Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan javíthatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnám meg a kapcsolatomat a baratnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Össze kaptunk a párommal.

Már a harmadik hónapot taposuk az összeköltözésben. A kapcsolatunk már másfél éve tart. A gondok az első hónap után küzdöttek. Nem úgy viselkedtem, ahogy kellett volna. Magam sem tudom miért. Összintén elmondva utólagosan beláttom, hogy egy utolsó senkiházi sutyo paraszt voltam. Megcsalni sose csaltam meg. Elbeszélgettünk kettőnkről pár napja. Haza szeretne költözni, mert szeretne egyedül lenni. Elfogadtam! Probálkoztam kedveskedni olyan édességekkel ami a kedvencei. De nem sok jóval. Minap készítettem neki gyertyákból 'LOVE felíratott és egy SZÍV formát'. De ez se volt jó ötlet. Mindent szívvel lélekkel készítettem.

Nem szeretném ha ez a kapcsolat véget érne.


Ha már nem lehet olyan mjnt elején volt akkor is szeretnék mindent jóvá tenni amennyire csak lehet.


Ha valami részletett fontosnak gondoltok akkor és nem írtam le kérdezétek meg nyugodtan. Válaszolok rá.


Nagyon szép köszönöm előre is a segítőkész válaszokat .


23/F

Párom pedig 22/L



2017. jan. 20. 06:35
1 2
 11/11 Nojcsybaba válasza:

Mi a helyzet azóta veletek? Bocsánat, hogy nem tudtam segíteni még neked.


Én szeretem,ha egy pasi annyit ad bele a kapcsolatba mint a nő. Itt az lett elrontva, hogy a nő úgy érzi, hogy ő jobban akarja a kapcsolatot mint te. Egy kapcsolatban egyenrangúnak kell lennetek. A legfontosabb a KOMMUNIKÁCIÓ, hogy mindent megtudjatok beszélni. A nő azt érzi, hogy nem tisztelted eléggé őt a kapcsolatban. Ahogy leírtad, hogyan viselkedtél vele, én is így viselkednék valószínűleg. Most azt érzi, amiket csináltál (gyertya stb.), hogy ez nem old meg semmit. Kicsit halottnak tűnik, már ez a kapcsolat sajnos. :( Adj neki időt, hogy gondolkodjon kicsit, hogy érezze a hiányodat, hátha rájön, hogy szeret téged! Mást nem tudok javasolni! :(

2017. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!