Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom bunkó, vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bunkó, vagy én vagyok túlérzékeny ahogy állítja?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy ő "viccel" dolgokkal, amivel engem megsért, szerinte ezek nem sértő dolgok, és én milyen hisztis p*csa vagyok, hogy megsértődök ezen, és ez őt idegesíti... Elég sokszor megbánt dolgokkal, és nem tudom, hogy tényleg velem van-e a baj, vagy tényleg ő-e a paraszt. Leírok egy-két példát:

Most van egy seb a nemi szervemen, ezért nem volt tegnap sz*x, csak ő kielégített engem, én meg mondtam, hogy most én őt nem, mert tudom hogy milyen, egy-két nap múlva meg fogok gyógyulni és akkor már nem akar majd velem lenni, csak egy hét múlva kb, mert tudom hogy lusta állandóan. Erre mondja nekem, hogy jólvan, odabújok hozzá, erre közli hogy önző dög. Erre én mondom neki, hogy ez most rosszul esett, nem illik ilyet mondani, erre mondja, hogy csak viccelt, meg mit sértődök már meg...


Másik, együtt lakunk, közösek a költségek, számtalanszor veszünk egymásnak dolgokat. Mosom a samponjával a hajam, nyilván nekem több kell a hajamra mint az övére. El kezd oltani, hogy mennyit használok már el, meg hogy most akkor vegyek neki másik sampont... erre nekem ez rosszul esett, hiszen számtalanszor vettem már neki sampont, akármit. Miért ne használhatnám az övét. Persze amikor látja hogy valami rosszul esett nekem ideges lesz, és azt mondja, neki elege van ebből.


Ki a hülye? Hogy kéne megváltoznom akkor hogy ne sértsen engem ez?


2017. jan. 20. 08:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
34%
Komolyan rajtam kívül senki nem akad fent azon, hogy egy fiatal pasinak heti egyszer van csak kedve szexelni, mert amúgy lusta hozzá?
2017. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, teljesen mindegy, hogy mi a véleményem a szexuális életetekről, de ha valaki szól, hogy X meg Y megjegyzés zavarja, akkor a másik nagyon bunkó és éretlen, ha ezután is mondja. Azt, hogy a másik sértődős-e nem eldönteni, hanem tudomásul venni kell. Ettől még neki is lehet igaza, de nem ez a módja,hogy ezt megoldjátok. Szerintem ha te közölted, hogy ne hívjon önző dögnek, és ő ennek ellenére ezt teszi, akkor gyerekes. 12 évesen röhögtünk ilyeneken, hogy direkt olyanokat mondtunk, aminek a másik nem örül. ha valaki nem szeret egy szót,nem meggyőzni kell, hogy szeretetből mondjuk, hanem nem használni.



A samponhoz nem szólnék hozzá, megítélés kérdése, hogy a párok használják-e egymás dolgait, és nem azt mondom, hogy kizárólag a kérdezőnek van igaza, sőt, sokszor lehet, hogy tényleg nincs, de a párja rohadt éretlenül kezeli ezt.

2017. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
18%

19-es: Ez így ugyanúgy önzőség marad.


Ez az "Akkor kinek van igaza" szöveg bunkóság, nem segíti a dolgok megoldását!

2017. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21, ez miért kiakasztó? mindenkinek más igénye van. akkor ő meg azon akadhatna ki hogy neked meg pl kétnaponta van igényed stb. teljesen normális hogy nem vagyunk ezen a területen sem egyformák. A nők között is vannak nagyigényű és 0 szexet igénylők is. Kortól független.
2017. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
ő úgy gondolja, hogy én minden szaron megsértődök, amin nem kéne, mert ő csak viccel, és ő nem fog ezen változtatni, én változtassak azon hogy ne sértődjek meg...
2017. jan. 20. 10:45
 26/31 A kérdező kommentje:
ja és én fogadjam el, hogy őt ez idegesíti, hogy én megsértődök...
2017. jan. 20. 10:46
 27/31 Szergej55 ***** válasza:
65%
Kezed van, szád van, legalább viszonozhattad volna a szívességet. A többi is erősen no comment jellegű.
2017. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
59%

Ezt hívom Schrödinger parasztjának.

Az az illető aki az alapján dönti el hogy viccelt-e hogy megnézi a reakciót.

2017. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok csak ilyen érzéketlen vagy valaki, de én ezeket fel tudnám fogni viccnek is (bár ez abban a helyzetben, azzal a hangsúllyal lehet hogy nem vicc, ezt csak ti tudjátok)

Ha viszont tudja, hogy könnyen megsértődsz, akkor ő is visszafoghatná magát.

22/F

2017. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha legközelebb nem megsértődnél, hanem civilizált módon elmondanád neki, hogy mi bajod?
2017. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!