Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sehova nem enged el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sehova nem enged el?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok a barátom 24.

Együtt élünk már 3 éve az anyukájánál,idáig én dolgoztam 2 és féléven keresztül, eltartottam őt.

Most,hogy itt a 2017-es év nekem az a dolgom,hogy itthon üljek,most ő dolgozik,és engem nem enged el dolgozni.

Amúgy se voltam egy mászkálós típus.

Megcsináltam az itthoni dolgokat,és csak ültem,mindenhova vele kelet elmennem,a szüleimhez sem mehettem át.

Viszont ma kicsit betelt a pohár,a facebookra rám irt volt osztálytársam(lány)Mi lenne ha találkoznánk,beülnénk kávézni stb?

Mert osztály találkozót szervez,a barátomnak 2 napig könyörögtem,nem enged el azt mondta,de dolgozik este,és csak 2 órára,erre ő kiakadt,mi az,hogy 2 óra hosszára az nagyon sok!! Megszenvedtem érte,hogy elengedjen..

A 2 órából,sajnos 2 és félóra lett,hívogatott 5 percenként!Hol vagyok? mit csinálunk barátnőm hol van?

Elment a kedvem az egésztől,este bementem a munkahelyére,nagyon lecseszett engem,meg hogy ő nem bízik bennem,bizonyítsam be,hogy vele voltam,miért nem jött be a munkahelyemre? mit képzelek én magamról,hogy elmentem 2 és félórára! Így haza jöttem,ő annyit mondott,reggel kapok a mai napért:( Nagyon félek a reggeltől...



2017. jan. 19. 00:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
19 nem csak ezek érvényesülnek, de minek jöjjön erre az oldalra olyan, akinek semmi gond nincs a párjával? Nyilván őket itt nem látod, csak a defektes pasikról olvashatsz.
2017. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, teljesen el akarod cseszni az életed? Tényleg nem látod, hogy egy bántalmazó kapcsolatban vagy egy pszichopatával? És ne gyere azzal, hogy még nem ütött meg, mert 1. ami késik, nem múlik, 2. nem csak a fizikai bántalmazás bántalmazás. Vagy már ennyire átmosta az agyad?

Addig menekülj ettől az undorító selejt alaktól, amíg tudsz, komolyan mondom. Ha van egy csöppnyi eszed, még ma összecuccolsz és elhagyod.

2017. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
21-es! Ez is igaz,hogy akinek minden rendben a párjával,az minek írni ki ide kérdést. Jogos!
2017. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Remélem azért nem írsz kérdező, mert elköltöztél.
2017. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyen nő van,aki ennyire alárendeli magát a párjának. Ez szerintem nagyon gáz, én sosem tennék ilyet.

A párom is eléggé féltékeny típus és a kapcsolatunk elején próbált beszabályozni,megszabni,hogy ne menjek el találkozni ismerősökkel stb.Hát még azonnal a csírájában elfojtottam.Leültem vele megbeszélni,hogy nem vagyok a tulajdona, felnőtt ember vagyok, ha el akarok menni velük,akkor elmegyek.

Volt még néhány szóváltás.Azóta eltelt több év és minden rendben van, szeretjük egymást,de ő is szokott lenni a barátaival és én is elmegyek a barátaimmal, nem kérünk engedélyt,nem szabályozzuk be egymást.

De lehet,hogyha hagyom magam,akkor most én is itt tartanék,hogy sehova nem engedne el..

Ez nevetséges.Tényleg,felnőtt ember vagy,ha el akarsz menni,akkor elmész. De nálatok már nagyon elfajult a helyzet, szerintem itt a szakításon kívül nem sok minden válna be.

Így is elég balek voltál,hogy évekig eltartottad.Most meg képes lennél gyerek módjára otthon ülni, mert nem enged el??

Szerintem próbálj segítséget kérni a környzetedben(család,barátok,régi ismerősök).És költözz el tőlük. Nem lesz egyszerű, simán kinézem belőle,hogy zaklatni,fenyegetni fog a szakítás után..

Lekell tiltani mindenhonnan és feljelenteni,ha komolyan zaklatni kezd,utánadmegy stb..

Ez nem normális kapcsolat,amit leírál..Már csak az hiányzik,hogy szülj egy gyereket és mindkettőtöknek kuss lesz a neve a következő évtizedekben, mindenben a párod dönt..

Hagyd ott amíg nem késő szerintem..És a következő párkapcsolatodban próbálj ebből tanulni és nem alárendni magad. Felnőttek vagytok,egyenjogúak, nincs joga megmondani mit csinálj.

2017. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"nem csak ezek érvényesülnek, de minek jöjjön erre az oldalra olyan, akinek semmi gond nincs a párjával? Nyilván őket itt nem látod, csak a defektes pasikról olvashatsz."


Jó lenne ha végre az ilyen derogáló hozzászólások a nőkre is vonatkoznának. Nem csak pasikról van szó ugyanis a kérdésekben...

2017. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Szerintetek él még a kérdező?
2017. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
remélem azért megírja mi történt, bár a sztori alapjén már ezt is megtilthatta a hapsi
2017. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
#26 igazad van, nők is lehetnek defektesek. De én konkrétan a 19-es hozzászólására reagáltam, kontextust ismerve ez illett oda.
2017. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
43%
29. Aham, meg iylenkor azért azért az ember elgondolkodik ebben az eetben is, hogy miylen nőnek kell ahhoz lenni, aki elvisel iylen szembetünő agressziót 2 percig is, ahelyett, hogy az egyetlen létező helyes döntést meghozná, és lelépne a hapsijától (pláne 23 évesen, amikor se gyerek nincs, és még a szülök is élnek, igy van hová )De ugye ez áldozathibáztatás lenne...Ám iylenkor mindig eszembe jut az egyik kedves ismerösöm, akinek burtálisan agressziv férje volt, nem verte, ám konkrétan naponta ordított vele, piszlicsáré fszágok miatt. 5 évig élt együtt vele, és végül a hapsi rakta ki a csajt...(a csaj szintén telesirta más forómon az internetet az 5 év alatt. Mindezek után 1 honapra rá bepasizott, és láss csodát, oylan hapsi mellett kötött ki, akit az előző csaja azért hagyott el, mert elverte...(azt is érdemes kiemelni, hogy a férj brutálisan gazdag családból származott, és az uj pasi is durván el van eresztve-és mindkettő az átlagosnál jobb kötésü figura) Szóval azért felmerül a kérdés, hogy vajon mekkora szerepe van az "áldozat" felelőtlenségének, és vagy haszonlesésének abban, hogy a "párja" egy agressziv állat.
2017. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!