Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téma: a féltékenység. Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téma: a féltékenység. Normális az, ha egy férfi mellett nem nézhetek Brad Pitt, vagy Jonny Deep filmeket, mert tudja, hogy kedveled ezeket a színészeket és féltékeny rájuk?

Figyelt kérdés
Sőt, még Cesar Millen kutyás filmet sem nézhetek, mert szerinte túlságosan felnézek a "munkásságára"? Ez vajon milyen "betegség"?

2017. jan. 21. 17:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%

De miért mondod neki, hogy van nála jobb? Mindenki tisztában van vele, hogy a hollywoodi sztárok szebbek, de akit szeretünk, az nekünk a legszebb.


Tényleg nem normális, amit csinál, de ez se.

2017. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#9-10


Sajnos átérzem amit írsz, nekem is volt olyan barátnőm aki még az elején "kikérdezett" a női kedvencekről (énekesnők, színésznők, modellek) és utána rendszeresen ezzel piszkált és poénkodott (én nem éreztem viccesnek), ráadásul szinte mindig, ha valahol szóba került bármelyikük. Szóval tudom milyen ez, és azt is, hogy ez számodra nagyon rossz, ráadásul nem is egyszerű megoldani.

2017. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

*Mondjuk az is igaz, hogy vannak nők és férfiak akik túlzásba viszik a "rajongást", olyannyira, hogy a párjuk számára kínos az egész szituáció. Pl. kétméteres poszter a kedvencükről, visítás, órákig tartó sorbanállás, ha az országba/városba érkezik (rosszabbaknál ájulás, testvérem sikeresen eljátszotta ezt), és az áradozás... Amit maga a személy nem vesz észre, de mindenki másnak idegesítő, a párjának pedig már-már fájdalmas ezt hallgatni.


Nálad nincs ilyen a leírás alapján, de sajnos vannak ilyenek, ráadásul mindkét nemnél. Igaz a többségük egyedülálló.

2017. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, kulturáltan osztom meg véleményemet a színészekről, vagy a számomra szimpatikus emberekről. Főleg azért, mert jól ismerem a páromat.

Igen, érzelmileg valóban az ember párja a legjobb a világon. De, hogy ne mondhasd egy filmszínészről a film nézése közben, hogy milyen izmos, vagy hogy jól áll neki a kockás ing, vagy, hogy milyen bátran szembeszállt azzal a kutyával, ez azért valljuk be, nem normális.

Jobban is szeretek egyedül TV-zni.

2017. jan. 21. 18:59
 15/21 anonim ***** válasza:
13%

"Szívem, gyere, nézzük a Cosmos-t! Hmm, ez a Neil deGrasse Tyson ezerszer okosabb nálad."


"Ahogy így nézem az Arrow-t, biztos, hogy férfi vagy? Mert ez a Stephen Amell valami eszméletlen szexi."


"Trump-ot beiktatták. Soha nem leszel ilyen gazdag vagy sikeres."


Ezt kb így képzelem.

2017. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Olyat sem mondtam soha, hogy izmosabb a karja, mint a Tiéd. Ő kérdezi meg, hogy jobb nálam? Mivel ez gyakori történet, kezd forrni az agyvizem. Hazudni nem akarok (nem, dehogyis, Te vagy a legjobb), megbántani nem akarom (persze, hogy jobb, azért sztár színész), ezért máris összeveszünk az első szónál ilyen állatságon.

Nem fogok azért hazudni, hogy ő jobban érezze magát, én pedig rosszabbul.

Én miért nem hasonlítgatom magam Anglina Jolie-hez? Mert tudom, hogy esélyem nincs hozzá képest?

Akkor a férfiak miért csinálják ezt?

Miért kell folyton hasonlítgatni?

2017. jan. 21. 19:25
 17/21 A kérdező kommentje:

Jó a humorod utolsó kommentelő.

Jobb, mint a páromé :) :) :)

2017. jan. 21. 19:27
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért vagy vele, ha ennyire nem egyeztek a legapróbb dolgokban sem.

Most elképzeltem, hogy nem engedném a páromnak, hogy Pinket hallgasson, csak azért, mert totál szexinek tartja a csajt. Szerintem másnap már nem lenne min aggódnom. :D

2017. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Küldd el a csávót pszichómókushoz,de gyorsan!
2017. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan már... A valódi problémák ott kezdődnek majd, amikor keresztbe les arja, hogy mit nézel, meg ki tetszik neked. Eljöhet egy kapcsolatban az az idő is.


Egyébként van az a fajta kulturember, aki visszafojtja magát, és szó nélkül nyeli, hogy nála jobb pasi megy a tévében, a kis felesége csillogó szemei előtt. De belül akkor is ugyanazt gondolja. Még jó...

2017. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!