek a nézet különbsége, a pasidé és a tiéd, és Te mindenképpen meg akarod változtatni az ő hozzáállását a fotókhoz. Míg ő amúgy gondolom hagyja, hogy azt csinálj, amit szeretnél, és nem erőszakolja rád a dolgait, amit ő szeret.


Továbbá valószínűsítem, hogy a legtöbb ember elolvassa a mondataidat és a fejében azt gondolja, hogy ez a csaj azt hiszi, hogy amit ő gondol az a jó, és mindjárt a pasiját is ilyenné akarja tenni. EZÉRT mi segíteni akarunk, és megpróbáljuk elmondani, hogy a pasid gondolja jól, és nem Te, és inkább kövesd az ő példáját, mielőtt ő besokal tőled és mondjuk szakít :(


Nem akarunk rosszat neked, csak őszintén elmondjuk, amit gondolunk, és amit érzünk. Bunkóság/őszinteség ez két nagyon közeli dolog.


Ismered a viccet?

Állásinterjún:

Főnök: Mondjon egy magáról egy rossz tulajdonságot!

Jelölt: Őszinte vagyok.

Főnök: Szerintem ez jó tulajdonság...

Jelölt: Azt leszarom, hogy maga szerint micsoda.

2017. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem azt kérem a barátomtól, hogy valami nagy dolgot tegyen. Pár fotó miért ekkora ügy?
2017. jan. 3. 17:25
 14/29 anonim ***** válasza:

"Nem az volt a kérdésem, hogy miért gondolom rosszul, hogy szeretnék képeket, hanem hogy higyan értethetném meg ezt a barátommal."

Valószínűleg érti ezt ő magától is :D

2017. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
25%

# 14 nyert :D


Amúgy mi is pont ezt kérdezzük tőled: "Pár fotó miért ekkora ügy?"

2017. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
De hogy ez, hogy miért nem fotóz... megőrülnék, ha fotózni akarna, tök hülyén érezném magam.
2017. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
18.: te te vagy, én pedig én :) attól, hogy te megőrülnél, én nem. Mások vagyunk.
2017. jan. 3. 17:52
 18/29 anonim ***** válasza:

De a barátodat lehet, hogy zavarja nem? Megbeszélted vele, hogy ez neki nem zavaró-e?


Mert oké... neked fanatikus vágyad van ez iránt, és hercegnőnek akarok látni magadat, deeee... Kompromisszum kötés?


Ha neki nem megy az agyára, hogy ezen feszülsz, akkor csak belemegy, hogy boldoggá tehessen. De ha az agyára megy, akkor inkább engedd el ezt a vágyadat, mert akkor is gyerekesnek tűnik. mennyi ideje vagytok egyáltalán együtt?

2017. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
De minek törlöd a válaszokat? :D Ez egy anonim oldal... ennek mégis mi értelme?
2017. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Akkor is fura. Nem tudom, hány éves vagy, de egy ilyen nyálas párt sem ismerek, ahol a pasika rohangál a hercegnője után, hogy muti mid van.
2017. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!