Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom többet akarjon fényképezkedni?

Figyelt kérdés

Annyi ismerősöm glfotóját látom nap-mint nap, édes, szerelmes képeket tesznek fel... Elmennek fényképészhez, a fiú fotózza a lányt stb.

Nem vagyok egoista, de nagyon szeretném hercegnőnek látni magam és jól esne, ha ez a barátomat is érdekelné.

Próbáltam őt kérni, én néha fotózom őt, neki viszont sosem jut ez eszébe :(

Mit tehetnék?


2017. jan. 3. 16:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
18.: nem zavarja, csak nem érdekli. Én is megteszek a kesvéért okyan dolgokat, amik engem nem érdekelnek különösebben, de tudom, hogy ő örül neki.
2017. jan. 3. 18:03
 22/29 A kérdező kommentje:
Én meg rengetegszer főzök neki, kedveskedem apróságokkal, amiket szeret, ennyi erővel azok sem fontosak, nem? :)
2017. jan. 3. 18:04
 23/29 anonim ***** válasza:
Ő mitől érzi magát hercegnek?
2017. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 llorTllorT ***** válasza:
ki kell rugni! gyere majd én fotózlak reggeltől estig. a kötsög nem tud fotózni ,tedd lapátra.buta hóhérját.
2017. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
23.: például, hogy bármit kipróbálok az ágyban, főzök neki, sütök, kedveskedek, figyelmes vagyok, sokszor én fizetem a programokat teljesen stb.
2017. jan. 3. 18:26
 26/29 llorTllorT ***** válasza:
úúúristen én főleg az ágyba fotoználak.egy kávénál megbeszéljük?😂
2017. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom.... urak, van itt olyan, aki ezek valamelyikétől vagy összességétől hercegnek érezné magát?
2017. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 llorTllorT ***** válasza:
igenvanbíza 😂 engem egy jó nő fotózhatna szép jó sportos figurám van etyepetye közben is válalnám úgyhogy fotós hölgyek aki kedvet kapott az jelentkezhet.akkár a pulitzer díjat is megpályázhatjuk.
2017. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekli a fotózás, nem fog megtanulni fotózni.

Ha nem tanul meg fotózni, nem fog Rólad jó képet lőni.

Ha nem készít jó képet, minek erőltetni?

Egy fotós tud segíteni.

2017. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!