Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom bunkó, vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bunkó, vagy én vagyok túlérzékeny ahogy állítja?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy ő "viccel" dolgokkal, amivel engem megsért, szerinte ezek nem sértő dolgok, és én milyen hisztis p*csa vagyok, hogy megsértődök ezen, és ez őt idegesíti... Elég sokszor megbánt dolgokkal, és nem tudom, hogy tényleg velem van-e a baj, vagy tényleg ő-e a paraszt. Leírok egy-két példát:

Most van egy seb a nemi szervemen, ezért nem volt tegnap sz*x, csak ő kielégített engem, én meg mondtam, hogy most én őt nem, mert tudom hogy milyen, egy-két nap múlva meg fogok gyógyulni és akkor már nem akar majd velem lenni, csak egy hét múlva kb, mert tudom hogy lusta állandóan. Erre mondja nekem, hogy jólvan, odabújok hozzá, erre közli hogy önző dög. Erre én mondom neki, hogy ez most rosszul esett, nem illik ilyet mondani, erre mondja, hogy csak viccelt, meg mit sértődök már meg...


Másik, együtt lakunk, közösek a költségek, számtalanszor veszünk egymásnak dolgokat. Mosom a samponjával a hajam, nyilván nekem több kell a hajamra mint az övére. El kezd oltani, hogy mennyit használok már el, meg hogy most akkor vegyek neki másik sampont... erre nekem ez rosszul esett, hiszen számtalanszor vettem már neki sampont, akármit. Miért ne használhatnám az övét. Persze amikor látja hogy valami rosszul esett nekem ideges lesz, és azt mondja, neki elege van ebből.


Ki a hülye? Hogy kéne megváltoznom akkor hogy ne sértsen engem ez?


2017. jan. 20. 08:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Agyilag gyerekek minek élnek együtt????


"én meg mondtam, hogy most én őt nem"

Hát, ja, nagy szenya voltál.

2017. jan. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a kérdés, hogy ki a "bunkó"!

Hanem az, hogy szeretitek/ismeritek egymást egyáltalán? Olyan apró dolgokon "vesztek" össze, hogy az már vicc. Egy kapcsolat nem így működik! Vagy túl fiatalok vagy túl gyerekesen álltok ehhez a kapcsolathoz, nem tudom... nem ismerlek titeket...

De azt, még ismeretlenül is látom, hogy nagy a baj köztetek, főleg az őszinte kommunikációval.

2017. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
amúyg semmi máson nem veszünk össze, csak ilyen kis dolgokon. főleg azon hogy én megsértődöm... úgy érzem, hogy ő nem ért meg engem, csak hülye hisztis csajnak néz, ami őt idegesíti. minden amivel megbánt, szerinte csak egy hiszti, amit feleslegesen csinálok. mikor ha egy kicsit megértőbb lenne, esetleg NÉHA bocsánatot kérne, ha paraszt, akkor nem lenne ez.
2017. jan. 20. 09:16
 14/31 anonim ***** válasza:
56%

tök mindegy ki a bunkó, nem illetek össze, ennyi

más pasi nem beszél így a nővel és más nő nem így veszi fel

2017. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%

Amikor az ember ilyesmikkel "viccel", szerintem mindig van igazságalapja, csak próbálja poénként előadni h mi zavarja. A szex kérdésben tényleg önző voltál, hiába is magyarázkodsz. Neked jó volt, a másik meg kit érdekel???

A sampon dologban is igaza van. Csak azért sértődsz meg, mert gyakorlatilag azt mondja - más szavakkal ugyan - hogy ne használj az övéből sokat vagy légy szíves vegyél majd egy újat ha már te is azzal mosol hajat?


Javaslom h tarts egy kis önvizsgálatot, mert ilyen önző viselkedéssel nem lesz hosszú életű a kapcsolatod! Legfeljebb kérd meg arra, hogy ha vmi zavarja akkor azt inkább mondja meg őszintén, körítés nélkül, neked viszont meg kellene tanulnod elfogadni tőle a kritikát is!

2017. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%

Mindketten önzők vagytok, te meg emellé még egy hisztis kis pcsa is.. Nem lesz itt aranylakodalom, az egyszer szent.

Ideje lenne felnőni, ha már párkapcsolatosdit akarsz játszani, kislány.

2017. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
oké.. tehát jól gondolom, hogy amivel viccel, az nem vicc... hanem komolyan gondolja, csak pl ezt a samponosat azért nem tartom jogosnak, mint ahogy fentebb is írtam, hogy számtalaszor vettem neki sampont, vagy én vettem magamnak egy drágát és ő is használta... soha eszembe nem jutott hogy én szóljak érte... miért tenném?? együtt lakunk, élünk, közös minden.
2017. jan. 20. 09:42
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

A szexben Te voltál az önző.


A többire: A pasid elég birtokló típus, amit ő vesz, az az ÖVÉ, és nem közös. Így a sampon, így a szekrény.Még ha azt is mondja, hogy mindkettőtöké, az első adandó alkalommal kiderül, hogy másképp érzi. Én nem a beszólásain aggódnék, hanem azon, hogy


1. A szex hatalmi kérdés, és sértődöttségi, büntetés alapon működik ("Nem elégítem ki, mert másnap már nem lesz kedve, lusta dög, most majd megtanulja)


2. Mert a párod a közös életeteket nem is gondolja annyira közösnek.


3. Mert téged a saját kielégülésed érdekel, az övé nem.


4. Mert ő bántó módon beszél veled, aztán hogy ne legyen balhé, gyorsan "vicceltem"


5. Mert képtelenek vagytok megbeszélni a problémáitokat, sőt, észre sem veszitek azokat. Van itt kaki bőven, te pedig azon duzzogsz, miért használja a samponodat. Ezt egy picit át kéne gondolni.


És igen: Ő picit bunkó, te picit hisztis, nagyon nem vagytok egy hullámhosszon.

2017. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem mit vagytok leragadva a szexnél.Világosan ott van a kérdésben,hogy ha a pasi ki lett volna elégítve,valószínűleg másnap már nem akart volna szexelni.Akkor kinek volt igaza?
2017. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

Ilyen gyorsan hat a nőkre a reklám.( Head & Sh. Lewandowski )


Mi mindent megosztunk a párommal, de az ilyen reklámok után már nem olyan szívesen adom oda én se.."Na jó lopjad.." A L'Orealtól én me úgy nézek ki, mint egy plüsskutya..pedig 6 olaj is van benne..:)

2017. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!