Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom bunkó, vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bunkó, vagy én vagyok túlérzékeny ahogy állítja?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy ő "viccel" dolgokkal, amivel engem megsért, szerinte ezek nem sértő dolgok, és én milyen hisztis p*csa vagyok, hogy megsértődök ezen, és ez őt idegesíti... Elég sokszor megbánt dolgokkal, és nem tudom, hogy tényleg velem van-e a baj, vagy tényleg ő-e a paraszt. Leírok egy-két példát:

Most van egy seb a nemi szervemen, ezért nem volt tegnap sz*x, csak ő kielégített engem, én meg mondtam, hogy most én őt nem, mert tudom hogy milyen, egy-két nap múlva meg fogok gyógyulni és akkor már nem akar majd velem lenni, csak egy hét múlva kb, mert tudom hogy lusta állandóan. Erre mondja nekem, hogy jólvan, odabújok hozzá, erre közli hogy önző dög. Erre én mondom neki, hogy ez most rosszul esett, nem illik ilyet mondani, erre mondja, hogy csak viccelt, meg mit sértődök már meg...


Másik, együtt lakunk, közösek a költségek, számtalanszor veszünk egymásnak dolgokat. Mosom a samponjával a hajam, nyilván nekem több kell a hajamra mint az övére. El kezd oltani, hogy mennyit használok már el, meg hogy most akkor vegyek neki másik sampont... erre nekem ez rosszul esett, hiszen számtalanszor vettem már neki sampont, akármit. Miért ne használhatnám az övét. Persze amikor látja hogy valami rosszul esett nekem ideges lesz, és azt mondja, neki elege van ebből.


Ki a hülye? Hogy kéne megváltoznom akkor hogy ne sértsen engem ez?


2017. jan. 20. 08:04
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Szerintem kár sértődni ezeken az apróságokon, ha szarul esik valami, azt lehet jelezni a másik felé durcázás nélkül is. A sértődött morcogás a létező legrosszabb konfliktuskezelés a világon.


Egyébként most erről a saját párom jutott eszembe, a múltkor pl. ágyat vettünk a lakásba, ő fizette, aztán benyögte utána, hogy oké, most már ha hisztis vagyok, szimplán elzavarhat az Ő ágyáról. :D

A különbség annyi, hogy én tisztában vagyok vele, hogy ilyen hülye humora van, szimplán elküldöm ilyenkor a fenébe, és az élet megy tovább. :)

2017. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!