Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sehova nem enged el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sehova nem enged el?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok a barátom 24.

Együtt élünk már 3 éve az anyukájánál,idáig én dolgoztam 2 és féléven keresztül, eltartottam őt.

Most,hogy itt a 2017-es év nekem az a dolgom,hogy itthon üljek,most ő dolgozik,és engem nem enged el dolgozni.

Amúgy se voltam egy mászkálós típus.

Megcsináltam az itthoni dolgokat,és csak ültem,mindenhova vele kelet elmennem,a szüleimhez sem mehettem át.

Viszont ma kicsit betelt a pohár,a facebookra rám irt volt osztálytársam(lány)Mi lenne ha találkoznánk,beülnénk kávézni stb?

Mert osztály találkozót szervez,a barátomnak 2 napig könyörögtem,nem enged el azt mondta,de dolgozik este,és csak 2 órára,erre ő kiakadt,mi az,hogy 2 óra hosszára az nagyon sok!! Megszenvedtem érte,hogy elengedjen..

A 2 órából,sajnos 2 és félóra lett,hívogatott 5 percenként!Hol vagyok? mit csinálunk barátnőm hol van?

Elment a kedvem az egésztől,este bementem a munkahelyére,nagyon lecseszett engem,meg hogy ő nem bízik bennem,bizonyítsam be,hogy vele voltam,miért nem jött be a munkahelyemre? mit képzelek én magamról,hogy elmentem 2 és félórára! Így haza jöttem,ő annyit mondott,reggel kapok a mai napért:( Nagyon félek a reggeltől...



2017. jan. 19. 00:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj, hogy a hozzád hasonlók sosem dobnák az erőszakos, kettyós pasijukat, mert függtök tőlük érzelmileg. Beteg vagy, amiért együtt vagy ezzel az idiótával. Összeilletek.


L

2017. jan. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
98%

Nem a barátod, hanem a gazdád, te meg nem lány vagy, hanem a tulajdona.

Az én kutyám se mászkálhat el csak úgy kedvére, amíg dolgozok, majd én szépen elviszem elviszem sétálni, amikor otthon vagyok.


A párom nem kér engedélyt, csak bejelenti, hogy ment, és majd jön, hogy tudjam.


Rossz, rossz kutya vagy, aki elcsavargott, és ki tudja, milyen kan ugrik rád, te majd odaellesz egy alom kölyköt. Nem szégyelled magad? Nem fogadsz szót a gazdinak? Lesz kapsz reggel, csak érjen haza!

Szerintem dobd be te is, amit ilyenkor a Turbó: mikor a gazdi hazaér, kezdd el a kezét nyalogatni, láb közé húzott farokkal. Tudja a kis dög, hogy bűnös volt, de hát ki tud ennek ellenállni?

2017. jan. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen pasit ki kell rúgni, bekorlátoz, nem enged sehova és az önbizalmad rombolja. Egy lelki nyomorék leszel ha vele maradsz. Keress munkát és hagyd el. Reggel pedig nevess a képébe, hogy nem a rabszolgája vagy.
2017. jan. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
97%

Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal.. dobd a francba ezt a barmot.

Bár ha szolgalélek vagy,akkor megérdemled a sorsod.

23 évesen miért nem dolgozol már vagy tanulsz?

Mit vársz az élettől?

Hogy egyszer a barom "párod" jól elverjen, aztán munka, egzisztencia stb. nélkül kúszhatsz vissza a szüleidhez?!

Gondolkozz egy kicsit ezen!

A fiatalságodat egy ILYENRE pazarolod??

2017. jan. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnám meg míg agyonver. 3 éve vagytok együtt és levegőt se vehetsz az engedélye nélkül. Mikor költözöl?
2017. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyenkor csak ülök a se.ggemen és csodálkozok.

Ezer és egy történet van a gyk-n is, amit bántalmazó kapcsolatban élő nők írnak ki, és egy kaptafára készül mindegyik.

Ennek ellenére még mindig van olyan kis naiva, aki becumizza ezt a "neked nem kell dolgozni, drágám" szöveget, ami ahhoz kell, hogy teljes kiszolgáltatottságban tudja tartani a nőjét. Aztán jön a személyi szabadság korlátozása, és a "reggel kapsz".


Ezt most magyarázza már el nekem valaki, hogy hogy a búsba nem tűnik fel az első jeleknél, hogy itt oltári baj van, ég a ház, és menni kéne ebből a "kapcsolatból", de kur.va gyorsan.

Gondolom, eleinte imponáló, hogy te vagy a királylány, aki nem dolgozik, és eltart.

Azt is értem, hogy két és fél évig te tartottad el, tényleg tök jó fej, hogy addig hagyott eljárni otthonról. De valahogy ez alatt a két és fél év alatt semmi előjele nem volt, hogy balhé lesz? Nem volt féltékeny, nem korlátozott, nem hisztizett, mikor egyedül akartál menni valahová? Dehogynem!

"...mindenhova vele kelet elmennem,a szüleimhez sem mehettem át."

Aki ez után belenyugszik, hogy "nem engedi el dolgozni" se, annak egy csepp esze sincs, már ne is haragudj.


A te érdekedben nagyon remélem, hogy most éppen csomagolod a kis motyódat, és a szüleid már várnak, mert beszéltél velük, hogy hazaköltözöl.

2017. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

ha félsz tőle, akkor addig összecuccolsz, amíg melózik és lelépsz.

de gyorsan

2017. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%
És ennek a csávónak 3 éve van bnője? Erre nem tudok mit mondani. Próbálj meg egy érett pasit keresni és nem olyat aki a tulajdona ként kezel. Azt hittem bulizni nem enged el de hogy a szüleidhez sem mehetsz át az nonszensz. 26F
2017. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
37%
Ezen gondolkodok én is,hogy ilyeneknek van barátnője. Lehet,hogy nekem is ilyennek kellene lennem? Ezek szerint csak ezek érvényesülnek.
2017. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
19-es, ha nem százas csajra vágysz önértékelési gondokkal, akkor igen, az ilyeneket bevonzhatod.
2017. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!